• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Osamělá prérie - příběh

DeletedUser7239

Guest
Gringo2: Když jsi došel k té podivné záři, našel jsi tento předmět.
indiangold.png
Co uděláš?

A) Vezmeš si ho a jdeš hledat nějaké plody
B) Necháš ho tam ležet a jdeš hledat nějaké plody
C) Vlastní odpověď

Vlastní odpověď C) Dobře to schovám a jdu hledat ty plody. Šéf bandy by mohl zjistit, že jsem našel něco cenného. Proto to raději ukryji a dobře si zapamatuji místo. Snad se mi je podaří přesvědčit, že tu žádný poklad není. :)
 

DeletedUser

Guest
Zdravím všechny příznivce Osamělé prérie u jejího pokračování :).

Mikosansobi: Představila ses mu a řekla mu v jaké jsi situaci. On řekl, že vás bude sledovat, a že kdyby bylo potřeba, zasáhne nebo vám nějak pomůže. Poté ti dal hrst bylinek, které tam sbíral a řekl Ti, ať si je dobře uschováš. Také ti řekl, že léčí a dezinfikuje rány, pomáhá proti žaludečním potížím a její kouř dokáže silně omamovat. Avšak pro Tebe to nebyl žádný nový poznatek, jelikož se v léčení vyznáš. Pak jste se rozloučili a on odešel. Oblékla ses a mezitím přišel Tvůj vlk se dvěma ulovenými krocany. Nyní jsi se mohla vrátit zpět do tábora.

Získala jsi:

[SPOIL]
tabacco.png
[/SPOIL]

Gringo i Mikosansobi se vrátili do tábora a bandité začali opékat krocana. Něco málo vám z něj nechali, to nejlepší však snědli oni sami. Další ráno jste pokračovali v cestě a pomalu jste vjížděli do hor. Když se stmívalo, najednou se ozval děsivý ryk. Přepadli vás Indiáni. Co budete dělat?
 

DeletedUser7239

Guest
Gringo i Mikosansobi se vrátili do tábora a bandité začali opékat krocana. Něco málo vám z něj nechali, to nejlepší však snědli oni sami. Další ráno jste pokračovali v cestě a pomalu jste vjížděli do hor. Když se stmívalo, najednou se ozval děsivý ryk. Přepadli vás Indiáni. Co budete dělat?

Předpokládám, že to jsou přátelé Mikosansobi. Rychle se ukryji před střelami a začnu pálit po banditech.
 

DeletedUser2814

Guest
Indiáni? Mikonasobi by je mohla znát! Využívám paniky, seskakuji z koně, také vytahuji kolt a začínám střílet po banditech. Pořád jich je méně, než indiánů a myslím si, že by nebyl moc dobrý nápad střílet právě na ně.
 

DeletedUser9371

Guest
Souhlas, střílet mezi oči bandity. A ne jen proto, že sežrali to nejlepší jídlo Gringovi i Mikosansobi. Indiány nechat být, třeba se nám to časem hodí. :)
 

DeletedUser

Guest
Zdravím všechny hráče Osamělé prérie :). Po delším prázdninovém odpočinku budeme pokračovat. Každé kolo bude zveřejněno v neděli. Těším se na další pokračování hry :). Tuto neděli zveřejním první pokračování.
 

DeletedUser

Guest
Píšu tu další pokračování Osamělé prérie, příjemnou zábavu :).

Indiáni se k vám nechovali zrovna přátelsky. Všechny vás zajali. Poté se z vás snažili dostat, kdo jste. Měli jste právě možnost něco udělat. Co jim řeknete a jak se zachováte je jen na vás.
 

DeletedUser9371

Guest
No, vzhledem k tomu, že jsme jim pomohli společně vystřílet bandity, volil bych nabídku indiánům z naší strany. Zasednout společně s náčelníkem kmene do kruhu kolem ohně, vykouřit s nimi dýmku míru. Uvidíme, co z nich vypadne. Za předpokladu, že nás neskalpují. U mě to nehrozí, na mém skalpu by si nesmsli. Maximálně by se mohli klouzat. :D
 

Mikosansobi

Člen týmu
Promluvím si s vůdcem tlupy, mimochodem je ženatý s mou sestřenicí, ale už jsme se pár let neviděli. Pozve nás k ohni, vytáhne dýmku míru a začne vyprávět o tajemné bandě bílých tváří, která pravidelně odnáší z jejich zlatého dolu nuggety. Ani sebelepší stopaři kmene nenachází jedinou stopu - říkají jim duchové hor. Hmmm, to spíš vypadá na nějakou levárnu a důmyslný trik. Rozhodnu se, že tomu přijdu na kloub. Nabídnu, že polapím tu "hororovou" bandu. Co teď s určitostí mohu potvrdit, banda, kterou jsme postříleli, měla do duchů moc daleko.
 

DeletedUser7239

Guest
Indiáni se k vám nechovali zrovna přátelsky. Všechny vás zajali. Poté se z vás snažili dostat, kdo jste. Měli jste právě možnost něco udělat. Co jim řeknete a jak se zachováte je jen na vás.

Řeknu jim, že kousek od tábořiště banditů, kde jsme byli jsem našel část pokladu a že by to mohla být stopa, kterou hledáme. :)
 

DeletedUser2814

Guest
Není náhodou Mikonasobi indiánka? Mohla by s nimi o něčem promluvit, volil bych možnost s nimi ujednat příměří za každou cenu. Nemyslím si, že jsme teď momentálně v situaci, kdy si můžeme něco začínat. Bandité nejsme, a tak z nás nic jiného ani dostat nemůžou :D
 

DeletedUser

Guest
Zdravím Vás všechny u dalšího pokračování Osamělé Prérie :).

Náčelník vás všechny vyslyšel a poté se rozohnil: "Jak se bledé tváře opovažují?! Vyhýbají se trestu! Tvrdí že s těmi ostatními kojoty nemají nic společného! Proč tedy s nimi byli?! Jeden z vás sám řekl, že našel v poušti zlato! To značí že po něm pátráte také! A ani vaše Indiánská přítelkyně Vám nepomůže! Jak mi může dokázat, že je sestřenice mé ženy?! Ke všemu jste zradili své druhy, abyste předstírali, že jsou vaši nepřátelé! Jaká zbabělost!" Jak budete na náčelníkova slova reagovat?
 

DeletedUser7239

Guest
Náčelník vás všechny vyslyšel a poté se rozohnil: "Jak se bledé tváře opovažují?! Vyhýbají se trestu! Tvrdí že s těmi ostatními kojoty nemají nic společného! Proč tedy s nimi byli?! Jeden z vás sám řekl, že našel v poušti zlato! To značí že po něm pátráte také! A ani vaše Indiánská přítelkyně Vám nepomůže! Jak mi může dokázat, že je sestřenice mé ženy?! Ke všemu jste zradili své druhy, abyste předstírali, že jsou vaši nepřátelé! Jaká zbabělost!" Jak budete na náčelníkova slova reagovat?

V takové chvíli vždycky pomohla slivovička. Ale v batohu mám akorát flašku whisky. Pořádně si loknu a podávám ji náčelníkovi a řeknu mu, že jsme chtěli opravovat kostel, když nás přepadli bandité. Kostel vypálili, nás uvěznili a my jsme neměli na vybranou. A na důkaz toho, že přicházím v míru hážu svoji zbraň k zemi. :)
 

DeletedUser9371

Guest
V takové chvíli vždycky pomohla slivovička. Ale v batohu mám akorát flašku whisky. Pořádně si loknu a podávám ji náčelníkovi a řeknu mu, že jsme chtěli opravovat kostel, když nás přepadli bandité. Kostel vypálili, nás uvěznili a my jsme neměli na vybranou. A na důkaz toho, že přicházím v míru hážu svoji zbraň k zemi. :)

Souhlas. Indiáni byli vždy na ohnivou vodu. Dát hltnout pár loků náčelníkovi, k tomu věnovat nějakou cetku (drobný dárek) a zkusit ho přesvědčit, že jsme v tom nevinně. No a když to nezabere ? Jsem pro rafinovaný, kolektivní útěk. :)
 

Mikosansobi

Člen týmu
A ani vaše Indiánská přítelkyně Vám nepomůže! Jak mi může dokázat, že je sestřenice mé ženy?!

pchééé, a kdo mi asi řekl o tom otisku kopyta šerifova koně na zadku, když se snažil jako mladíček ukrást šerifovi jeho oblíbenou whisky z úkrytu ve skalách. Whisky byla vždy jeho největší láska, chudák moje sestřenice. Naštěstí má Gringo u sebe kvalitní lahvinku.
 

DeletedUser2814

Guest
Také souhlasím s tekutou formou vyjednávání. Indoši na tyhle věci jsou a myslím si, že když si náčelník pár pořádných doušků dá, tak že nás i nechá to pořádně vysvětlit...
 

DeletedUser9371

Guest
pchééé, a kdo mi asi řekl o tom otisku kopyta šerifova koně na zadku, když se snažil jako mladíček ukrást šerifovi jeho oblíbenou whisky z úkrytu ve skalách. Whisky byla vždy jeho největší láska, chudák moje sestřenice. Naštěstí má Gringo u sebe kvalitní lahvinku.
lol

V každém případě, je třeba se zamyslet nad tím, jak píše Miki. Dokázat "rudochům", že v žilách Miki koluje indiánská krev.
No a když to nezabere, nebudeme měnit dějiny divokého západu, ne ? Indiány vyhubil chlast a nemoci, které dovezli do Ameriky bledé tváře z Evropy a ostatních světadílů.
Jak jsem už pravil v zajetí indiánů, jsem pro "kořku". Tam jim uvolní mysl a rozváže jazyk.
:D
 

DeletedUser

Guest
Omlouvám se, ale zrovna jako na potvoru jsem byl ve špitále, tak se moc omlouvám že jsem zde nenapsal další pokračování. :(
 

DeletedUser9371

Guest
V pohodě, dej se dohromady a ať se daří. My nikam nespěcháme a neutíkáme. :)
 
Nahoru