• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Osamělá prérie - příběh

Mikosansobi

Člen týmu
Tentokrát se nám neozvala Mikosansobi, takže snad příště

Já myslela, že stačí jedna :D s Hankou jsme se domluvily na stejné odpovědi. :)


D( vlastní odpověď

Zatímco se jdeme podívat blíž k funebrákům, můj vlk se pomalinku plíží z druhé strany, aby zamezil úniku darebáka, pokud se rozhodne prchnout (pokud to ovšem bude ten hledaný zločinec).
 

DeletedUser2814

Guest
Volím odpověď B) Udělám, co minule

A blízkou budoucnost nechávám na tobě. 2 kola se teď nebudu moci zúčastnit, jedu vůdcovat na tábor :D
 

DeletedUser

Guest
Já myslela, že stačí jedna :D s Hankou jsme se domluvily na stejné odpovědi. :)


D( vlastní odpověď

Zatímco se jdeme podívat blíž k funebrákům, můj vlk se pomalinku plíží z druhé strany, aby zamezil úniku darebáka, pokud se rozhodne prchnout (pokud to ovšem bude ten hledaný zločinec).

Aha :D. To jsem netušil :D. No, nevadí, tak příště mi to tam písněte, pokud jste se shodli :).
 

DeletedUser7239

Guest
Gringo2: Šel jsi kolem místní pošty a všiml sis na ní vylepeném inzerátu, na kterém se píše, že jeden muž hledá pomocníka na opravu kostela nedaleko tohoto města. Co uděláš?

A)Strhneš papír, zeptáš se, kde je tady kostel a půjdeš se tam ucházet o práci
B)Porozhlédneš se po jiné práci
C)Pokusíš se sám najít kostel
D)Vlastní odpověď

Tak dávám odpověď za c) Peníze potřebuji jako sůl a kostel snad ještě poznám. :D
 

DeletedUser

Guest
Tak a je tu další kolo Osamělé prérie! :) Dneska měním termín a to na příští pátek 4.7.Vyzkoušíme jestli budou fungovat termíny každých pět dní. No a teď se vrhneme na příběh. :)

Krosna33: Prohledáváš dlouhou dobu okolí, ale nemůžeš najít žádné ukazatele. Nezbývá ti tedy nic jiného, než se zeptat na cestu v kostele. Vejdeš dovnitř a tam vidíš osobu, která si právě balí své nářadí. Když se otočí, poznáš, že je to Henry. "Ahoj, Bloody!" Podzravil Tě. "Nazdar, Henry!" "Zrovna to tu balím. Co ty tady děláš?" Vylíčil jsi mu všechno co se stalo a řekl, že nevíš, kudy do města. "Kudy do města? Pojď se mnou, já Tě tam dovedu. Není to odtud daleko. Ty hele poslyš..." Najednou váš rozhovor přerušil mladík, který se přišel ucházet o práci s Henrym. Henry ho s radostí přijal. Když jste se ho zeptali na jméno, řekl vám, že si ho nepamatuje. Chvíli jste si mysleli že si z vás utahuje, ale bylo na něm očividně vidět, že opravdu neví. Zjevně se mu stal nějaký úraz, při kterém ztratil paměť. tak jste se rozhodli, že mu budete říkat Johnny. Poté se vás obou zeptal: "Hele, chlapy, já tu už končím. Pokračovat budu zítra. Půjdete se mnou do saloonu na pivo?"

A) Půjdeš s nimi na pivo
B) Půjdeš s nimi pouze do města a pak se odpojíš
C) Nepůjdeš s nimi nikam
D) Vlastní odpověď

Jebedeah + Mikosansobi + Hancock: Přiblížili jste se k oběma funebrákům, vytáhli jste plakát a zeptali jste se na toho dezertéra z plakátu. Oba vám řekli že o něm nic neví. Poté jste však řekli tomu, o byl k vám otočený zády, aby se otočil. Když jste mu oprášili hlínu z obličeje, poznali jste, že jde o toho hledaného dezertéra. Nevypadal ovšem jako žádný gauner. Tak jste se ho tedy zeptali proč dezertoval. Tak vám tedy vyprávěl svůj životní příběh (více zde: http://forum.the-west.cz/showthread.php?t=27029). Poté na vás pouze nervózně zíral, jelikož věděl, že jeho osud je jen ve vašich rukách. Smilujete se tedy nad ním?

A) Ano a navrhnete mu přátelství
B) Ano a necháte ho jít
C) Ne a vezmete ho k šerifovi
D) Vlastní odpověď

Gringo2: Ať jsi chodil kudy chodil, kostel jsi nikde neviděl. Poté jsi však narazil na ukazatel, který ukazoval cestu přímo ke kostelu do pouště. Vydal jsi se tedy tudy s nadějí, že to nebude daleko. A také ne. Po čtvrt hodině cesty jsi narazil na kostel. Vešel jsi dovnitř a tam si povídali dva muži. Poté jsi se jich zeptal, zda se můžeš ucházet o nabízenou práci. Ten starší z nich Ti řekl: "Ale jistěže, za pomocnou ruku budu rád! A jak se vlastně jmenuješ?" "Asi Vám to bude připadat divné, ale nevím. Ztratil jsem totiž paměť." Oba muži na Tebe nejdřív koukali a mysleli si, že si z nich děláš legraci. Poté Ti však ale uvěřili a rozhodli se, že Ti budou říkat Johnny. Ten starší se poté tebe a svého přítele zeptal: "Hele, chlapy, já tu už končím. Pokračovat budu zítra. Půjdete se mnou do saloonu na pivo?"¨

A) Půjdeš s nimi na pivo
B) Odmítneš a vrátíš se do města
C) Zůstaneš v kostele
D) Vlastní odpověď

Získané body schopností: +1 vytrvalost
 

DeletedUser9371

Guest
Krosna33: Prohledáváš dlouhou dobu okolí, ale nemůžeš najít žádné ukazatele. Nezbývá ti tedy nic jiného, než se zeptat na cestu v kostele. Vejdeš dovnitř a tam vidíš osobu, která si právě balí své nářadí. Když se otočí, poznáš, že je to Henry. "Ahoj, Bloody!" Podzravil Tě. "Nazdar, Henry!" "Zrovna to tu balím. Co ty tady děláš?" Vylíčil jsi mu všechno co se stalo a řekl, že nevíš, kudy do města. "Kudy do města? Pojď se mnou, já Tě tam dovedu. Není to odtud daleko. Ty hele poslyš..." Najednou váš rozhovor přerušil mladík, který se přišel ucházet o práci s Henrym. Henry ho s radostí přijal. Když jste se ho zeptali na jméno, řekl vám, že si ho nepamatuje. Chvíli jste si mysleli že si z vás utahuje, ale bylo na něm očividně vidět, že opravdu neví. Zjevně se mu stal nějaký úraz, při kterém ztratil paměť. tak jste se rozhodli, že mu budete říkat Johnny. Poté se vás obou zeptal: "Hele, chlapy, já tu už končím. Pokračovat budu zítra. Půjdete se mnou do saloonu na pivo?"

No jéje, tady není nad čím přemýšlet. Henry je fajn chlap a přítel. Takže volím :

A) Půjdeš s nimi na pivo.
 

Mikosansobi

Člen týmu
Ten človíček může být užitečný a dobrý parťák se vždy hodí. A můj vlk si ho oblíbil také. Takže roztrhám plakát a nabídnu mu dýmku s dobrým indiánským tabákem.


A) Ano a navrhnete mu přátelství
 

DeletedUser7239

Guest

Gringo2: Ať jsi chodil kudy chodil, kostel jsi nikde neviděl. Poté jsi však narazil na ukazatel, který ukazoval cestu přímo ke kostelu do pouště. Vydal jsi se tedy tudy s nadějí, že to nebude daleko. A také ne. Po čtvrt hodině cesty jsi narazil na kostel. Vešel jsi dovnitř a tam si povídali dva muži. Poté jsi se jich zeptal, zda se můžeš ucházet o nabízenou práci. Ten starší z nich Ti řekl: "Ale jistěže, za pomocnou ruku budu rád! A jak se vlastně jmenuješ?" "Asi Vám to bude připadat divné, ale nevím. Ztratil jsem totiž paměť." Oba muži na Tebe nejdřív koukali a mysleli si, že si z nich děláš legraci. Poté Ti však ale uvěřili a rozhodli se, že Ti budou říkat Johnny. Ten starší se poté tebe a svého přítele zeptal: "Hele, chlapy, já tu už končím. Pokračovat budu zítra. Půjdete se mnou do saloonu na pivo?"¨

A) Půjdeš s nimi na pivo
B) Odmítneš a vrátíš se do města
C) Zůstaneš v kostele
D) Vlastní odpověď

Získané body schopností: +1 vytrvalost

Tak žízeň mám jak velbloud, který mi kdesi zmizel, ale rozhodl jsem se, že se podívám nejdřív po městě jestli se nedá získat jiné zvíře na cestování (na křídlech orla vznesl bych se jako pták a připadal bych si jako Alenka v říši divů :D).
Tedy volím odpověď b).
 

DeletedUser

Guest
Tak, hlásím se s novým kolem Osamělé prérie. Další kolo bude ve středu 9. července.

Krosna33: Krosna33: Vydali jste se do města, kde se od vás ten mladík odpojil. Šel jsi s Henrym do saloonu, kde jste si celý večer povídali. Najednou tam vtrhla banda složená ze čtyř mužů. Zařvou: "Kdo opravoval ten kostel?!" Henry se ozve: "Já, máš snad s tím nějakej problém?" "Já jen, že ta tvá kvalitní prácička moc dobře hoří, hehé! Hele, vidíte toho mlíčňáka, co s tím dědulou sedí u stolu?" Zeptal se svých kumpánů a ukázal na tebe. Henry zatím zrudl zlostí a už měl připravenou ruku u revolveru. "Ten byl přeci v tom..." Řekl jeden z nich. "Jo, přesně." Dodal ten muž, který na tebe ukazoval. Ta puška, kterou měl přes záda přehozenou ti byla velmi povědomá. Určitě si ji už někde viděl. Ale kde? Že by v tom dostavníku, který přepadli? Než jsi si však stačil vzpomenout, ti čtyři už se k tobě pomalu blížili s rukami na revolverech. Co uděláš?

A) Utečeš
B) Převrhneš stůl, schováš se za něj a budeš na ně střílet
C) V rychlosti vytasíš a zastřelíš je
D) Vlastní odpověď

Jebedeah+Hancock+Mikosansobi: Najednou se stalo, že ten starý funebrák vytasil revolver. Jebedeah ho jen tak tak zastavil než vystřelil. "Klid příteli, jsou to naši spojenci, nehodlají mě předvíst k šerifovi. Schovej tu zbraň." "Když myslíš, že se jim dá důvěřovat, zkusím dát na Tebe." Domluvili jste se na schůzce večer v saloonu. Odešli jste, zatímco Jebedeah se staříkem se vrhli na dokončení své práce. Večer jste se sešli s Jebedeahem i starým funebrákem v saloonu. Sotva jste si však přisedli k jednomu ze stolů, objevili se v saloonu čtyři muži a jeden z nich se ptal: "Kdo opravoval ten kostel?!" Jeden muž povstal a řekl: "Já, máš snad s tím nějakej problém?" "Já jen, že ta tvá kvalitní prácička moc dobře hoří, hehé! Hele, vidíte toho mlíčňáka, co s tím dědulou sedí u stolu?" Zeptal se svých kumpánů. Chvíli si ho prohlíželi, chvíli si mezi sebou něco mumlali a poté s rukama na revolverech se blížili k tomu mladíkovi a opraváři kostela. Co uděláte?

A) Pomůžete té čtveřici
B) Pomůžete mladíkovi s opravářem
C) Bude dále pozorovat, co se stane
D) Vlastní odpověď

Gringo2: Sháníš se všude možně po nějakém koni, nemůžeš si však žádného sehnat. Když procházíš kolem saloonu, všimneš si, že tam nějaká čtveřice mužů pořvává po Henrym a Krosnovi. Co uděláš?

A) Nebudeš si toho všímat a půjdeš dál
B) Vtrhneš tam, pokusíš se jednomu z těch mužů sebrat revolver z pouzdra a zastřelíš tu čtveřici
C) Vejdeš dovnitř a půjdeš zjistit co se stalo
D) Vlastní odpověď
 

DeletedUser9371

Guest
Krosna33: Vydali jste se do města, kde se od vás ten mladík odpojil. Šel jsi s Henrym do saloonu, kde jste si celý večer povídali. Najednou tam vtrhla banda složená ze čtyř mužů. Zařvou: "Kdo opravoval ten kostel?!" Henry se ozve: "Já, máš snad s tím nějakej problém?" "Já jen, že ta tvá kvalitní prácička moc dobře hoří, hehé! Hele, vidíte toho mlíčňáka, co s tím dědulou sedí u stolu?" Zeptal se svých kumpánů a ukázal na tebe. Henry zatím zrudl zlostí a už měl připravenou ruku u revolveru. "Ten byl přeci v tom..." Řekl jeden z nich. "Jo, přesně." Dodal ten muž, který na tebe ukazoval. Ta puška, kterou měl přes záda přehozenou ti byla velmi povědomá. Určitě si ji už někde viděl. Ale kde? Že by v tom dostavníku, který přepadli? Než jsi si však stačil vzpomenout, ti čtyři už se k tobě pomalu blížili s rukami na revolverech. Co uděláš?

Staří známí z přepadeného dostavníku, takže do nich a volím :

B) Převrhneš stůl, schováš se za něj a budeš na ně střílet
 

DeletedUser7239

Guest
Gringo2: Sháníš se všude možně po nějakém koni, nemůžeš si však žádného sehnat. Když procházíš kolem saloonu, všimneš si, že tam nějaká čtveřice mužů pořvává po Henrym a Krosnovi. Co uděláš?

A) Nebudeš si toho všímat a půjdeš dál
B) Vtrhneš tam, pokusíš se jednomu z těch mužů sebrat revolver z pouzdra a zastřelíš tu čtveřici
C) Vejdeš dovnitř a půjdeš zjistit co se stalo
D) Vlastní odpověď

Volím za c) Jsem od přírody tvor zvědavý. :D Vidím ale, že situace je nebezpečná a před salónem jsou uvázani čtyři koně. Takže je nejdříve odvážu a plácnu po zadku, aby se proběhli. Potom vstoupím a ptám se: "Čí byli venku ty koně, protože před chvíli někam odběhli ?" lol

P.S. Jinak jsem myslel, že ten s Henrym se jmenuje Bloody. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Volím za c) Jsem od přírody tvor zvědavý. :D Vidím ale, že situace je nebezpečná a před salónem jsou uvázani čtyři koně. Takže je nejdříve odvážu a plácnu po zadku, aby se proběhli. Potom vstoupím a ptám se: "Čí byli venku ty koně, protože před chvíli někam odběhli ?" lol

P.S. Jinak jsem myslel, že ten s Henrym se jmenuje Bloody. :)

Ano, jmenuje. Je to Bloody Helmers Fox nebo-li postava Krosny :).
 

Mikosansobi

Člen týmu
D) Vlastní odpověď

Vypadá to, že poklidný večer u Whiskey a dobré partičky pokeru právě skončil. Vzduch by se dal krájet a ti 4 pistolníci se nepřišli do saloonu jen napít, no čuchám nějakou lotrovinu. Vlk pod stolem zlověstně vrčí a cení tesáky. V duchu sázím na toho lehce kulhajícího darebáka, že bude první, kdo pocítí vlčí tesáky na zadnici.
 

DeletedUser

Guest
Zdravím vás všechny, píší další pokračování Osamělé prérie! Tentokrát nám neodpověděla Hancock. Pokud by někdo nestíhal, tak mi to hlašte do zpráv a já se vrátím k původním termínům. A nyní se vrhneme na hru :).

Najednou se v saloonu objevil Gringo a řekl: "Čí byli venku ty koně, protože před chvíli někam odběhli." "Cože?!" Zařval jeden z banditů. "Tos udělal ty?!" Této chvíle využil Krosna a Henry, převrhli stůl a začali po zločincích střílet. K tomu se ozvali výstřely zprava. Byla to skupina lidí, jedna Indiánka s vlkem, pistolnice a dva funebráci. Ten vlk vyběhl a zaútočil na jednoho z banditů a ošklivě ho poranil. Po rychlé přestřelce všichni čtyři banditi padli k zemi. Gringo k jednomu z nich přišel a vzal mu z pouzdra jeho kolt, který si strčil za opasek. Najednou dovnitř vešel další bandita a za ním stála tlupa asi dvaceti pistolníků. "Co je to tady?!" Zařval. Pohlédl na mrtvoly a zeptal se: "Kdo z vás je zabil?" Všichni kdo stříleli se shromáždili ke Gringovi a bandita poté řekl: "Jste dobrý střelci, byli to mí nejlepší muži. Vás bych docela potřeboval do své bandy. A nebude to zadarmo! Jdeme si totiž vyzvednou zlatý poklad do hor. Půjdete s námi! Nebo snad máte něco proti?!"

A) Přidáte se k nim
B) Budete jim vzdorovat
C) Vlastní odpověď

Gringo2 získal:
[SPOIL]
schofield_accurate.png
[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7239

Guest
Najednou se v saloonu objevil Gringo a řekl: "Čí byli venku ty koně, protože před chvíli někam odběhli." "Cože?!" Zařval jeden z banditů. "Tos udělal ty?!" Této chvíle využil Krosna a Henry, převrhli stůl a začali po zločincích střílet. K tomu se ozvali výstřely zprava. Byla to skupina lidí, jedna Indiánka s vlkem, pistolnice a dva funebráci. Ten vlk vyběhl a zaútočil na jednoho z banditů a ošklivě ho poranil. Po rychlé přestřelce všichni čtyři banditi padli k zemi. Gringo k jednomu z nich přišel a vzal mu z pouzdra jeho kolt, který si strčil za opasek. Najednou dovnitř vešel další bandita a za ním stála tlupa asi dvaceti pistolníků. "Co je to tady?!" Zařval. Pohlédl na mrtvoly a zeptal se: "Kdo z vás je zabil?" Všichni kdo stříleli se shromáždili ke Gringovi a bandita poté řekl: "Jste dobrý střelci, byli to mí nejlepší muži. Vás bych docela potřeboval do své bandy. A nebude to zadarmo! Jdeme si totiž vyzvednou zlatý poklad do hor. Půjdete s námi! Nebo snad máte něco proti?!"

A) Přidáte se k nim
B) Budete jim vzdorovat
C) Vlastní odpověď


C) Sednu si ke stolu a budu o té nabídce přemýšlet. :)
"Pánové, jestli vám to nebude vadit, nejdřív bych něco vypil. Jazyk už mám pomalu na vestě. A zde přítomní taky ještě nemají dopito. Jinak co se týká mně měl jsem taky nějaké mapy a hledal jsem ty... artefakty. Nevím, kde se mi to všechno podělo, ale mám takový dojem, že tu nejsme sami. Něco je ve vzduchu, rozumíte ? No a až dopiju rád bych měl připraveného nějakého koně, protože už sotva pletu nohama." Řekl jsem a sedl si k prázdnemu stolu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Volím : C) Vlastní odpověď.

"Souhlas, krutá přestřelka. Nabídka je to zajímavá. Poklad ? Zlatý a v horách ? Proč ne, popřemýšlím. Probereme to v klídku u sklenice moku, ne ?". Sedl jsem si ke stolu a přizval jsem na "pokec" Indiánku s vlkem, pistolnici a oba funebráky. Jejich pomoc byla v pravou chvíli na místě, i jejich střelecké umění. Hlavně že neměla Indiánka místo vlka "raketovou želvu", ta by nám v přestřelce sotva pomohla. :D
 

Mikosansobi

Člen týmu
C) Vlastní odpověď

Krosna s Gringem vypadají jako ostřílení pistolníci a jsou i sympatičtí. Což neplatí na tu bandu, která nám nabídla místa v bandě. Za tím bude nějaká lotrovina. Doufám, že nechtějí zamířit k tomu tajnému indiánskému zlatému dolu, který využívali moji předci. Asi si na ně budu muset dát pozor. Přidám se k nim a budu pečlivě sledovat jejich kroky.
 

DeletedUser2814

Guest
Jsem zpět a plné tvořivé! :hoj:

Volím odpověď C) Přijímám pozvání od Krosny

Poklad? On ještě někde nějaký je? to by mohlo vyřešit všechny mé problémy! Zatímco jsem se rozmýšlel, jeden z účastníků přestřelky mě pozval s ostatními na skleničku. Uvidím, jak se věc vyvine, stálo by za to to probrat.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru