• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Nový duelový systém po update 1.33

DeletedUser

Guest
Ano cvero, ja som ho tiez daval pred uptade nonstop. On vobec nevie duelovat ale je tu 18 hodin denne, 3 roky v kuse, co sa odrazi na jeho expoch. Lenze narozdiel od Bety tu nakupil schopnosti za neskutocne vela euro a po uptade je to medzi nami tak 50 na 50.
 

DeletedUser

Guest
Vsetci vieme, ze duely su uz cisto len o nahode, kludne si dajte skilly do plavania, tam budu aspon na osoh ked pridu zaplavy.
 

DeletedUser

Guest
Tak že Zorro nám dokázal, že duely sú o náhode. Pred update tam náhoda rozdiel nehrala, pozitívne pre mňa, lebo konečne môžem duelovať. :D
 

DeletedUser11313

Guest
Prave so to pozrel...parada a to zijem v holandsku...tom som mohol mat..tulipanov v Amsterame:D
...

Mama mia,tady zřejmě někdo nechápe vliv charismy. Pokud soupeř s ničím nehýbal, je vlliv charismy krásně vidět, jen je potřeba se dobře dívat.
Stačí si sednout ke klávesnici,dát nějakých 100 duelů s NPC, zapisovat si hodnoty a zapojit mozkové buňky,aspoň čtyři - dvě na taktiku s vystupkem,další dvě na přesnost s úhybem. Hodily by se ještě další čtyři,aby zbylo na střílet,sílu úderu a reflexy s houžví. Dostaneš dva vztahy, jeden na pravděpodobnost zásahu a druhej na způsobené poškození. A když se najde ještě nějaká volná mozková buňka,tak se nad těmi vztahy zamyslíš a uděláš si duelovou strategi. Pak přestaneš brečet nad tím, že jsou duely o náhodě.
Duelový systém se až zas tak moc nezměnil. Kdo duelům rozuměl (tím nemyslím uměl narvat všechny schopnosti do reflexů nebo do houžve),nemá problém.Těch zbylých 99% holt problém má.
Tečka.
 

DeletedUser

Guest
Ahoj johny.


Mama mia,tady zřejmě někdo nechápe vliv charismy. Pokud soupeř s ničím nehýbal, je vlliv charismy krásně vidět, jen je potřeba se dobře dívat.

Myslim ze ucinik charizmy som pochopil v starom duelovom systeme pomerne dobre. Co sa tyka noveho systemu tam neviem ho tak podrobne popisat. Ale malo by to byt nieco podobne, charizma pridava na tvojej presnosti a znizuje superovu presnost. Pokial jej jej viac.


Stačí si sednout ke klávesnici,dát nějakých 100 duelů s NPC, zapisovat si hodnoty a zapojit mozkové buňky,aspoň čtyři - dvě na taktiku s vystupkem,další dvě na přesnost s úhybem. Hodily by se ještě další čtyři,aby zbylo na střílet,sílu úderu a reflexy s houžví. Dostaneš dva vztahy, jeden na pravděpodobnost zásahu a druhej na způsobené poškození. A když se najde ještě nějaká volná mozková buňka,tak se nad těmi vztahy zamyslíš a uděláš si duelovou strategi.

Ano chystam sa tam nieco poskusat. Len vcera som urobil rebuild na duely po uptade. Cize som nemal moc casu.



Pak přestaneš brečet nad tím, že jsou duely o náhodě.


Su, pretoze kedze sa snizil ucinok charizmy, hra najvacsiu rolu presnost a uhybanie. Cize je tam obrovsky random. Rozhodne nevyplakavam len konstatujem pravdu. Na co som chcel upozornit je fakt ze je velky problem porazit supera s uhybanim 500 a sokoju ma rovnake duely po hodine s obroskym rozdielom zasahov.



Duelový systém se až zas tak moc nezměnil.

Duelovy system ALE zmenil sa uplne priebeh vysledku duelu pricinenim randomu. A to je ten zasadny rozdiel.


A na zaver trosku brzdi ten sposob vyjadrovania, ked ma vobec nepoznas. rad by som tu videl serioznu diskusiu. Dakujem
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11313

Guest
Ahoj johny.

Nechtěl jsem nikoho urazit. Jenom jsem chtěl naznačit, že pokud někdo chce pochopit duelový systém,musí pro to něco udělat. A představa,že k tomu stačí olízat mozek někoho jiného,je zcestná.
Skutečnost,že se snížil vliv charismy,si mnoho lidí vykládá tak,že se bez charismy obejde. Něktří šťourové naopak tvrdí,že tím pádem naopak potřebují charismy víc. Je na každém z nás,do které skupiny se zařadí - a světe div se,obě varianty mohou být úspěšné!

Tvrzení,že stoupl vliv náhody,není podle mne pravdivé. Nový duelový systém je mnohem náročnější na pochopení a podle mne dává mnohem víc možností pro úspěšné rozložení schopností,než všechny předchozí varianty. V současné době jsem schopen navrhnout červenou,zelenou,modrou i žlutou variantu tak,že bude konkurenceschopná jakékoliv jiné variantě. Dříve šlo ve většině případů o to,kdo dá větší pecku. A w-wo tom t-to je *V1*
 
Tvrzení,že stoupl vliv náhody,není podle mne pravdivé. Nový duelový systém je mnohem náročnější na pochopení a podle mne dává mnohem víc možností pro úspěšné rozložení schopností,než všechny předchozí varianty. V současné době jsem schopen navrhnout červenou,zelenou,modrou i žlutou variantu tak,že bude konkurenceschopná jakékoliv jiné variantě. Dříve šlo ve většině případů o to,kdo dá větší pecku.

A ze začátku si nadával jako špaček, že už ti nevycházejí duely tak jako dříve...
 

DeletedUser11313

Guest
A ze začátku si nadával jako špaček, že už ti nevycházejí duely tak jako dříve...

Ano,prohrál jsem asi dva nebo tři duely se soupeřem s LvL o 36 vyšším,musel jsem přemýšlet a pak přeexpit asi za 10tisíc herních doláčů,prostě nic pro lenochy jako jsem já.
Na celý týdle šarádě je trapný,že se mění pravidla v průběhu hry.Každý měl nějakou duelovou strategii,na základě té zvolil řemeslo,měl nějaké vybavení a ejhle - teď musí dát body jinak,pořídit jiné vybavení,původní řemeslo je mu k ničemu a ani ho kolikrát není schopen dělat,protože holt musel změnit rozložení bodů. A takhle se kriket nehraje.
 

DeletedUser753

Guest
Seš mimo. Stačí to dát jen do přesnosti a úhybu. Kdo má víc+štěstí = vyhrál. Taktika. Vůbec neplatí. Můžeš čumět na duely s NPC jak dlouho chceš. tam nic nevyčteš.
 

DeletedUser

Guest
Este chcem jednu vec doplnit, ze bojujem proti duelantovi, ktori ma extremny pocet bodov. Preto mi radit daj body do charizmy nie je take lahke...
 

DeletedUser9990

Guest
V současné době jsem schopen navrhnout červenou,zelenou,modrou i žlutou variantu tak,že bude konkurenceschopná jakékoliv jiné variantě.

Škoda,že jsem barvoslepý! *V18*

Stačí si sednout ke klávesnici,dát nějakých 100 duelů s NPC, zapisovat si hodnoty a zapojit mozkové buňky

Ty čerpáš duelové zkušenosti/vědomosti ze soubojů s NPC?
To je zvláštní,mám vyzkoušeno,že tyto duely se naprosto nedají srovnávat se souboji s reálnými hráči.Nastavení a výsledek je často nesmyslný.
 

DeletedUser

Guest
No zdravim po case. takze urobil som rebuild. Aktualne mam 300 presnost a 200 vystupovanie. Zatial som zasiahol vzdy proti uhybaniu 500 a taktike 100. Vyzera to tak ze vystupovanie funguje az na vyssich hodnotach.
 

DeletedUser

Guest
Tak cvero urobil koli mne rebuild, ma uhybanie 700 ano 700:)..este nie je v meste...som zvedavy co to urobi, co myslite, trafim ho?
 

DeletedUser11313

Guest
Tak cvero urobil koli mne rebuild, ma uhybanie 700 ano 700:)..este nie je v meste...som zvedavy co to urobi, co myslite, trafim ho?

Ano - je možno ho trefit i s NULA bodů v přesnosti.
Pokud bude mít 700 bodů v úhybu a do 30 bodů v charismě a v přesnosti,potom máš 3 možnosti:
1) mít srovnatelný počet bodů v přesnosti a srovnatelnou charismu,potom bude pravděpodobnost Tvého zásahu do ruky cca 50%
2) jako voják mít 700 bodů v taktice a prémium a čekat až Tě napadne,potom budeš mít pravděpodobnost zásahu do ruky téměř 100%,pokud by jsi měl to samé ve vystupku,on nebyl voják a Ty jsi ho napadl,byla by situace srovnatelná s bodem 1
3) rozhodit body tak,aby Tvoje pravděpodobnost zásahu byla cca 25%,zbytek do úhybu a vyhraješ,protože netrefí on Tebe.

Dá se matematicky odvodit poměr rozdělení bodů do úhybu,přesnosti a charismy,který je nejúčinnější - ale z takto nepřesného zadání to nejde,hraje roli každý bod.
 

DeletedUser

Guest
Ahoj:)


Bude mat 700 uhybanie a 40 taktiku.
Ja mam reflexi, cize ja ho potrebujem aspon raz trafit na vyhru.

Maximalne co som schopny vyzmykat je cca 550 bodov na utok. Premyslam ako ich podellit. Skusim asi 350 presnost a 200 vystupovanie. Neviem, co si myslite o tom.
 

DeletedUser

Guest
ja mám +- 300 presnosť a 170 vystupovanie s bonusmi a niekedy je to tažké trafiť :D a to mierim len na ruky + hram na svete, kde sa nedajú dokúpiť schopnosti. takže neviem ,yslím, že pri každom duelantovi by sa hodilo iné rozdelenie schopnosti
 

DeletedUser

Guest
No to nakupovanie schopnosti je velmi zly uptade. Opat nenazrane inno. Musel som koli nemu zakupit par bodov aj ja:(. No uvidime. Mozno sa prerobim na vystupko 700 a budem chodit iba na neho.
 
Nahoru