• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Divoká Šárka (Liboc) Praha 6 2014

Srazík Divoká Šárka (Liboc) Praha 6 2014


  • Celkový počet hlasujících
    15

DeletedUser17592

Guest
Bude v ten den supportem prominuto sdilene pripojeni? ;-) jsem na pokraji FUP limitu, tak at ty hospudce nezablokujeme ajpinu...
 

DeletedUser14841

Guest
Tam se hrat nebude tam se budem bavit :) Už se těším :) To zase bude :)
 

DeletedUser9371

Guest
A hlavně se nebude "čučet" na fotbal. Bude se kecat, jíst a pít. :D
Jinak připojení na wifi tam je i docela rychlé.
 

DeletedUser9371

Guest
Ten je zapsaný (sombrero) Johny v notýsku jako první. O víkendu jsem Ti chtěl volat.
V neděli sem dám seznam přihlášených, pak to budu průběžně aktualizovat, kdo se ještě postupně přihlásí.
:)
 
No, jeste nevím, ale vzhledem k tomu ze bydlim na Suchdole (asi pul hodiny mhd) tak asi nebudu prespavat v klubovne :)
 
Nemusíš přespávat, já říkám že v neděli tam budou akorát ti co už pojedou domů a tehdy se nic dít nebude...
 

DeletedUser9371

Guest
Jinak Bilo ? Suchdoláku ? Budeš tam mít kolegu ze Suchdola. Starý věkem jako já. Nebude pít. Přijede autem. Takže Tě může pak odvést. :)
 

DeletedUser9371

Guest
Večer sem dám seznam hráčů, co dorazí na sraz a i Ty hráče, co to ještě zvažují, jak jim to vyjde.
V neděli jsem to nestíhal. Dal jsem si se skauty cvičně v tom pařáku sekání trávy v okolí klubovny, palubky, malování, úklid ... Hnusná to činnost v takovém počasí. Pak jsme dali pivko na sluníčku (vedoucí) a bylo taky vymalováno.
:D
 
Večer sem dám seznam hráčů, co dorazí na sraz a i Ty hráče, co to ještě zvažují, jak jim to vyjde.
V neděli jsem to nestíhal. Dal jsem si se skauty cvičně v tom pařáku sekání trávy v okolí klubovny, palubky, malování, úklid ... Hnusná to činnost v takovém počasí. Pak jsme dali pivko na sluníčku (vedoucí) a bylo taky vymalováno.
:D

Takze kroj s sebou? :D
 

DeletedUser9371

Guest
Krosna se snaží (nestíhám vložit seznam přihlášených hráčů a i těch, se kterými jsem mluvil osobně mobilem). Ale, teď jsem dorazil "od soustruhu". I ta termoska mi vychladla s "cikorkou". Ani jsem si nepřečetl "Ruďase".
Dočkejte času, jako husa klasu. Času dost. Akce je připravená, termín platí, ale na pokec na fóru je to o čase i o náladě na hru. Hlídám si to, jako každý sraz, který pořádám.
Kroje ? Jestli máš na mysli pionýrský ? Svazácký ? Stejnokroj "Lidových milicí" ? Pásku na ruce PS VB (pomocná stráž veřejné bezpečnosti) ? A další podobné "kroje" ? Ti nevím chlape, ale mě by v "hubě" zhořkla i ta Becherovka a Tobě by bylo těžko.
Skautský kroj ? To je jiná "sokolíku". To Tě ctí. Dnes ho můžeme nositi veřejně, "bolševik ho už nezakáže".
:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Krosno, kdyby jsi nepopouštěl uzdu své literární vášně a nepopisoval trudný život dělňasa, tak by tu ten seznam dávno byl...
 

DeletedUser17592

Guest
LOL :-D pro nas vcelare to taky neni jednoduchy. Dnesni doba, hlavne kdyz ti ulitnou vcely !

Krosno, jeste mi porad, pro nas co radi spime na meklym. Je tam nejalek sikovnek penzionek nebo neco takoveho? Nepotrebuju moc,staci rohova vana,minibar na pokoji,maserka atp.

A jeste jedna vec, japa je to tam s prohibici pokeru, nevyhodi nas kdyz si vezmu sebou vercajk,aby se mi ten penzionek zaplatil?;-)
 
Krosno, vzhledem k tomu ze jsi tu mluvil o uklidu a zuslechtovani zahrady se skauty, tak jsem myslel skautsky- resp. Pathfindersky...ale v tom neni velky rozdil :)
 
Nahoru