• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Kočovný cirkus - diskuze

DeletedUser

Guest
úplne stačí hľadať po 30 min (15 min na Arizone atď). Šanca nájsť ich je minimálne rovnaká. Odporúčam ale pravidelne striedať tie 3 práce, nerobiť len 1.
 
ukol splnen v bedynce byl billuv peacemaker,ikonka zustala coz ma byt.ale kliknu na uspechy a stale mi to hlasi ze mam uspesne dokoncit ukol pojizdny cirkus.
 
já dostal S.H. nýtovaný opasek (při dnešním splnění na S7), tak to jsem si pomohl...

a zase jsem marný, splnil jsem to taky na S2 a dneska jsem otevřel tu truhlu a byl tam kavalitní opasek T. B., tak co to je za bordel, když někteří dostanou Biluv písmejkr a já takovou ch...
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
no jo, nespravedlnost světu vládne, já tam našel vojenské kalhoty George Crooka
 

DeletedUser

Guest
Ono to je nastavené tak, aby padaly šunty:-(. Bohužel je to ta samá bedna, která padá často (i kolem 6 kusů) při bitvě o velkou pevnost, či střední. Není divu, že jsou z nich v 95% případů šunty, jinak by světy už byly zaplaveny těmito unikátními věcmi. Sám jsem jich otevřel asi 10 (s7) a 5(s1) a nepadla mi ani jedna vzácná věc, která by nebyla běžně na trhu nebo v obchodě. Podle mě měli dát nějaké trochu lepší bedy(nově vymyšlené) přece jin huckleberyho prak dost naštve. Jediná možnost aby se tento quest "zaplatil" je prodat bednu tak za 150 tisíc.
 

DeletedUser

Guest
Tie nálezy zo skriniek sú fakt hnus. Mohli by to trochu upraviť. Nezískavajú sa jednoducho. Človek si to skutočne ťažko odpracuje, či už z úloh, alebo z bitky a nakoniec dostane čierne pončo. Aspoň z ocelových by mali padať minimálne veci, ktoré sa dajú slušne predať. Je tiež blbosť, že z ocelovej a železnej sa mnohokrát dostane horšia vec, ako z drevenej...
 
Dneska mi při práci padl ten samý pásek co jsem dostal z truhly za kočovný cirkus.

[report=314234487840d5b753]Pracovní oznámení: Strážit dostavník[/report]

2qcgx77.jpg


To je velmi absurdní, že z toho úkolu dostanu takovou blbost, kterou nacházím mimoděk při práci. Samozřejmě že ten dotyčný předmět nenacházím často. Nacházím obdobné a celkem často, toto výjde nastejno, mám plno těchto krámů. Ta serie úkolů není žádná pitomá hodinovka práce, ani jedna večerní bitva. Na tom úkolu jsem makal dost dlouho, nebyl snadný. Ta odměna má být přiměřená a vůbec ne nahodilá. Jeden dostane hodnotný artefakt a druhý nějaký nesmysl.

Taky jsem obdržel za bitvy nějaké bedny, i když jsem moc nebojoval. Ale byli tam hodnotnější věci a strávil jsem nad tím jeden večer, co víc ani jsem se u té bitvy nemusel snažit. Výsledek nebyl zdaleka mým přičiněním. Na to úkolu je třeba mít složitou práci, musel jsem přrhodit schopnosti. taky bylo třeba odpracovat hodně hodin u různých prací a sehnat dost produktů. Chci za toto adekvátní odměnu.

Ps: Jen mi prosím vás nikdo neříkejte, že jsem se do toho úkolu něměl pouštět. to bych ani vůbec nemusel west hrát.
 

DeletedUser

Guest
Tie odmeny musia upraviť, aspoň z ocelových určite. Utvoril som už 4, vždy s dúfaním, že padne niečo cenném no jediná svietiaca vec, čo mi padla, boli Jimovi roztrhané kalhoty (420$)... na čo sa človek snaží, keď za to dostáva takéto šunty. Už sa tým ani nedá motivovať na boje o pevnosť.
 
Truhly z bojů o pevnost jsou přidružený výdělek. Motivovat vás nikdo nemusí, bojujete o pevnost. Ale u úkolu je ta bedna finální cíl, tam má být cosi podstatného.
 

DeletedUser

Guest
Áno, ale aj na tú truhlu z boja musíš trochu makať (poriadne zranenie, alebo úhyby), nedostáva ju každý. Tak či tak, z boja a z úlohy sa dostávajú truhly rovnaké, preto keby sa zlepšilo jedno, musí sa zlepšiť aj druhé.
 
No odměny z bitev si budeš muset pořešit na příslušných místech, tady se jedná o qwestech. Myslím že truhly jako odměny do bitev jsou adekvátní. O co se jedná mě, je získat podstatnou odměnu za úkol, a stejné truhly v obou případech být nemusí. Pro bitvy ať nechají tu co tam je a do úkolu dají nějakou hodnotnější.
 
A jejda,jednomu z největších propagátorů teorie o náhodě a štěstí v týhle hře se udělalo bebíčko?,,Jak by to za chvíli vypadalo,kdyby měl každej špičkový věci v inventáři apod.?,,
Úkol to je jistě moc náročnej,sám ho budu dělat ještě tuze dlouho a nervů mě bude stát hodně,párkrát ještě budu hodně dožranej,ale co nadělám?
Třeba v bitvách o pevnost jsem ještě nedostal ani jednou truhlu a někomu padají v každý druhý a to jsem byl ccav90% bitev na straně vítězů.
Ale dovolil jsem se zapojit do debaty jen proto,že pokud kážu vodu,nemůžu pít víno.
 

DeletedUser11033

Guest
Ja bych se vrátil k tématu - bedny rozebirejte jinde :-)

Mam problem s Arethou, podle rady zde jsem dal vse do vystupovani (170) a utocil na leve rameno, dostal jsem -700 hp a ja se trefil jednou, tak jsem otocil mirenu doprava, uhyby nechal a doslat jsem -1500 HP a sel jsem hned do mdlob...

Ocividne ona ma vzdy zlaty kolt, takze si brat savli je hloupost prot ty co jsou na strelne zbrane zamerene...

Dik
 
A jejda,jednomu z největších propagátorů teorie o náhodě a štěstí v týhle hře se udělalo bebíčko?,,Jak by to za chvíli vypadalo,kdyby měl každej špičkový věci v inventáři apod.?

Já nepotřebuju špičkové věci za nějakou ptákovinu, já jen chci adekvátní věc za snahu kterou jsem vynaložil na ten úkol. Nikdy jsem nežehral nad pitomostma, naopak hra je celkem dost dajná i když se to mnohým z jejich pohledu nezdá. Nemám bebíčko, chci rozumné odměny.

Ocividne ona ma vzdy zlaty kolt, takze si brat savli je hloupost prot ty co jsou na strelne zbrane zamerene...

Tak samozřejmě že budeš duelovat se zbraní na kterou jsi zaměřený ty sám. Pak ji sundáš jak s koltem tak se šavlí.
 
Naposledy upraveno:
Ano,o tom je řeč,ale kde je tvoje teorie o náhodě a štěstí? Co je to za bordel,když budu potřebovat (př.)5 krocaních stehen a na 70levelu je nenajdu za 5 dní? Kočovnej cirk.-Dělám ten úkol a jsem daleko za tebou,ty máš hotovo a já sháním celej tejden 2 bobří pasti.Nemám je.Kolik expů a babek mi za tu dobu uteklo?
Mám na daleko lepší práce,ale guest je guest.
Nikterak jsem tě neosočoval z toho,že nemáš pravdu,že by odměna neměla být materiálně někde jinde,jenom mi to přišlo vzhledem k tvým jiným příspěvkům jako protimluv a ubrečenost.
 

DeletedUser

Guest
Ja bych se vrátil k tématu - bedny rozebirejte jinde :-)

Mam problem s Arethou, podle rady zde jsem dal vse do vystupovani (170) a utocil na leve rameno, dostal jsem -700 hp a ja se trefil jednou, tak jsem otocil mirenu doprava, uhyby nechal a doslat jsem -1500 HP a sel jsem hned do mdlob...

Ocividne ona ma vzdy zlaty kolt, takze si brat savli je hloupost prot ty co jsou na strelne zbrane zamerene...

Dik


šla jsem na ni s koltem a porazila, přestože jsem v duelových schopnostech moc bodů neměla...jako hloupost se mi zdá střílet do ramen, jestliže ona míří stejně jako ty, ale to je možná věc názoru - když dáš zásahy do rukou, aspoň nedostaneš tak velké poškození... a uhýbáš na správnou stranu? ono to v tom nastavení duelu je občas nepřehledné, doporučuji zkontrolovat
 

DeletedUser11033

Guest
šla jsem na ni s koltem a porazila, přestože jsem v duelových schopnostech moc bodů neměla...jako hloupost se mi zdá střílet do ramen, jestliže ona míří stejně jako ty, ale to je možná věc názoru - když dáš zásahy do rukou, aspoň nedostaneš tak velké poškození... a uhýbáš na správnou stranu? ono to v tom nastavení duelu je občas nepřehledné, doporučuji zkontrolovat

kdyz uhybam tak, ze sam sebe jakoby netrefim, tak ona me trefuje, ja ji ne :-(
 
Nahoru