• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

MAFIA 2 - co od ní čekáte?

DeletedUser

Guest
Stahni steam (to je ten herní klient) nainstaluj, vytvoř si učet
po té co budeš mít vytvořený učet, nainstaluj hru, ta se bude instalovat přes steam. Nakonec budeš mít na ploše ikonku hry (jak kdybys ji instalovat z CD)
 

DeletedUser6741

Guest
Pročetl jsem si pár stránek a ve hře je i volná jízda ! Samozřejmě je zamčená. Jsou tam ještě taky další mise (taky zavřené). A další věci, ale žádná není přístupná.
 

DeletedUser6324

Guest
m-arten: Všechno bude přístupně, když si koupíš DLC, které určitě vydají... jak je vidět, tak na tom chtějí vydělat spoustu peněz.
 

DeletedUser

Guest
To jo za peníze bude i konec příběhu :D jinak volnou jízdu si můžeš stáhnout :-)
 

DeletedUser

Guest
Mám problém,když zaplatím lichváři peníze ve 14. kapitole tak se mi hra začne načítat a ani po 15 minutách se nenačte nevíte cos tím?
 

DeletedUser

Guest
Otec to hraje ale je myslím teprve v 9. kapitole... takže neporadím :D
A jestli se k tomu dostanu já, tak asi na Vánoce možná :) ... ale jako hra to vypadá dobře
 

DeletedUser

Guest
Mám problém,když zaplatím lichváři peníze ve 14. kapitole tak se mi hra začne načítat a ani po 15 minutách se nenačte nevíte cos tím?


myslim ze to je koneic hry :klubun:


mylsim ze vam tieto linky pomozu mozete si tam stahout volnou jizu. a dal vyvojari zamkli 13 misii (8 na sicilii malo byt odomkute cele mesto a nielen jedna budova a dovr )pravdepodobne s daju len kupit v najblizsch tyzdnch

http://www.sector.sk/novinka/56012/jimmyho_vendetta_dostala_datum.htm
http://www.sector.sk/novinka/55981/free_ride_mod_pre_mafiu_2.htm
http://www.sector.sk/novinka/55987/druhy_mod_pre_mafiu_2_a_co_vsetko_bolo_skrtnute.htm
 

DeletedUser

Guest
Konec to není byla to jenom nějáká chyba.Misi jsem začal hrát od začátku a pak to bylo v pohodě.Konec mě ale dost překvapil.
 

DeletedUser

Guest
ma ten zacatek byt barevnej nebo ne?jak je tam to uceni souboje rukama
mam to porad sedive
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Skvělá zpráva pro fanoušky mafie 2 !
Blíží se nové DLC : Joeho dobrodružství.
Děj se odehrává v době,kdy je Vito ve vězení,budou zpřístupněny vlaky,Cat house a "Boat Yard".Autoři slíbili,že to bude lepší než Jimmyho Vendetta(Což doufám),tak se máme na co těšit :))
Toto DLC výjde ke konci roku,takže to může být hezký Vánoční dárek :))
 

DeletedUser

Guest
Skvělá zpráva pro fanoušky mafie 2 !
Blíží se nové DLC : Joeho dobrodružství.
Děj se odehrává v době,kdy je Vito ve vězení,budou zpřístupněny vlaky,Cat house a "Boat Yard".Autoři slíbili,že to bude lepší než Jimmyho Vendetta(Což doufám),tak se máme na co těšit :))
Toto DLC výjde ke konci roku,takže to může být hezký Vánoční dárek :))

Ano, opravdu super! Nejen že 2K pokazí hru, ale teď nám ještě prodají obsah hry, který již měli hotový při vydání a hry. Dvakrát sláva vyděračům z 2K!!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ale musí odněkud brát peníze,když tu hru stáhne až 80% lidí z netu(jako já).

Aha, takže nestačilo 50€ za nedokončenou hru, což je částka která normálním distributorům obvykle stačí, ale ještě si naúčtují další 35€ za nesmyslná DLC, která vyjdou do měsíce po vydání hry...
 

DeletedUser6989

Guest
Bohužel vývojáři her dělají vše pro to,aby si jejich hry nejegálně stahovalo více a více lidí.
Příklady asi toho nejhoršího:
1.Dokupovatelný obsah-lze najít na netu většinou i se základní hrou na netu ke stažení.Pro toho,kdo dá 1000 za základní hru jen další výdaje navíc.
2.Vysoká cena- když si 100 000 lidí koupí jejich hru za 1199 tak kdyby dali cenu třeba 199,za kterou už se pomalu nevyplatí stahovat,koupilo by si to podle mě alespoň 10více lidí (včetně mě).
3.Všelijaké ochrany-no taky pěkná blbost.U většiny her je crack dostupný do týdne od vydání hry.Oproti tomu ten,který má originál se může potýkat s problémy s jeho originální hrou (viz problémy s Assassins Creed 2) plus to,že jsou do originální hry často zabudované prográmky typu Secu-Rom (doufám že je to ono),které jsou schopné výrazně zpomalit vypalování na DVD a CD.
4.Nutnost připojení k Internetu-No pokud mám internet,tak si tu hru stáhnu,pokud jej nemám,tak mám smůlu a ani si jí nemusím kupovat. (lidí bez internetu je sice menšina ale i tak)
A nebojte se, že by na tom prodělávali.Oni to mají moc dobře spočítané jak vás poctivé oškubat (a mě Mafia II nejde - to mám za to, že jsem jí stáhnul)
 

DeletedUser

Guest
Jízda

Je to hra na ***** chybí tam jízda a je předražená
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
2K prostě chtělo z Mafie II vyždímat co nejvíc peněz a nakonec dostalo daleko míň...:yes:
 
Nahoru