• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

MAFIA 2 - co od ní čekáte?

DeletedUser

Guest
Tak a jedna negativní recenze...
Můj PC unáší novinky v pohodě, ale Mafia II se svojí kompatibiliou mě zaskočila... Pak si nemůžu zvyknout na jízdu, natáčení kamery je též horší, grafika je mnohem lepší, ale myslím, že mohli udělat ještě lepší. Rozhodně se zas tak velkej krok neudělal, ale to posuzujem demo, plná hra bude zase jiná káva.
 

DeletedUser

Guest
bozze neviem jako sa to stahuje. poznate nejake stahovanie mafie bez steamu ?? elbo osm uplne zabudol jak som to robil
 

DeletedUser

Guest
bozze neviem jako sa to stahuje. poznate nejake stahovanie mafie bez steamu ?? elbo osm uplne zabudol jak som to robil

bez steamu nepujde ani plna si stahni steam prihlas se nebo registruj vyskoci ti hlavni tabulka kde je featured items a hned 2 od toho je demos das mafia 2 demo a trosku niz mas download demo a je to az se ti to stahne tak to spust
 

DeletedUser

Guest
Pane bože,Demo MAfie II se dá stáhnout na officiálních stránkách MAfie II ... ;)

Jinak - Příjemmně mě to překvapilo,těším se ...
 

DeletedUser

Guest
Na stránkách mafie sice jo, ale spousti se to pres steam takze steam je potrebny
 

DeletedUser

Guest
No já jsem viděl hodně videí a měla by to bejt bomba :bomba: může se tam jít do lednice a vytáhnout něco k pití nebo jít do šatníku a změnit si oblečení ale nejvíc mě zaujal arzenál zbraní a možnost krytí
 

DeletedUser

Guest
Tak dnes sem to zkoušel s ovladačem a je to úplně jiný... Ovšem problém bude na starších PC, protože ty nároky jsou docela extrém pro "starochy"...
 

DeletedUser1447

Guest
Já mám haluz... Mám 1,00 GB RAM a demo jsem rozjel v pohodě :::))::
 

DeletedUser7063

Guest
je to fakt paráda, nemám proti tomu vůbec nic, je to prostě skvělé. Dobrý způsob krytí, přestřelky.... a husté hlášky :D
 

DeletedUser

Guest
Tak,nevydržel jsem to a nainstaloval jak ten steam,tak i mafiu.
Vypadalo to celkem dobře,ale bohužel se mi to opravdu nadměrně krpalo,přičemž nevím,jestli je to slabou grafikou,nebo rychlostí(pomalostí) netu.
Krytí,které mi ve videích připadalo divné se mi nakonec líbilo,boj byl taky celkem zajímavý a akční.
Bohužel mě tak jako například ve CoD5 vadilo vyřešení životů,kdy mi hitpointy nabíhali samy.
Dále hra byla možná až moc jednoduchá.
A na závěr bych se chtěl zmínit o chlápkovi,který vypadal téměř jako Paulie..
 

DeletedUser

Guest
A kde jsi ho prosímtě viděl... Já bych ho případně zkusil najít...
 

DeletedUser

Guest
A kde jsi ho prosímtě viděl... Já bych ho případně zkusil najít...

Já ho viděl před Vitovým domem.
Byl mu dost podobný,ale nebyl to Paulie.
Mám otázku.
Kolik může být maximálně hvězdiček u policejního poplachu?
Já se dostal jen ke čtyřem...
 

DeletedUser

Guest
Tak dneska vychází hra v Americe a za 3 dni je to tady !!!
 
Nahoru