• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

MAFIA 2 - co od ní čekáte?

DeletedUser

Guest
Tak to je něco :-) jen mě trochu vadí dabing Vita Vašut byl lepší :-)
 

DeletedUser6324

Guest
To pochybuju... dneska mi přišla kolem osmé ranní, já byl natěšený, nainstaloval jsem to, setup samozřejmě česky, ale hra? Samozřejmě v AJ (ne že by to vadilo, ale když jsem koupil českou edici?) Takže čekám od rána, než se to ti stupidní *****ové od Steamu a Cenegy odhodlají vyřešit.
Tohle je moje první a poslední koupená hra... to i s warez verzí je míň problémů...
 

DeletedUser

Guest
hral sem demo a je to uplne super ...strasne mi to pripomina gta 4 ....kamos to bude mat ...tak uz sa tesim ...
 

DeletedUser4517

Guest
To pochybuju... dneska mi přišla kolem osmé ranní, já byl natěšený, nainstaloval jsem to, setup samozřejmě česky, ale hra? Samozřejmě v AJ (ne že by to vadilo, ale když jsem koupil českou edici?) Takže čekám od rána, než se to ti stupidní *****ové od Steamu a Cenegy odhodlají vyřešit.
Tohle je moje první a poslední koupená hra... to i s warez verzí je míň problémů...

a Proto podporuji Warez nebot si hru stahnes a co kdyz nejde smazes a stahnes jinou a tak ruzne.Jak si hru koupis tak utratis Penize a jeste kdyz hra nejde je okolo toho dost problemu jak s reklamaci tak s podobnymi vecmi .
 

DeletedUser

Guest
No hele mazec :D vite, ze vlastne vy jste zabil tommyho angela ?? je tam mise jak ho zabijete !! jinak posledni mise no nic moc :-( mohla byt lepsi
chudaka Henryho uplne rozmasi a Joa asi taky zabijou :-( vubec neni vystvetlene co se stane :-(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6741

Guest
Hra je pěkná. Grafika, příběh,atd... ale trošku mě zarazilo, že jsem to už dohrál. Čekal jsem, že to bude delší....
 

DeletedUser6741

Guest
Na PC jsem viděl za 1099. Já jsem ji dohrál na ps3, sice na lehkou obtížnost, ale i tak je to krátké.
 

DeletedUser

Guest
Mozete mi prosim vysvetlit jednu vec,kt. som nepochopil....cital som si o tom a vsade je pisane,ze to je cez steam a phoenix...no a ja sa tymto programom nerozumiem :) naco vlastne su?su ktomu potrebne?

Dik :)
 

DeletedUser

Guest
Já jsem asi jediný člověk který měl od 21.6 odjednanou Mafii u X-zone a ikdyž to všem známím přišlo v pátek tak Já to nedostal:zed::zed:.
Psal jsem na x-zone a pan Schovanec mi potvrdil že to mělo dorazit...Nejspíš tu Poštu zničím..Mám s poštou jen a jen problém.
Nechtěl jsem to stahovat (jak to tu hodně lidí píše). Mafie si zaslouží koupit.:hoj:.
Snad zítra jinak budu plakat :::))::
 

DeletedUser

Guest
Steam je platforma společnosti Valve Corporation určená k digitální distribuci her a softwaru a zajištění multiplayerového a komunikačního zázemí pro hráče. Lze zde zakoupit a stáhnout mnoho her pokrývajících celé spektrum žánrů.

Demo Mafie II si můžete stáhnout tady: http://store.steampowered.com/app/50130/
a Steam tady: http://store.steampowered.com/about/

No a dalo by sa to aj inak vysvetlit?v PC sa tolko nevyznam :( tak sorry je to potrebne ci nie?myslim,len k hre nie k multiplayeru...ja multiplayer asi hrat nebudem,cisto hra pojde aj bez toho?

dik
 

DeletedUser

Guest
Já jsem asi jediný člověk který měl od 21.6 odjednanou Mafii u X-zone a ikdyž to všem známím přišlo v pátek tak Já to nedostal:zed::zed:.
Psal jsem na x-zone a pan Schovanec mi potvrdil že to mělo dorazit...Nejspíš tu Poštu zničím..Mám s poštou jen a jen problém.
Nechtěl jsem to stahovat (jak to tu hodně lidí píše). Mafie si zaslouží koupit.:hoj:.
Snad zítra jinak budu plakat :::))::

objednany to mit muzes ale stejne to budu mit rychlejc:indián:
v americe to vychazi drive:hoj::hoj::hoj:
 

DeletedUser

Guest
No a dalo by sa to aj inak vysvetlit?v PC sa tolko nevyznam :( tak sorry je to potrebne ci nie?myslim,len k hre nie k multiplayeru...ja multiplayer asi hrat nebudem,cisto hra pojde aj bez toho?

dik
Verzi bez ke které neni potřeba steam sem nenašel.
No pokud nemáš steam tak hra nepojede.
Steam je vlastně takovej herní klient, a zároveň komunikátor (něco jako ICQ)
kde můžeš chatovat i volat počas hraní. Přes steam pouštíš vlastně ty hry.
 

DeletedUser

Guest
Verzi bez ke které neni potřeba steam sem nenašel.
No pokud nemáš steam tak hra nepojede.
Steam je vlastně takovej herní klient, a zároveň komunikátor (něco jako ICQ)
kde můžeš chatovat i volat počas hraní. Přes steam pouštíš vlastně ty hry.

aha...dik :) tak stiahnem steam a nevies co dalej?iba to nainstalujem?
 
Nahoru