• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Divoká Šárka (Liboc) Praha 6 2014

Srazík Divoká Šárka (Liboc) Praha 6 2014


  • Celkový počet hlasujících
    15

DeletedUser15301

Guest
tak sem dosla k nazoru, ze se taky pridam... byla bych vdecna, kdyby mi nekdo poslal info nekam do posty (klidne s vysvetlivkama jak pro hupaka...)... holt sem vesnican, co prahu vubec nezna :D
 

DeletedUser2814

Guest
Možná bych dorazil taky. Ale stejně jako Acara bych taky potřeboval ještě pár informací pro hlupáky :D
 

DeletedUser9371

Guest
Sraz je pátek, 20.6. 2014, 17:00 hodin. Já tam budu asi o hodinu dříve. Kdo chce na mě telefon, kdyby bloudil, písne mi soukromou zprávu.

Nedá se zabloudit. Metrem A na jeho konečnou do Dejvic. Z podchodu je to značené jako směr výstupu letiště Praha (Havlovo letiště, Ruzyně), nebo BUS č. 119. Z něj vystoupíte na stanici Divoká Šárka. Je tam konečná tramvaje. Cesta trvá cca 10 minut. Jinak je to zastávka přímo u Mc Donalds. No a přímo naproti je restaurace, velká rohová budova. Nedá se to přehlédnout. Vstup do restaurace je přímo z hlavní ulice (Evropská). Za budovou stojí teď velký, vysoký jeřáb.
V restauraci nejsou hrací automaty, takže "náctiletí" hráči jsou vítaní.
 

DeletedUser9371

Guest
Vrtule ? Doraž, už jen proto, že je to kousek na letiště. lol

Na srazech se nudit nebudeš. :)
 

DeletedUser2814

Guest
Je mi líto, ale bohužel nedorazím, v pátek večer odjíždím pryč na Pražský Hrad.

Pokud byste ale někdo chtěl, a má děti, či vnoučata, či se jenom chce něco málo dozvědět, tak Vás tímto všechny srdečně zvu na Dětský víkend, který se bude konat 21. a 22. 6. na Pražském Hradě. Všechny doplňující informace zde:
[SPOIL]http://www.kulturanahrade.cz/cs/pri...vikend/detsky-vikend-21-a-22-6-2014-486.shtml
Na 100% mě tam u jednoho ze stanovišť zastihnete, tak si můžeme klidně poklábosit :)[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser17592

Guest
Uplne jsem zapomnel, jake to bylo kdyz nebyly smartphony. Ted akorat zadam do navigace Plzen <-> Adresa hospody a neprekvapi me ani zpozdeni MHD. Takhle uz jsem obesel hospod. Dorazim na Zlicin tak v 5 tak muzu pripadne nekoho nabrat. Tak v 5 u kone jo?

Jo, akorat doporucuju vzit si pat nahradnich baterek. Stojim v kolone na D11 a do Hrobic na hrad musim trefit;-)
 

DeletedUser9371

Guest
Tady je seznam na tento pátek. Omlouvám se, nějak nestíhám v "továrně u soustruhu".
Jídlo je zaplacené pro 15 osob, takže tento pátek od 17:00 hodin čekám davy "Westmenek, Westmenů a Westmenčat".


Jestli jsem někoho vynechal, tak se omlouvám a ozvěte se. Dva hráči mi ještě potvrdí účast telefonem, dva hráče ještě budu kontaktovat.
Jinak jsou samozřejmě zvaní všichni hráči, bez rozdílu věku a pohlaví s dobrým srdcem pro naší společnou hru.
:D

Účast slíbili hráči:

Krosna33 (bude celý víkend)
Mc Bracey (bude spát v klubovně přes víkend)
Rivano (bude spát v Klubovně přes víkend) + 1 doprovod
Aja (bude spát v klubovně přes víkend)
Grobiján (jenom v pátek)
Fredy Croger (zatím jen v pátek, pak uvidí)
Gerlik (jenom v pátek, dorazí po 20:00 hodin, má odpolední)
Finchos
Hame
Bila
Mariood
Nika 75
Vrtule
Santa (pokusí se)
Jebedeah
Johny the 5 (pětník)
Acara
Edai
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser15301

Guest
ja hlasim tak nocleh na vikend (pokud budu vubec spat)...

a vrtule to samy... ikdyz ta uz bude usinat uz v hospode...
 

DeletedUser9371

Guest
Seznam jsem aktualizoval.
Se spaním problém není. Místa je "hafo". :)
 
Nahoru