• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Nový duelový systém po update 1.33

DeletedUser

Guest
mám 200úhyb a trefují mě jako nic v čem to bude že by sousedi z NDR udělali někde chybu, hlavně že se nám tu admini dušovali před nahráním nového updatu jak to testovali na BETĚ a jak úžasně to funguje a nějak nevim nevim no....na bufalu cz sem od dubna tohoto roku mezi 1-5ti top-duelanty a můžu říci že odpor byl zlatej po tom jak teď fungují duely, celé je to výsměch lidem co tuhle hru hrají.....
 

DeletedUser9990

Guest
To je vážně rozkošné!Jeden se zde rozčiluje nad omezením odporu a také,že defakto nikoho pořádně nyní netrefí,druhý naopak zase na to,že úhyb nefunguje a ještě tomu dodá "korunu",když jako jedny z hlavních viníků určí CZ adminy.
Jsem rád,že smysl pro humor zde má evidentně více lidí.
 

DeletedUser11313

Guest
mám 200úhyb a trefují mě jako nic ....

No to si snad děláš legraci - 200 úhyb. To mi chceš namluvit, že jsi měl jako odporák 200 v reflexech a houžvi dohromady a pak to přehodil na úhyb? Neznám tvůj lvl,ale 200 v úhybu je jako když plivne do moře (neznám tvoje charisma, ale odhaduju ho na hodně nízké). Až budeš mít 400 a víc, tak dej vědět a můžeme to rozebrat.
 

DeletedUser

Guest
Johny the 5: sem lvl 75 na buffalu a dnes sem dueloval jen o něco vyšší lvl takže myslím že 200úhyb by měl něco dokázat s člověkem na relativně stejné úrovni, jak sem měl předtím nastavený odpor tu řešit nehodlám, jde o to že tipek na stejné úrovni chladak stejně jako já mi trefí nastavení duelu a s 200 úhybem mě trefuje jako kdybych měl úhyb 0

ehmmmmm a kdo že to testoval na beťě

p.s. myslíte že tohle je normální s úhybem 200, přesnost 100 mě to nepřijde normální, duely jsou z buffala:
[report=12637431cf48e6a8e4]Duel: OldShurehood vs. mikesvienna[/report]
[report=126547393cb3438937]Duel: mikesvienna vs. OldShurehood[/report]

nezlobte se na mě ale ať mi nikdo neříká že úhyb funguje když takhle dopadne duel s člověkem co je jen o 8lvl vyšší což je jen o 8b. atributů a 24b. schopností víc a takových duelů tu mám víc nejde jen o tenhle, tohle jsou duely pouze z dneška
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
nevim co pani duelanti cekali ze jen prehazou jaksi-taksi body a jede se dal? to je docela uboha predstava, zrejme je potreba trosku premyslet aby nedelal duelanta kazdej blb. me osobne se nove nastaveni libi, jelikoz ted duelant musi neco obetovat a nemuze jen tak beztrestne skodit ostatnim neduelantum .cili je potreba hodne narvat do schopnosti s kterimi se nedaji delat prace a podobne, vlastne az ted je hra vyvazena jelikoz duelanti expy zalostne pomalu a tim ze se nedostanou na vysoke levly pokud dueluji hned od zacatku nejsou schopni az tolik skodit lidem co si chteji hru uzit jinym spusobem
 

DeletedUser

Guest
OldoShurehoode, jak můžeš dělat závěry po jednom prohraném duelu, nebo dvou, vždyť ten chlapík může mít 300 třeba přesnosti. Prostě ti nabančil :-)
 

DeletedUser14526

Guest
OldoShurehoode, jak můžeš dělat závěry po jednom prohraném duelu, nebo dvou, vždyť ten chlapík může mít 300 třeba přesnosti. Prostě ti nabančil :-)

Promiň, že tě opravuji, ale říkal, že to nejsou jediné duely, které takto dopadly :klubun:
 

DeletedUser

Guest
ja jedu pouze uhyb presnost a zrucnost a nemohu si stezovat ... a to ze ti nekdo obcas nanda??? proste ma stesti a trefuje te kde se nekryjes ... nebo je proste lepsi !!! myslite si ze je navod na neporazitelny charakter??? VZDY JE NEKDO LEPSI !!! :klubun:
 

DeletedUser

Guest
plackov tu vzdy bude viac ako ludi co miesto plakania radsej porozmyslaju ako nastavit seba (alebo prerobit postavu) tak, aby mali duely k svojej spokojnosti a budu vediet uznat aj to, ze niekto je rovnako dobry ak nie lepsi ako oni.

mas utocne oblecenie a iny ta zmasakruje v duely - uplne normalka podla nastavenia hry - aj maly rozdiel vie narobit obrovsky nepomer.

ak by si mal obranne handry tak mozno ustojis - no s úpresnostou 100 asi budes tazko top duelant ak masuper uhyby 150 a presnost 250 (120/220 vs tvoje 100/200) + trochu lepsie zvolene pomocne schopnosti vystupka a taktiky ... a tak dalej.

ja som mal mesiac tankistu 8K hp vojaka a kosil superov do radu .... a s extra duelantami som mal sice prehry ale tesne ..... s cim som ratal.
 

DeletedUser9371

Guest
ja jedu pouze uhyb presnost a zrucnost a nemohu si stezovat ... a to ze ti nekdo obcas nanda??? proste ma stesti a trefuje te kde se nekryjes ... nebo je proste lepsi !!! myslite si ze je navod na neporazitelny charakter??? VZDY JE NEKDO LEPSI !!! :klubun:

Souhlas. Akurát to nandaváš i mě a zdatně na sedmičce :good:
 

DeletedUser

Guest
Já jako střelec si nemůžu po updatu v duelech stěžovat.
Před updatem sem jel na jednom světě na odpory a šlo to samo.Na druhém světě sem jel přez přesnost a vystupování což se dříve vyplatilo více jak jet přez úhyby na duely.
Teď každému duelantovi stačí přesnost,uhýbání a je neporazitelný.Po updatu jsem prohrál 2 duely ze 154 je to opravdu přehnané.Fórum jsem doteď jen četl a nedával příspěvky,ale k tomuto jsem se musem přihlásit,...
 

DeletedUser11313

Guest
blbost blbost blbost
nestačí jen přesnost a úhyb. to mám zase vyzkoušený já. jak před upd. tak po něm

Je jedna stará,rokama ověřená pravda: myš se bojí kočky,kočka se bojí psa a pes se bojí pána ... a pán se bojí MANŽELKY !!!
Ti zkušení k tomu dodají - a manželka se bojí ... *V1*
K tomu mi nezbývá než konstatovat,že je nutno být hbitý jako myš,mrštný jako kočka,silný jako pes,chytrý jako pán a mít migrénu jako manželka !!!
Ale vážně - ať je nový duelový systém jaký chce,je pro každého stejný.Jenom pro někoho stejnější *V7*
 

DeletedUser

Guest
Prave som prehral duel v obrane kedy som mal tieto schopnosti:


presnost 500
taktika 150
uhybanie 300

porazil ma borec ktory mal mensiu presnost ako 200 a uhybko mensie ako 300. Vystupko mal nula


dakujem za krasne random duely INNO!!!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Keby ste vedeli proti akemu exotovi bojujem tak su tie body zanedbatelne. On ma ovela viac. Ale mam vsetky questy hotove a mam aj nakupene. Dodnes banujem ze som sa logol na tu Arizonu a nesiel na stary svet


Duel kde pre zmenu utocim s presnostou 500. Super ma strelbu 300 cize nemoze mat viac ako cca 350 uhybanie.
http://prntscr.com/4x9sj
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak či tak, je jasné, že tento duelový systém je úplne na hlavu. Aj ja som mal duely, v ktorých som raz vyhral o asi 15 zranenia, no v druhom (bez nejakej zmeny) o viac ako 1000...Starý systém bol pekne vybalancovaný ako som už predtým písal, sťažovali sa iba tí, čo o dueloch nič nevedeli. Vôbec ho nemuseli meniť, maximálne mierne zvýšiť účinnosť presnosti a uhýbania, ale nič viac. Kašlať ale na to, aj tak sa nič nezmení, pokiaľ sa INNO nespamätá (tí ale teraz majú plné ruky práce vymýšľaním spôsobov, ako si ešte lepšie naplniť vrecká)... aspoň tu stále máme boje o pevnosti, ktoré sú aj s prehnanou dôležitosťou zdravia stále zábavné..

Mohli by už odtajniť rebríček uhýbania a presnosti, aj tak to je jedno :)
 
Co si myslím já je to, že to co řekli o nových duelech, není pravda. Nezměnili sílu schopností a jejich vliv, akorát zavedli náhodný kalkulátor výpočtu skore v duelu. S velice omezeným přihlédnutím, k duelovým schopnostem hráče a vzájemě mezi účastníky duelu. Chtěl jsem posílení ryze duelových schopností tj, úhyb a míření. Ty mi jsou teď k ničemu.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru