• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Nový duelový systém po update 1.33

DeletedUser

Guest
Pod toto sa mozem len podpisat. Inak cital som anglicku diskusiu a KATASTROFA. Oni sa prevazne raduju aky je to dobry system*V12* Ono je to tak, hraci ktori tomu rozumeju sa stazuju a kto tomu nerozumel sa vytesuje ako maly*V9*
 

DeletedUser

Guest
pretože teraz o tom nemusí nič vedieť, dá si schopnosti ako chce a keď vyhráva, tak sa mu to páči, akonáhle začne prehrávať začal by nadávať. Aj ja som sa divil ako s výstupom 150 presnosťou 300 nedokážem trafiť hráča s taktikou 50 (nevojak) a úhybom necelých 100 ... proste je to celé postavené na hlavu
 

DeletedUser

Guest
Co si myslím já je to, že to co řekli o nových duelech, není pravda. Nezměnili sílu schopností a jejich vliv, akorát zavedli náhodný kalkulátor výpočtu skore v duelu. S velice omezeným přihlédnutím, k duelovým schopnostem hráče a vzájemě mezi účastníky duelu. Chtěl jsem posílení ryze duelových schopností tj, úhyb a míření. Ty mi jsou teď k ničemu.

náhodný kalkulátor už tam byl před updatem; po updatu se ovšem náhodná čísla počítají z menších intervalů, tím pádem jsou výsledky náhodnější... takže víc závisí na štěstí
 

DeletedUser

Guest
Prave som prehral duel v obrane kedy som mal tieto schopnosti:


presnost 500
taktika 150
uhybanie 300

porazil ma borec ktory mal mensiu presnost ako 200 a uhybko mensie ako 300. Vystupko mal nula


dakujem za krasne random duely INNO!!!

Tak není se čemu divit, přesnost 500 je super ale je příliš moc přehnaná, taktika pokud si útočník ti je k ničemu a na obranu je zas 150 prakticky na nic, uhýbání 300 většinou postačuje i když já preferuji raději 350-400, ale co tu postrádám je vystupování. Pokud útočíš tak bez něj to moc nejde místo těch vyplácaných bodů do míření a taktiky je investuj do vystupování.
 

DeletedUser

Guest
Tak není se čemu divit, přesnost 500 je super ale je příliš moc přehnaná, taktika pokud si útočník ti je k ničemu a na obranu je zas 150 prakticky na nic, uhýbání 300 většinou postačuje i když já preferuji raději 350-400, ale co tu postrádám je vystupování. Pokud útočíš tak bez něj to moc nejde místo těch vyplácaných bodů do míření a taktiky je investuj do vystupování.

taktika 150, písal o obrane a ak je k tomu vojak s PU robí to taktiku 300, čo si myslím, je už dosť veľké číslo na to aby to s tým uhýbaním trošku zapracovalo
 

DeletedUser

Guest
taktika 150, písal o obrane a ak je k tomu vojak s PU robí to taktiku 300, čo si myslím, je už dosť veľké číslo na to aby to s tým uhýbaním trošku zapracovalo

Když myslíš, s tímhle nastavením bych u nás byl maximálně dojná *****, pokud jedeš na obranu tak těch 500 bodů do míření je totálně na nic jako obránce mam míření někde na 70+- a to jen co dá oblečení víc nemá cenu do toho investovat, i tohle stačí na trefu.
 

DeletedUser

Guest
ja vôbec nevravím teraz o tom mierení, to je aj podľa mňa moc, vravím že 300 taktika s bonusom a 300 uhýbaním by malo robiť svoje. a ako vidíš, tak ani Tých 500 bodov v presnosti mu nestačilo na trafenie, takže tých 70 by mu asi tiež moc nepomohlo. Samozrejme ja nemám skúsenosti z nuggetových serverov, kde majú hráči dokúpené schopnosti.
 

DeletedUser

Guest
Tak není se čemu divit, přesnost 500 je super ale je příliš moc přehnaná, taktika pokud si útočník ti je k ničemu a na obranu je zas 150 prakticky na nic, uhýbání 300 většinou postačuje i když já preferuji raději 350-400, ale co tu postrádám je vystupování. Pokud útočíš tak bez něj to moc nejde místo těch vyplácaných bodů do míření a taktiky je investuj do vystupování.

Na jednom světě převážně útočím totálně bez vystupování (i proti taktice v top 15) a nemám s tím žádný problém... ano, sem tam něco prohraju, ale většinou vyhrávám, takže tady taky něco nehraje...
 

DeletedUser

Guest
já měl přesnost 200 a úhybko nad 400 a nic jinýho a vyhrával sem, tak neříkejte že je to celý blbě, musíš umět dát schopnosti
 

DeletedUser

Guest
Míření mu nestačilo protože v novém systému je to věc náhody, můžeš mít i 500 bodů a trefa není zaručená 70-150 bohatě postačuje, uhýbání 300 je řekněme dostačující ne však neprůstřelné, i soupeř s nízkým mířením to dokáže prostřelit, a ta taktika netuším zda má s bonusem 300, já se budu držet těch 150(225) je malá, kolem těch 200 bodů jsem při testování tohohle nového duel systému nezaznamenal nějaký výrazný účinek taktiky. Jinak pochybuji ještě o jedné věci a to že soupeř měl vystupování 0, už jen oblečení pro útok dává bonusy. Spíš bych řekl že si z něj s těmi hodnotami vystřelil. V tom je výhoda duelantů ty hned vědí proti čemu stojí.
 

DeletedUser

Guest
Na jednom světě převážně útočím totálně bez vystupování (i proti taktice v top 15) a nemám s tím žádný problém... ano, sem tam něco prohraju, ale většinou vyhrávám, takže tady taky něco nehraje...

To je právě chyba myslet si že když má někdo narvanou taktiku tak je vyhráno, dokonce ti můžu říct že i s uhýbáním skoro na 700 nejsi nezranitelný, je to o rovnováze rozložení bodů.

V tomto si ti dovolím oponovať, pretože duelanti vidia len bonusy, ktoré ti pridáva oblečenie, čiže v tom by som nejakú strašnú výhru nevidel ;)

Ty ne, já jo, většina soupeřů ti tím většinou naznačí kam má dané body.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
V tom prípade áno, ak chceš vedieť kam má dané body stačí o klik navyše a kukneš si oblečenie.
 

DeletedUser

Guest
To je právě chyba myslet si že když má někdo narvanou taktiku tak je vyhráno, dokonce ti můžu říct že i s uhýbáním skoro na 700 nejsi nezranitelný, je to o rovnováze rozložení bodů.

O narvané taktice jsem neřekl ani slovo (resp. o tom, že by to znamenalo nějakou výhru), dokonce ani o velikosti mého uhýbání jsem vůbec nemluvil. Pouze jsem oponoval tvému vyjádření, že bez vystupování duely nejdou. Mě totiž jdou celkem dobře, i když je pravda, že to vystupování není nulové, ale 5 bodů z atributů oblečení.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Původně založeno kid.ob (i proti taktice v top 15), O narvané taktice jsem neřekl ani slovo...
asi jsem to špatně pochopil

To že ti to jde nic nevypovídá o novém systému, na těchto světech asi každý reskill nedělal, takže najdeš spoustu lidí/soupeřů co jedou na staré nastavení a proto se ti daří. Já těch nastavení testoval nespočet takže si dovoluji říct že vystupování/taktika má ohromný význam jen to musí být správně rozdělené s dalšími dovednostmi.
 

DeletedUser9990

Guest
Naprostá většina webových her má faktor náhody stále mnohem vyšší než je zde.

Převážná část duelantů mlží a zdaleka nepřizná přesné nastavení skrytých duelových schopností.
 

DeletedUser

Guest
To že ti to jde nic nevypovídá o novém systému, na těchto světech asi každý reskill nedělal, takže najdeš spoustu lidí/soupeřů co jedou na staré nastavení a proto se ti daří. Já těch nastavení testoval nespočet takže si dovoluji říct že vystupování/taktika má ohromný význam jen to musí být správně rozdělené s dalšími dovednostmi.

No ked ma ta taktika taky vyznam, zaujimave ze som netriafal utocnika s taktikou 150 a presnostou 500. Utocnik mal 4 vystupovanie.


To je právě chyba myslet si že když má někdo narvanou taktiku tak je vyhráno, dokonce ti můžu říct že i s uhýbáním skoro na 700 nejsi nezranitelný, je to o rovnováze rozložení bodů.

Neviem kde si to otestoval, musel by tam mat vsetko v uhybani. Ja utocim na cloveka ktory ma 500 uhybanie a viac ako 1 krat som sa zatial netrafil. Aktualnu presnost mam 425 a o 30 vyssie vystupko ako on taktiku.


Míření mu nestačilo protože v novém systému je to věc náhody, můžeš mít i 500 bodů a trefa není zaručená 70-150 bohatě postačuje, uhýbání 300 je řekněme dostačující ne však neprůstřelné, i soupeř s nízkým mířením to dokáže prostřelit, a ta taktika netuším zda má s bonusem 300, já se budu držet těch 150(225) je malá, kolem těch 200 bodů jsem při testování tohohle nového duel systému nezaznamenal nějaký výrazný účinek taktiky. Jinak pochybuji ještě o jedné věci a to že soupeř měl vystupování 0, už jen oblečení pro útok dává bonusy. Spíš bych řekl že si z něj s těmi hodnotami vystřelil. V tom je výhoda duelantů ty hned vědí proti čemu stojí.
toto je nelogickel. Pises ze 500 bodov nestaci ale 150 ano?A tu si oponujes, zrazu pises ze taktika nema moc ucinok.


Když myslíš, s tímhle nastavením bych u nás byl maximálně dojná *****, pokud jedeš na obranu tak těch 500 bodů do míření je totálně na nic jako obránce mam míření někde na 70+- a to jen co dá oblečení víc nemá cenu do toho investovat, i tohle stačí na trefu.
Hram na najextremnejsom ceskoslovenskom serveri. Je tam bezne ze tam hraci maju 160 atributov a 430 schopnosti. A nie som tam dojna *****.



Na zaver chcel som vam hlavne ukazat aku rolu tam hra radnom.
Taktiez sa mi napaci ze je prakticky neuspatelny hrax s uhybkom 500.


dnes som zadal par duelov s presnostou 425 a 110 vystupovanie proti uhybku 500 a taktike s bonusom 80. 3krat som trafil v dueli jeden zasah a jeden duel som vysiel naprazdno. Dnes skusim ucinok vystupovania. Presuniem 50 bodov z presnosti do vystupka
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
1. Jak sem říkal taktika na téhle úrovni (150) nemá valný účinek
2. Testováno na betě, dost dlouho tam byl na otestování nového duelového systému reskill zdarma těch duelů proběhlo nespočet
Jinak jak jsem psal to že narveš jednu schopnost není výhodou, ale spíš naopak jsou tam zbytečně utracené body
3. ano 500 aim je na nic protože další schopnosti ti dávají větší šanci na zásah, a taktika na hodnotě 150 opravdu nemá význam, tam musíš hodně přidat
4. to stejný máš vystupování, ta úroveň 110(160) je hodně malá, prostě ten aim tě brzdí

Ten systém je dobře postaven, jen musíš najít ten správný recept, není to jako dřív to že narveš jednu schopnost ti tady výhodu nepřinese, je to postavený na určitém vyvážení.
Jako duelant mám jen 1550 života a máš pravdu uspat je dost těžký, já když se chci o někoho umlátit a nedat se zadarmo tak to trvá 3-5 dní, každý den něco kolem 20 duelů a rád proti top soupeřům sice expa už jsou na níc, ale je to dobrej pocit :D
 

DeletedUser

Guest
a hele cvero :D tak s ní jsem snad prohrál jen když jsem byl v pracovním a těch bodíku co sype :D
 
Nahoru