• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Nový duelový systém po update 1.33

DeletedUser9727

Guest
A ještě něco pročtěte si toto -> http://forum.the-west.cz/showthread.php?t=18824&page=1


Jakoby se situace otočila co? Asi na tom něco bylo, a hlavně si přečtětr připomínky odporáků, dávejte si body do houžky a reflexů :DDD


Tak vám poradím stejně, dávejte si body do přesnosti a uhýbání, at se trefujete :DDD

Prostě nemá cenu to tady řešit, je to to stejný a naštěstí to upravili a je to spravedlnější :))
 
Kachna na těch duelech co jsi posalal je datum 11.2.2011 pokud jsem to správně pochopil a to byl opravdu odpor hratelnej *3*

to že jsi někomu slíbil KO, jen proto nebudeš hrát za odpor je dost ubohá výmluva, to zvládne každej a další poznámka, nemusíš být chladný aby jsi hrál odpor přece, klidně nám to ukaž za střelný, já jsem opravdu zvědavej, když to tak jde *11*

poslední věc, ty pohádky o tom, že před update vyhrál všechno odpor a ted je to spravedlivý jsou pohádky pro děti na dobrou noc protože za prvný, než byl update 1:33 tak byli schopnosti naprosto vyrovnané, ani jeden neměl nijak navrh, bylo to férové a po update maj šílenou převahu střelci uhýbači, každej nezaujatej střelec uhýbač co jsem psal, to říkal, takže pohádky si nech pro dětska a ukaž že se za odpor dá hrát, jestli to dokážeš na našem světě, tak se Vám tu všem omluvím a zalezu do ústraní, to ti slibuji *11*
 

DeletedUser9727

Guest
Je to anglickej servr a na anglickým servru mají den s měsícem otočený -> stačí přemýšlet! Takže duel je ze včerejška!

nemám co dokazovat, já si budu hrát jak budu chtít :))

Vzpomen si na časy odporu 100% a 50% taky to trvalo dost dlouho, tak se připrav, že to takhle bude třeba rok a pak se to změní, není co řešit, odpor byl jednou neporazitelnej, tak ted to bude naopak :))

sronej tvuj příspěvek a mj, vidíš tam nějaký rozdíl? co se s tím udělalo ? NIC. Já se musel podle toho zařídit, taky jsem si mohl dát do houžky a reflexů, ale neudělal jsem to a jak to dopadlo?

stejně by dopadlo moje tvrzení s odporem, jen za ně musíte umět hrát!
 

DeletedUser

Guest
možná mne kachna vyvede z omylu, ale na betě se asi datum značí "po anglicku", což by mělo znamenat MM/DD/YY namísto českého DD.MM.YY tj. duely jsou včerejší 2.11.2011 :-)

a tak jsem měl pravdu ;-)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser753

Guest
Tak co? Nejde? A nepište tu zase nesmysly, že tam není datum. Jsem čestný. Prostě tam není datum atd. Je to na S8. Klidně napíšu jména a může se jim napsat. Samozřejmě, že jsem nějaký prohrál :)

Už opravdu nechápu co tu řešíte. Prostě to tak je a bude. Bylo jak bylo. Teď si musíte zvykat, že budete prostě prohrávat.
Jo a co se tady baví nějací chytráci o taktice, tak má vliv jenom když jedete taky taktiku/výstup. Takže když někdo má taktiku na 20 (odporáci zřejmě) s hadrama a jde na něho někdo s hodně vystupováním, tak už mu přesnost nesníží. Max o pár bodíků.

[SPOIL]





[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Jagguar: tak on odpor funguje, to víš že funguje, pokud jdeš na hráče se střílením velice slabým tak s vysokými reflexy ho omezíš, to se nijak nezměnilo, změnilo se akorát to, že pokud on si dá pár bodíků do střílení a do uhýbání, tak si namydlenej, ale tady nemá cenu diskutovat, nikdo se do toho nechce položit, tak aby si uvědomil, že profi uhýbač vs profi odporák - je 99% pro uhýbače a 0,1% pro odporáka s tím že oba se nastaví přesně proti tomu druhému, takže je to nespravedlivý, to je celý proč to píšu a snažím se Vám to vysvětli, zbytečně *10*
 

DeletedUser753

Guest
Tohle si nemyslím. Když si dáš do úhybu a přesnosti. Bude to víc o náhodě a máš větší šanci. To platí pro každýho ne jen pro střelce.. Takže si musíš někde ubrat. A když se budeš specializovat na střelce, tak se budeš trefovat. Když ne. Nebudeš se trefovat. A na ostatní Ti musí odpor stačit. V podstatě sis odpověděl sám.
Pro odporáky se změnilo max. to, že se musí víc specializovat. Jinak nic. To musel střelec od začátku hry. Např. na S1 to byl skoro samej střelec ze začátku. A jak byli nové světy lidi zjišťovali, že odpor je mnohem jednodužší, takže se objevovali jako houby po dešti.
Teď je to fifty fifty. Toť můj názor. Můžeš si psát co cheš a ostatní taky. A všimni si, že jsem též odporák.
 
Tohle si nemyslím. Když si dáš do úhybu a přesnosti. Bude to víc o náhodě a máš větší šanci. To platí pro každýho ne jen pro střelce.. Takže si musíš někde ubrat. A když se budeš specializovat na střelce, tak se budeš trefovat. Když ne. Nebudeš se trefovat. A na ostatní Ti musí odpor stačit. V podstatě sis odpověděl sám.
Pro odporáky se změnilo max. to, že se musí víc specializovat. Jinak nic. To musel střelec od začátku hry. Např. na S1 to byl skoro samej střelec ze začátku. A jak byli nové světy lidi zjišťovali, že odpor je mnohem jednodužší, takže se objevovali jako houby po dešti.
Teď je to fifty fifty. Toť můj názor. Můžeš si psát co cheš a ostatní taky. A všimni si, že jsem též odporák.

když to funguje a já se specializuji na střelce v odporu a opravdu ho omezím na těch 30, tak se do něj ale netrefím, měl jsem problémy se trefit do střelce uhýbače i když jsem v odporu měl skoro půlku co šlo a zbytek přesnost, teda problémy se trefit je asi trochu s nadsázkou, já se do něj totiž netrefil vůbec a po pěti prohraných duelech jsem to vzdal, no mě sice nedával velký rány, to ne, ale trefil se dycky a já nikdy, když nacpu víc od přesnoti, tak už není kde brát, takže snížím i odpor, když snížím odpor, bude mi dávat mnohem větší rány, ale zas se do něj možná jednou, možná dvakrát trefím, ale zase nevyhraju, takže abych se trefil, opět přidám do přesnosti, no teď už mi dává rány za plný, ten zbytek odporu je mi na prd a já ho sice trefím až 4x, ale on mě furt trefí pokaždý, takže když hraješ za odpor a rozumíš mu líp než já, co mám podle tebe udělat, střelec je neměnej, má furt hodně v uhýbání, přesnosti, ale střílení má průměrné, stačí mu, odpor ho nikdy neporazí, takže jaký je podle tebe řešení této situace? jinak abych toho uhýbače trefil, musel jsem tam nakonec narvat hodně nadstandarní číslo, tak vysvětluj *5*
 

DeletedUser11313

Guest
jinak abych toho uhýbače trefil, musel jsem tam nakonec narvat hodně nadstandarní číslo, tak vysvětluj *5*

To máš tak - pokud by Tě zajímala přesnost, kterou bys v útoku musel mít, aby jsi mne trefil s 50% pravděpodobností (tedy 4x plus mínus) na sv.6 (jsem LvL84), musel bys mít přesnost 627 podle starého a 435 podle navého duelového systému.
Pokud bys nyní měl přesnost menší než 252,netrefíš mne nejspíš ani jednou. Výpočty jsou provedeny pro zásah do ruky za předpokladu,že jedeš na přesnost s minimem charismy.
I když mám vcelku slabou zbraň, nejspíš bys prohrál, protože bych Tě s velkou pravděpodobností trefil 8x (pokud máš úhyb menší než 60)
 
To máš tak - pokud by Tě zajímala přesnost, kterou bys v útoku musel mít, aby jsi mne trefil s 50% pravděpodobností (tedy 4x plus mínus) na sv.6 (jsem LvL84), musel bys mít přesnost 627 podle starého a 435 podle navého duelového systému.
Pokud bys nyní měl přesnost menší než 252,netrefíš mne nejspíš ani jednou. Výpočty jsou provedeny pro zásah do ruky za předpokladu,že jedeš na přesnost s minimem charismy.
I když mám vcelku slabou zbraň, nejspíš bys prohrál, protože bych Tě s velkou pravděpodobností trefil 8x (pokud máš úhyb menší než 60)

a přesně o tom celou dobu mluvím, když nacpeš přes 250 do přesnosti, kolik ti logicky zbyde na odpor, téměř směšné číslo, tím nikoho neomezíš a tudíž prohraješ, protože šance na zásah je jednou a když budu mít sakra štěstí, tak dvakrát, tak nechápu tvrzení, že za odpor se dá hrát *13*
 

DeletedUser11313

Guest
a přesně o tom celou dobu mluvím, když nacpeš přes 250 do přesnosti, kolik ti logicky zbyde na odpor, téměř směšné číslo, tím nikoho neomezíš a tudíž prohraješ, protože šance na zásah je jednou a když budu mít sakra štěstí, tak dvakrát, tak nechápu tvrzení, že za odpor se dá hrát *13*

ale dá se za něj hrát, ale musí se vědět jak *5*
 

DeletedUser9727

Guest
To máš tak - pokud by Tě zajímala přesnost, kterou bys v útoku musel mít, aby jsi mne trefil s 50% pravděpodobností (tedy 4x plus mínus) na sv.6 (jsem LvL84), musel bys mít přesnost 627 podle starého a 435 podle navého duelového systému.
Pokud bys nyní měl přesnost menší než 252,netrefíš mne nejspíš ani jednou. Výpočty jsou provedeny pro zásah do ruky za předpokladu,že jedeš na přesnost s minimem charismy.
I když mám vcelku slabou zbraň, nejspíš bys prohrál, protože bych Tě s velkou pravděpodobností trefil 8x (pokud máš úhyb menší než 60)



:DDDDDD tak tohle mě dostalo, to je tvrzení jak prase :DDDD


Víš co je zajímavé? já prostřelil 200 uhyb s přesností 45 :DDD

Něco Ti na tom vzorci nesedí :))

Merkel, před updatem ses trefoval, ikdyž jsi měl v přesnosti 0, proto jsi mohl mít větší odpor a taky to tak vpadalo a co pak měl dělat uhýbač? Kde je pravda? .... navíc tvoje povídky, že si musíš dát 300 do přesnosti apod. jsou fakt děsné, vždyt je to blbost, co když je chyba někde jinde ? Za odpor se dá hrát podle mě lehce a je zajímavé, že jsem na to přišel já a to nejsem odporák :DD
 

DeletedUser11313

Guest
:DDDDDD tak tohle mě dostalo, to je tvrzení jak prase :DDDD


Víš co je zajímavé? já prostřelil 200 uhyb s přesností 45 :DDD

Něco Ti na tom vzorci nesedí :))

Ale sedí - akorát jsi možná nečetl pečlivě, nebo nechápeš význam slova pravděpodobnost.
Já s přesností 0 umím prostřelit i daleko větší úhyb,akorát ti neřeknu jak, protože to nejspíš stejně víš, akorát Merkel ne. V příspěvku výše tvrdím ... "Výpočty jsou provedeny pro zásah do ruky za předpokladu,že jedeš na přesnost s minimem charismy"
A za tím si stojím. Je ovšem pravda, že nový duelový systém je tu jenom krátce a tak jsem nucen vycházet z naprosto minimálního množství několika set duelů *8*
(na několika světech)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser753

Guest
Vaše počty jsou jen dohady. Máte vzorec? Ne!
Takže si tu můžete mlít vaše řeči pořád dokola, že to nejde a já vám budu tvrdit opak :)
Protože hraju za odporáka.
 

DeletedUser11313

Guest
Vaše počty jsou jen dohady. Máte vzorec? Ne!
Takže si tu můžete mlít vaše řeči pořád dokola, že to nejde a já vám budu tvrdit opak :)
Protože hraju za odporáka.

Nevím jak kdo, ale já aproximovaný vzorec MÁM.
Je v podstatě stále stejný,pouze někreré koeficienty se změnily - dopočítat to je hračka.
 

DeletedUser

Guest
Já se vám divíám, že máte takovou trpělivost s tím Merkelem... vždyť on se snaží akorát všem vnutit svůj názor...
 
Jenže to je spávný názor..vy ste prostě jen lamy a líbí se vám teď duely, protože teď máte šanci vyhrát..
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Názor nemůže být nikdy správný nebo špatný... s názorem se dá leda tak souhlasit či nesouhlasit :)
 
*3* Ale může *7* To nevidíš, že duelování se dostalo do stereotypu? Dřívě bylo na výběr více cest, ale teď už jen modrý uhýbač.
 
Nahoru