• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Nový duelový systém po update 1.33

DeletedUser11313

Guest
Ahoj:)


Bude mat 700 uhybanie a 40 taktiku.
Ja mam reflexi, cize ja ho potrebujem aspon raz trafit na vyhru.

Maximalne co som schopny vyzmykat je cca 550 bodov na utok. Premyslam ako ich podellit. Skusim asi 350 presnost a 200 vystupovanie. Neviem, co si myslite o tom.

Záleží na tom,jakou barvu jedeš.
V tomto případě (jedeš odpor) je v současné době praktičtější nacpat body do přesnosti a jen si pohlídat,abys měl o něco víc charismy než on.Takže 100 vystupka bohatě stačí.
 

DeletedUser

Guest
Cau johny...Mal som presnost 500 a vyssiu charizmu a mal som horsie vysledky ako mam teraz s presnostou 300 a vystupkom 200. Niekdy mam pocit ze charizma zacina ucinkovat ak jej mam o cca 200 viac ako super taktiku. Len neviem odhadnut kolko mi pridava do presnosti. Tiez neviem ci ma ucinok na hodnote 700 az tak vyssi ako na hodnote 200. Co si myslite? Mate skusnosti? Ja to len testujem.

Pockam na na naho a uvidim. Vysledky Vam napisem na forum:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9990

Guest
1) mít srovnatelný počet bodů v přesnosti a srovnatelnou charismu,potom bude pravděpodobnost Tvého zásahu do ruky cca 50%

S tímto nesouhlasím,pravděpodobnost zásahu v tomto případě bude ve většině případů menší.Podle mé zkušenosti je to pouze okolo 25%.Jistě může se to lišit,musíme brát v potaz také občasný faktor náhody,ale většinou je to okolo této hodnoty 25%.
 

DeletedUser

Guest
Takze, mam tu pre fajnsmekrov prvy duel proti uhybaniu 700. Vsetky body ma v nom. Presne svoje schopnosti Vam neprezradim ale mam pomer presnosti a charizmy 3:2. Som zvedavy ako to pojde dalej.

Spomenuty duel:
http://prntscr.com/5ggfg
 

DeletedUser9990

Guest
Ahoj Senor Zorro,
Tvůj protivník ti řekl,že má v úhybu přesně 700?To se divím,že ti to největší soupeř pravidelně sděluje. Také by bylo dobré vědět kolik má v přesnosti (?) a taktice (40?).
Jestli má vše narváno pouze v úhybu,tak se není čemu divit,že tě netrefil ani jednou.
Vzhledem k tomu,že neznáme (mimo poměru) ani Tvé přesné hodnoty přesnosti/vystupování tohoto duelu,tak z toho až tolik zase vyčíst nelze,neb jste na prémiovém světě a možnost nákupu schopností je téměř "nekonečný".
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ale myslím že toto je už nefér pro chlaďáky! Zrušiť reflexy.
 

DeletedUser

Guest
Ahoj Senor Zorro,
Tvůj protivník ti řekl,že má v úhybu přesně 700?To se divím,že ti to největší soupeř pravidelně sděluje. Také by bylo dobré vědět kolik má v přesnosti (?) a taktice (40?).
Jestli má vše narváno pouze v úhybu,tak se není čemu divit,že tě netrefil ani jednou.
Vzhledem k tomu,že neznáme (mimo poměru) ani Tvé přesné hodnoty přesnosti/vystupování tohoto duelu,tak z toho až tolik zase vyčíst nelze,neb jste na prémiovém světě a možnost nákupu schopností je téměř "nekonečný".

Ahoj to ze bude mat uhybanie 700 sa k nam dostalo pred tym ako vstupil do mesta. To ze ma tolko nakupenych bodov vie kazdy na tom svete. To ze netrafi duelanta s uhybanim 10 len potrdzuje ze nema presnost, taktiez nema urcite huzevnatost a taktiku on zasadne nedava. Uz ho zduelovalo par duelantov a nikdo netrafi... Okrem mojho kamarata, ktory ma podobne schopnosti ako ja. S tym ze sa neuhybal. Vyskusame to este tak. Ak to neprerazime, nechame utocit jeho:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Ta je zkažená už dávno :). Nový systém je podle mě lepší. Musíš si vybrat jestli budeš mit dobré práce(popř. něco jiného) nebo budeš dobrý v duelech. Je určitě více rozmanitý.
 

DeletedUser

Guest
Tak po měsíci zkušení odporáka po tomto updatu, doporučuji čistého odporáka, buď jen houževnatost nebo jen reflexy, dávat to do obou se nevyplatí, nemáte potom proti kvalitním soupeřům šanci...
 

DeletedUser

Guest
Zdravim!

Tak moje pokusy proti uhybaniu 700 su nasledovne. 4 duely som nic netrafil a vedel som kde sa super uhyba. Mal som totiz predskokana, ktory ho porazil a zistil ich. Moj kamarat ho porazil uz 8 krat z 9 duelov a ma horsie vlastnosti ako ja!

Preto si zacinam mysliet co ma napadlo davnejsie a to ze u duelu zalezi na duelovej urovni. ANO dobre pocujete. U randomu sa prepocitava duelova uroven, cim ju mate nizsiu tym mate vacsiu sancu zasiahnut. Viditelne to je u dueloch kde ide napriklad duelovka 300 proti duelovke 216 atd..Ked rozmyslam bolo by to aj logicke od INNA aby spriemerizovali hru a dostali sancu slabsi. Nevsimli ste si aj vy podobne postrehy?

Dakujem
 

DeletedUser

Guest
Nesleduju duelovku, ale vždy mi přišlo že porazit nižší lvl je o něco těžší.
 

DeletedUser9990

Guest
Tak po měsíci zkušení odporáka po tomto updatu, doporučuji čistého odporáka, buď jen houževnatost nebo jen reflexy, dávat to do obou se nevyplatí, nemáte potom proti kvalitním soupeřům šanci...

Ano,sekundární odpor je nyní téměř neučinný,např. hodnoty u hráčů se sekundárním odporem 30-50 a poté hráči se 150-230,taktéž sekundárního odporu a rozdíl defakto neznatelný.Poškození téměř totožné a to při srovnatelném, v těchto případech nízkém primárním odporu.
Primární je však u srovnatelných hodnot stále účinný.
 

DeletedUser

Guest
Takze dnes sme skusali napadat nizke duelovky a vysledok je jednoznacny. Duelovka hra rolu u vysledku duelu. Konkretne nizke duelovky lepsie uhybaju a lepsie triafaju. Vobec ma to neprekvakuje od INNA. Chce aby nizke duelovky boli chranene.
 

DeletedUser10597

Guest
Zdravím, dřív jste si stěžovali na odporáky, Inno Vás tedy "vyslyšelo" a snížili odpor a udělali jiný systém, na který si stěžujete teď. Takže asi zřejmě se Vám nikdo ničím nezavděčí.
 

DeletedUser

Guest
To je omyl Cygorku, oni snížili jen sekundární odpor, to v první řadě a za druhé čachrování s přesností, úhybem a charizmou si mohli nechat od cesty. Jim nešlo o to se nám zavděčit tím že zruší odpor, to vůbec ne ;) Jde jim zase jen o sebe.
 

DeletedUser753

Guest
sekundární odpor je jako co? úhyb? jestli jo, tak pište úhyb a ne sek. odpor.

Jak tu kdosi tvrdil,že teď si musí člověk vybrat jestli duely nebo práce. To má sice pravdu, ale co když chce být někdo dobrej v obojím? Měl jsem to v taktice a mohl jsem dělat dobré práce, přitom byl klid od duelantů. Taktika přestala fucngovat na té hodnotě, kolik jsem měl (260) Takže jsem ji snížil o dost a dal do přesnosti a úhybu. Myslíže že se něco změnilo? Ani moc ne. Je to nějak víc o náhodě. A ano taky se mi zdá, že nižší lvl. se nějak líp trefují/úhýbají,ale tvrdit si to nedovolím na 100%
Někdy se povede někdy ne. Jen mě zaráží jedna věc. Neměl jsem moc duelů, kde bych se trefil hodněkrát a nepřítel ani jednou. Zatímco obráceně, že do mě se trefují a já ani jednou. Jsem měl celkem dost. To zkouším asi na 4 světech. A na každým hraji jinej způsob.
 

DeletedUser

Guest
Sekundárny odpor nie je uhýbanie, ale druhý odpor, ktorého hodnota sa tiež používa, ale menej.. napr. keď na teba niekto striela, húževnatosť je sekundárny odpor... ale trochu mimo, len tak som si prechádzal wiki a trochu nechápem tejto časti:
...Schopnost Vystupování využívá útočník na zastrašení nepřítele svým vzhledem a tím zvyšuje šanci na zásah. Čím vyšší je rozdíl mezi oběma hodnotami, tím víc klesá hodnota zásahu.

Takže to zvyšuje moju hodnotu zásahu, či znižuje súperovu? Alebo oboje? :angel:
 

DeletedUser10597

Guest
Citovat:
...Schopnost Vystupování využívá útočník na zastrašení nepřítele svým vzhledem a tím zvyšuje šanci na zásah. Čím vyšší je rozdíl mezi oběma hodnotami, tím víc klesá hodnota zásahu.

Já si tedy myslím, že to jen snižuje šanci protivníka, aby tě zasáhl.. :)

Když útočíš, tvoje vystupování snižuje snižuje šanci protivníka na zásah, pokud je tvoje hodnota vystupování vyšší než obráncovo taktika.
--- > Citováno přímo ze hry.
 
Nahoru