• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Kočovný cirkus - diskuze

DeletedUser11033

Guest
Neni to snadne, kdyz otocim uhybani tak, ze sam sebe jakoby trefim, pak ona me stale trefuje pokazdy, ja ji trefim casteji, ale ne pokazdy, takze zase prohraju (presne receno omdlim)
 

DeletedUser

Guest
ukol splnen v bedynce byl billuv peacemaker,ikonka zustala coz ma byt.ale kliknu na uspechy a stale mi to hlasi ze mam uspesne dokoncit ukol pojizdny cirkus.

Já také nemám ten úspěch splněný, přestože jsem všechny úkoly dokončil. Jak jsou na tom ostatní?
 

DeletedUser3069

Guest
Bohužel ten kočovný cirkus se jako úspěch stále nezapočítává :(, nějaké vysvětlení k tomu už někdo má?
 

DeletedUser

Guest
Tak jak? Už se to započítvá? Zítra to splním a chci se vrhnout na Charlieho :)
 

DeletedUser

Guest
Úspěchy z úkolových řad se mi někdy započítaly až po splnění nějakého jiného úkolu. Plňte úkoly dál, ono se to dostaví :-)
 

DeletedUser10611

Guest
nechapem preco ma kocovny cirkus 2 ukoncenia a aky je medzi nimi rozdiel? odmeny su vlastne rovnake. diky.

Město: Putující cirkus
Město: Kočovný cirkus
 

DeletedUser

Guest
jak se mi zobrazi úkol od šerifa ve kterém mi dá tu šerifskou hvězdu,žádnej úkol se mi neobjevuje
díky
aha na některých stránkách píší že se to zpřístupní až lvl95
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11232

Guest
Pro Beliusse:

Rozdíl je takový:...pro přístup k 2 rozhodnutí musíš dokončit QS Zvířeci duchove od lvl 100...někteří hráči tvrdí, že v truhle z 2. rozhodnutí našli hodnotnější předměty než jiní..ale já ti to povím takto...tvrdit se muže cokoliv...:-) Je na tobě, které rozhodnutí si zvolíš :D
 

DeletedUser4876

Guest
Pro Beliusse:

Rozdíl je takový:...pro přístup k 2 rozhodnutí musíš dokončit QS Zvířeci duchove od lvl 100...někteří hráči tvrdí, že v truhle z 2. rozhodnutí našli hodnotnější předměty než jiní..ale já ti to povím takto...tvrdit se muže cokoliv...:-) Je na tobě, které rozhodnutí si zvolíš :D

Ja si vybral prvni možnost a měl jsem tam chapsy bilyho kida
 

DeletedUser13667

Guest
Ať zvolíš jakoukoliv cestu, dostaneš tu samou bednu! ID: 17002 (Ta samá, která byla dřív z bitev a ta samá, která lze koupit v UPS)
Takže teorie, že z jedné cesty je hodnotnější předmět je nesmyslná. Záleží jen a jen na štěstí co v ní najdete.
 

DeletedUser12271

Guest
Konec Kočovného cirkusu

A co úkol Charlie? Otevře se mi, ať odehraju jakoukoliv verzi ukončení Kočovného cirkusu? Díky za rychlou odpověď
 

DeletedUser16819

Guest
Zkontroluj si jestli máš nasazenou opravdu hvězdu kterou jsi dostala od šerifa - pokud jsi do políčka nasadila hvězdu z prací tak se Ti úkol nezobrazí !!!!!!

Měl jsi pravdu.Dnes jsem zkoumal čím by to mohlo být.Ve štosu mám 18 hvězd a nic se nezobrazilo, tak jsem pročesal inventář a našel tu jedinou a hle....úkol otevřen.Máš mé dík :-)*6*
 

DeletedUser9371

Guest
Neboj, nejsi sám. Mě to taky nešlo, než jsem nasadil "hvězdu Scherifa". Dodělávám "cirkus" až teď. :)
 
Nahoru