• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Kočovný cirkus - diskuze

Nejakej helpik ... jak na duel s tou arethou ?? uhybani?? kam mirit ?? me se nedari ji zatim ani porazit :(

No já ji ubral 1920 v prvním kole a to jsem nijak zvlášt nemířil. Zajímalo by mne co by se stalo kdybych ji sejmul napoprvé zugrunt. Se mrkni na to kam míříš a když ji nezasáhneš, tak to dej někam jinam...
 

DeletedUser6397

Guest
Já jsem pokaždé mířila na levé rameno,trefila jsem pokaždé a porazila jsem jí hned napoprvé.
Jinak myslím že v těch prvních dvou duelech jí nemůžeš omdlít,myslim že má tak nějak nekonečno životů,vzhledem k tomu,že v posledním když jí máš omdlít má jen 1000hp.A já jí dvakrát ubrala 1900.
 

DeletedUser12848

Guest
Tady je nastavení dulelu:

Zobrazit přílohu uživatele 484

Doporučuji použít chladnou zbraň, například Zlatou šavli. Jde to samozřejmě i střelnou, ale zdá se mi že ta holka má vyšší reflexy než houževnatost.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5690

Guest
Kde vezmu šerifskou hvězdu????Prosím o pomoc,nemůžu se hnout z místa.Dostal jsem poníka a nevím jak dál a další úkoly se mi nezobrazují.
 

DeletedUser7904

Guest
Kde vezmu šerifskou hvězdu????Prosím o pomoc,nemůžu se hnout z místa.Dostal jsem poníka a nevím jak dál a další úkoly se mi nezobrazují.

šerifskú hviezdu dostaneš z úlohy od šerifa http://wiki.the-west.cz/wiki/Pytlák,
Aby sa ti zobrazili ďalšie úlohy musíš ju mať nasadenú a byť pri zadávateľoch (Prolhaný Ted, Veselý Willian a Chladnokrevná Aretha ;-)

Prehľad tejto série úloh http://wiki.the-west.cz/wiki/Kočovný_cirkus
 

DeletedUser

Guest
Tak jsem zjistil, že ta mrcha míří přesně tam, kam ty. To znamená, že stačí duel nastavit tak, jako by ses bránil sám sobě, a dostaneš jí. ;-)
 
nwm jestli to je pravda ale mířil jsem do levého ramena pokaždý a dal jsem si šavli a v pohodě všechny 3 duely :)
 

DeletedUser11313

Guest
Tak jsem zjistil, že ta mrcha míří přesně tam, kam ty. To znamená, že stačí duel nastavit tak, jako by ses bránil sám sobě, a dostaneš jí. ;-)

Problém je,že ona nejspíš také uhýbá jako Ty. Takže pokud ji netrefuješ,stačí se postavit (nedřepnout si). A chce to dost života,nebo solidní odpor.
 

DeletedUser

Guest
Tak jsem zjistil, že ta mrcha míří přesně tam, kam ty. To znamená, že stačí duel nastavit tak, jako by ses bránil sám sobě, a dostaneš jí. ;-)

Souhlasím. A navíc mi přijde, že má i stejně rozdělené schopnosti. Já jsem si dal oblečky čistě na vystupování a neměl jsem ani v jednom duelu problém ji porazit. :)
 

DeletedUser

Guest
Jo, dlho som ju nevedel porazit, dal som si veci iba na vystupovanie a bez problemu... vdaka :indián:
 
tak konečně jsem dodělal celý ten kočovný cirkus, bednu jsem dostal...a ejhle,ikona na mapě po splnění úkolu nezmizela :mexikán:
zůstala vám taky nebo je něco špatně jen u mě? :lovec:
 

DeletedUser7164

Guest
tak konečně jsem dodělal celý ten kočovný cirkus, bednu jsem dostal...a ejhle,ikona na mapě po splnění úkolu nezmizela :mexikán:
zůstala vám taky nebo je něco špatně jen u mě? :lovec:

Vše je v pořádku,ikona na mapě zůstává.:klubun:
 

DeletedUser3069

Guest
Já už mám před sebou pouze ty zvířata, tak se zeptám, na Vlka pást ovce musím jak dlouho? 10, 30, 1 nebo 2 hodiny?
Dále pak k těm zajícům, mohu třeba na borůvkách najít všech 10, nebo je to nějak rozdělené, že na borůvkách jich jsou 4, na bramborách 3 a na dýních 3? Případně i jak dlouho musím pracovat. :)

EDIT: ještě jedna věc. Ty práce (vlna, dýně, borůvky, brambory) jsem mohl dělat dříve, abych dostával ty zvířata, než jsem k nim došel? Jde mi o to, jestli mohu jít hledat pistole a luky, případně i pak ještě totemy v tom novém úkolu, kde se začíná sběrem whiskey, polodrahokamů, cigaret a kůží z pum?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3069

Guest
Tak jsem už 4 hodiny sbíral dýně a ani jeden zajíc, je tam nějaká podmínka ještě?
 
Nahoru