• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Kočovný cirkus - diskuze

DeletedUser15285

Guest
Ahoj. Potřeboval bych poradit. Za Boha nemohu porazit Chladnokrevnou Arethu. Uberu jí minimálně 20 000 života a stále ne padnout do mdlob. Až pak padnu já. Samozřejmě po nějakém tom doplnění energie. Tyto NPC hráče vždy porazím, ale tahle je prostě zakletá. Má někdo nějaký typ? Ale jak to tady tak čtu, máte stejné problémy. Vždy s ní mám zaplněno 20 stránek oznámení a nic. Děkuji
 
Ti králíco do toho zvwřince, padají z prací nějak vwlicwe těžko, dělám to už půl roku a padli mi čtyři. Má někdo podobnou zkušenost či nějakou radu?!
 

DeletedUser9350

Guest
Arethu jsem sundal jako kupec bez problémů, stačí jen mít vybavení.

Králící padaj velice dobře na borůvkách, jinde je to na delší lokte a 15s práce to jistí.
 

DeletedUser

Guest
Tak jak píše Hamerinski, Aretha se dá sundat, jen to chce dobrou výbavu si pořídit (třeba půjčit i) a trošku si s tím pohrát. Měla by mít 1000HP tuším v tom posledním duelu kde jí máš zlikvidovat. Jak jsem to dělal, tak jsem s ní taky trochu bojoval, ale nakonec padla :)

Co se týče králíků tak by měli padat na borůvkách, dýních a bramborách - osobně jsem je taky hledal na borůvkách a bylo to bez větších problémů.
 

DeletedUser12378

Guest
taky se Arethu nemohl dlouho dostat..pak se mi svedcil tento "recept" .. strili tam kam vy.. takze sem taktiku udelal takto : strilel sem na pravou ruku a uhybal doleva a udelal ji bez problemu na vsech svetech..ne vzdy na poprvy ale udelal...snad to pomuze...ja hledal dlouho jak na ni a tohle se mi osvedcilo...tak mnoho uspechu..
 

DeletedUser9350

Guest
taky se Arethu nemohl dlouho dostat..pak se mi svedcil tento "recept" .. strili tam kam vy.. takze sem taktiku udelal takto : strilel sem na pravou ruku a uhybal doleva a udelal ji bez problemu na vsech svetech..ne vzdy na poprvy ale udelal...snad to pomuze...ja hledal dlouho jak na ni a tohle se mi osvedcilo...tak mnoho uspechu..

Není pravda, že míří stejně ;).
Zásah: Hlava - 302 životů aretha ---- Zásah: Levá ruka - 269 životů já v prvním kole
 

DeletedUser

Guest
Pashan : vetsina tehle NPC ma velmi podobne schopnosti jako ty. Tudiz pokud jsi duelant, tak s ni muzes mit velke problemy. Ja ted nedavno zabijel Generala Granta ( Nadeje umira posledni ) a jako cisty duelant na Dakote jsem s nim dal pres 500 duelu, presne 400x me poslal do bezvedomi, nez jsem mu sundal tech jeho 750 HP. A to jsem jeste musel decentne retalentnout po nejakym cca 400stym duelu. Na Buffalu mam vsechno poruznu rozhazeny a sel na poprve. A tak podobne to bylo u vsech NPC duelu, ktere jsem s temito dvema postavami absoloval.
Proste paradoxne jsou v tomto na tom farmari jako je Entrick a Hame lip nez duelanti.

Velky Bobo : V prvnim postu zastavas nazor ( ze miri tam, kam ty ), ktery v druhem ( miris do rukou, ale trefila te 2x do hlavy ) popiras ? Co to je za argumentaci ? Cimrmanova teorie externismu - autor zastava nazor, ktery zaroven vyvraci ? :)
 

DeletedUser15285

Guest
Dnes jsem s ní dal zase 268 duelů a nic. Pořád jí ubývá život, sundal jsem jí asi 5000 životů a nic. Takže příště dám ještě jednou tolik duelů :-(
 

DeletedUser12378

Guest
Pashan : vetsina tehle NPC ma velmi podobne schopnosti jako ty. Tudiz pokud jsi duelant, tak s ni muzes mit velke problemy. Ja ted nedavno zabijel Generala Granta ( Nadeje umira posledni ) a jako cisty duelant na Dakote jsem s nim dal pres 500 duelu, presne 400x me poslal do bezvedomi, nez jsem mu sundal tech jeho 750 HP. A to jsem jeste musel decentne retalentnout po nejakym cca 400stym duelu. Na Buffalu mam vsechno poruznu rozhazeny a sel na poprve. A tak podobne to bylo u vsech NPC duelu, ktere jsem s temito dvema postavami absoloval.
Proste paradoxne jsou v tomto na tom farmari jako je Entrick a Hame lip nez duelanti.

Velky Bobo : V prvnim postu zastavas nazor ( ze miri tam, kam ty ), ktery v druhem ( miris do rukou, ale trefila te 2x do hlavy ) popiras ? Co to je za argumentaci ? Cimrmanova teorie externismu - autor zastava nazor, ktery zaroven vyvraci ? :)

jen sem konstatoval, ze me v jednom z duelů trefila jinam...byla to vyjimka...jinak me nikam netrefila..
 

DeletedUser5971

Guest
Lev

Zdravíčko nějak nevím jak na toho lva. Poraďte mi prosím :-)
 
U Veselého Williama za surový rubín dostaneš Mapu ke zvířecím skrýším. Tu nasadíš do políčka pro produkt a s ním dojdeš do Města duchů, kde se ti objeví úkol, který jen odklikneš a dostaneš lva.
 

DeletedUser

Guest
ahojky, já mám jinej problém, já tu mapu proste nemám. Ukol jsem zacala na svete 4, pak to odsunula, premigrovala na arizonu a ted tu mapu najednou nemam, takze to nemuzu dokoncit. Nevite nekdo co s tim ?
 

DeletedUser

Guest
Uf vyřešeno, kopyto sem nakonec já :D Nějak jsem přeskočila tři úkoly, a šla rovnou na Arethu, kterou jsem měla kupodivu hotovou do 10 min :D, a ta mapa zustala u Williama :-) bo jsem zkousela obraz, rubin, ale ne šerifskou hvězdu :-)
Takže počkat už jen na sobotu a je to hotovo :-)
Děkuji všem za pomoc :-)
Heleonora
PS : odměna drahá vojenská uniforma
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16370

Guest
jak se mám nastavit??..dávám jí škody pořád jen kolem 50ti...
 

DeletedUser16057

Guest
tak si obleč věci, které ti přidají jak na přesnosti, tak na škodě(střílet/síla úderu) :) případně úhyby apod..
 

DeletedUser

Guest
Aretha využivá tvé schopnosti, takže ji nepodporovat přesností a uhýbem, jestli je ona střelec je dobré být chlaďák a obléct se do reflexu, síly úderu, výstupu a naopak jestli je v dalším duelu chlaďák je dobré být střelec a obléct se do houževnatosti, střílení a výstupu. V nápovědě úkolu je napsáno jestli bude Aretha střelec nebo chlaďák.
 

DeletedUser9350

Guest
Jako střelec jsem s ní nikdy neměl problém, vždy šla sundat rychle. Na ní jsem vždy chodil s plným duel skillem, ne něco co se tak tváří, že by s tím šly udělat duely typu dej KO ukolovému npc.
 
Chtěl bych se zeptat, koukal jsem že tuto úkolovou řadu lze ukončit dvěma způsoby.

Může mi někdo vysvětlit jaký je v tom vůbec rozdíl a proč tam jsou dva způsoby?

Já vždy měl jen jednu variantu ukončení. Jak se dostanu k té druhé?

Děkuji
 
Nahoru