• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Osamělá prérie - příběh

DeletedUser

Guest
C) Vlastní odpověď
"Půjdete s námi! Nebo snad máte něco proti?!" Mám vše proti a proto se nenápadně vytratím zadem hledat svého koně.
 

DeletedUser

Guest
Všechny vás zdravím při pokračování Osamělé prérie. Další kolo bude v sobotu 19.7. Poté tu týden nebudu takže sem napíšu další pokračování mezi 21.-24. červencem, anebo mě může nějaký dobrovolník zastoupit. Dále nám musím oznámit smutnou novinu, a to tu, že naše osazenstvo Osamělé prérie opouští z osobních důvodů Hancock :(. Nechť se jí daří alespoň v osobním životě :). A zpět u hry vítám po dovolené Jebedeaha! :D

Hancock nenápadně ustoupila k oknu saloonu a poté na bandity zařvala: "Jděte se bodnout!" Poté vyskočila oknem saloonu a začal prchat. Vůdce bandy přikázal dvěma mužům: "Vy dva, za ní." Bandité vyběhli ze saloonu a po chvíli se ozvala hlasitá střelba. Po chvíli se oba bandité vrátili. Neřekli ani slovo a tvářili se stejně tupě, jako předtím. Zda vaše přítelkyně přežila netušíte. Všichni jste si sesedli k jednomu ze stolů společně s vůdcem bandy. Ten po chvíli zařval: "Whiskey! Takže se k nám přidáte, až na tu vaši kámošku. Její škoda. Ale mám jednu zásadní otázku. Máte vlastně koně?" Nikdo z vás nic neřekl. "Mě to byl od začátku jasný. Stačí se na vás podívat. Tak do sebe kopněte tu visku a půjdeme si pro koně." Poté, co jste dopili, jste šli s bandity ven. Došli jste k domu, kde v ohradě stálo několik koní. Bandita vás pobídl: "Vyberte si." Henry se ozval: "Já odmítám krást." "Zavři zobák nebo tě odkrádluju!" Co uděláte?

A) Postavíte se jim.
B) Vyberete si koně:
[SPOIL]1)
pony.png

2)
mustang.png

3)
berber.png

4)
araber.png

5)
quarter.png

6)
navajo.png

7)
shoshone.png
[/SPOIL]
C) Vlastní odpověď
 

DeletedUser

Guest
Změna, budu tu ještě na dvě kola hry :D. 19.7. a 23.7. Poté odjíždím na dovču, vrátím se za týden, takže buď to může za mě nějaký dobrovolník vzít anebo bude týden pauza.
 

DeletedUser9371

Guest
V každém případě, protože netušíme, jak to dopadlo s Hancockem, volím :

A) Postavíte se jim.
 

DeletedUser2814

Guest
Pche, kašlu na moji nechuť ke střílení do lidí, když jde do tuhého, musím to překousnout. Když jsme jim už odrovnali jejich nejlepší pistolníky, jaký by to měl být problém teď?

Volím možnost A) Postavíte se jim
 

DeletedUser7239

Guest
Já umím hrát šachy... takže táhnu koněm na B5). lol Není to sice žádný velbloud, ale střelec rozený nejsem. :( Mně zajímají artefakty... pátrám po svatém grálu. :)
 

DeletedUser

Guest
Zdravím všechny příznivce Osamělé prérie u jejího pokračování. :) Další kolo je v úterý 22.7. a další kolo bude až po týdenní pauze mezi 1. - 3. srpnem.

"Takže se nám všichni až na toho vaše slavnýho vědátora hodláte postavit?!" rozkřikl se vůdce banditů. "Fajn, když to nešlo po dobrým půjdete to po zlým. Hoši, víte co máte dělat." Chtěli jste vytasit v rychlosti kolty, avšak jste dostali všichni ránu po hlavě a ani jste netušili, odkud přišla. Další den jste se probudili ve věznici. U stolu seděl opilý šerif a vůdce banditů s ním mluvil. "Helejďte se, já se chci těch problémů zbavit, tak co navrhujete?" řekl šerif. "Já si je vezmu s sebou, potřebuju nějaký lidi, aby mě pomohli s nějakou prací v horách. Pokud utečou, pošlu někoho za vámi a vy po nich vyhlásíte pátrání." Navrhl mu vůdce banditů. "Fajn, propustím je. Když to tak chcete." Šerif přišel k věznici a otevřel ji. Vůdce banditů prohlásil: "Á, Šípkové Růženky se nám probudili! Vstávejte, jste propuštěni. Jistě jste slyšeli za jakých podmínek. Neradil bych vám dělat problémy. Máte na krku zmizení tý vaší kámošky, zastřelení třech mých mužů, podpálení kostela a krádež koní. Plus ty, vojáčku, máš na hlavě dezerci. Takže bez keců půjdete se mnou, jasný? Nebo si tu snad chcete pár let posedět?"

A) Zůstanete ve vězení
B) Půjdete s banditou
C) Vlastní odpověď

Gringo2 získal:
[SPOIL]
quarter.png
[/SPOIL]
 

DeletedUser9371

Guest
Moc toho na výběr nemám. A než smrdět v kriminále o vodě a chlebu ? Volím :

B) Půjdete s banditou
 

DeletedUser2814

Guest
Už to o mě ví. Nebudu si hrát na hrdinu, nebo trčet v týhle kobce, dokud by si mě nenašli důstojníci. Nemám na výběr...

Volím možnost B) Půjdete s banditou
 

Mikosansobi

Člen týmu
Došli jste k domu, kde v ohradě stálo několik koní. Bandita vás pobídl: "Vyberte si." Henry se ozval: "Já odmítám krást." "Zavři zobák nebo tě odkrádluju!" Co uděláte?

C) Vlastní odpověď

Musím se z toho nějak vyvléknout. Nasadím ozbrojující úsměv na vůdce banditů a cvrlikám mu do ucha, že indiáni jezdí na mustangovi a že jednoho mám ustájeného v nedalekém hotýlku. Bandita se chvíli nerozhodně drbe za uchem a nakonec mě pustí s tím, že se sejdeme o půlnoci.
Rychle mizím.


Věznice a šerif
C) Vlastní odpověď

Viděla jsem, co se událo u ohrady. Ten šerif v tom určitě jede taky. Nevadí. Budu vše sledovat z povzdálí a ve hodný okamžik zasáhnu.
 

DeletedUser7239

Guest
"Takže se nám všichni až na toho vaše slavnýho vědátora hodláte postavit?!" rozkřikl se vůdce banditů. "Fajn, když to nešlo po dobrým půjdete to po zlým. Hoši, víte co máte dělat." Chtěli jste vytasit v rychlosti kolty, avšak jste dostali všichni ránu po hlavě a ani jste netušili, odkud přišla. Další den jste se probudili ve věznici. U stolu seděl opilý šerif a vůdce banditů s ním mluvil. "Helejďte se, já se chci těch problémů zbavit, tak co navrhujete?" řekl šerif. "Já si je vezmu s sebou, potřebuju nějaký lidi, aby mě pomohli s nějakou prací v horách. Pokud utečou, pošlu někoho za vámi a vy po nich vyhlásíte pátrání." Navrhl mu vůdce banditů. "Fajn, propustím je. Když to tak chcete." Šerif přišel k věznici a otevřel ji. Vůdce banditů prohlásil: "Á, Šípkové Růženky se nám probudili! Vstávejte, jste propuštěni. Jistě jste slyšeli za jakých podmínek. Neradil bych vám dělat problémy. Máte na krku zmizení tý vaší kámošky, zastřelení třech mých mužů, podpálení kostela a krádež koní. Plus ty, vojáčku, máš na hlavě dezerci. Takže bez keců půjdete se mnou, jasný? Nebo si tu snad chcete pár let posedět?"

A) Zůstanete ve vězení
B) Půjdete s banditou
C) Vlastní odpověď

Volím za c) Ujasnění si věcí
"Tak počkat... tady něco nesedí. O zmizení naší kamošky se postarali tví hoši.
Kostel, když jsme ho opouštěli byl ještě v pořádku. Tedy potřeboval opravit, ale vypálený nebyl. No ti muži byli podle mně čtyři. Taky mi není jasné jak můžete mluvit o krádeži koně... toho jsem dostal taky od vás. Ale pokud je kradený můžu ho vrátit. Radši budu chodit pěšky než jezdit na kradeném koni. Jenže to by jsme se moc daleko nedostali. :) No a jestli někdo dezertoval jak o tom můžete vědět ? Nicméně někoho mi připomínáte. Mám takový dojem jako bych vás už někde viděl. Ale kde ?"
 

DeletedUser

Guest
Zdravím všechny příznivce Osamělé prérie u dalšího kola :). Teď nastane týdenní pauza, jelikož odjíždím pryč, a další kolo bude mezi 1.-3. srpnem.

"Ty mě neštvi, vědátorskej skrčku! Takže všichni pohyb! Máme namířeno do hor. Šerife, po tý Indiánce vyhlašte pátrání, až ji naleznete, doveďte mi ji, budu ji nutně potřebovat." Přikázal vůdce bandy. Najednou se ozve z venku: "Šéfe, čapl jsem tu Indiánku, teď nás tu špehovala!" "Výborně, tak už máme všechny! Cheché! Každej si vezměte nějakýho koně a pojedeme do hor. Pohyb!" Zařval na vás bandita. Nasedli jste tedy na koně a vyrazili jste s ozbrojenou bandou směrem do pouště. Na noc jste se utábořili v hustých křovinách. Vůdce bandy začal rozdělovat příkazy.

Krosna33:Řekl ti "Jdi najít vodu a naplň jí všechny čutory." Po dlouhé době jsi v pustině našel vodu, a když jsi naplňoval čutor, uviděl jsi ve vodě zvláštní kámen.
sulfurstone.png
Vezmeš ho?

A) Ano
B) Ne
C)Vlastní odpověď

Jebedeah: "Ty půjdeš vojáčku pro dříví." Sbíral jsi v okolí tábora klacíky, když tu jsi najednou spatřil pár zvláštních papriček.
habanero_chilis.png
Vezmeš si je?

A)Ano
B)Ne
C)Vlastní odpověď

Mikosansobi: "Ty půjdeš na lov." Vydala ses na lov, najednou spatříš na kopci kojota, slyšíš však ale i nedaleko potok, ve kterém skáčou ryby. Jak se rozhodneš?

A)Ulovíš kojota
B)Půjdeš nachytat ryby
C)Vlastní odpověď

Gringo2: "Ty půjdeš nasbírat nějaký plody." Sbíráš plody a najednou se v dálce něco zableskne.

A)Půjdeš se na to podívat
B)Nevšímáš si toho
C)Oznámíš to vůdci bandy
D)Vlastní odpověď

Krosna33 získal:
[SPOIL]
berber.png
[/SPOIL]

Jebedeah získal:
[SPOIL]
navajo.png
[/SPOIL]

Mikosansobi získala:
[SPOIL]
mustang.png
[/SPOIL]
 

DeletedUser9371

Guest
Krosna33:Řekl ti "Jdi najít vodu a naplň jí všechny čutory." Po dlouhé době jsi v pustině našel vodu, a když jsi naplňoval čutor, uviděl jsi ve vodě zvláštní kámen.
sulfurstone.png
Vezmeš ho?

Samozřejmě. Nikdy jsem takový kámen nenašel, třeba se šikne. Takže, volím :

A) Ano
 

DeletedUser2814

Guest
Hm... Tyhle papričky neznám. Rozhodně se budou k něčemu hodit. Minimálně do nějaké polévky, nebo omáčky.

Volím možnost A) Ano
 

DeletedUser7239

Guest
Gringo2: "Ty půjdeš nasbírat nějaký plody." Sbíráš plody a najednou se v dálce něco zableskne.

A)Půjdeš se na to podívat
B)Nevšímáš si toho
C)Oznámíš to vůdci bandy
D)Vlastní odpověď

Ze zvědavosti volím za a) Půjdu se na to podívat. :)
 

Mikosansobi

Člen týmu
Mikosansobi: "Ty půjdeš na lov." Vydala ses na lov, najednou spatříš na kopci kojota, slyšíš však ale i nedaleko potok, ve kterém skáčou ryby. Jak se rozhodneš?

A)Ulovíš kojota
B)Půjdeš nachytat ryby
C)Vlastní odpověď


Po celodenní jízdě prérií se těším až se ponořím do chladivé vody. Pošlu vlka na lov zajíců a půjdu si užít plavání.
 

DeletedUser

Guest
Zdravím Vás všechny pod dlouhé době u Osamělé prérie. Omlouvám se za zpoždění dalšího dílu, ale ještě jsem si trochu prodloužil dovolenou. Takže se vrhneme na hru :).

Krosna33: Vzal jsi kámen a šel jsi zpět do tábora s vodou. Položil jsi čutory k ohništi, u kterého postával Jebedeah. Co budeš dělat dál?

A) Počkáš u ohniště až se vrátí zbytek skupiny
B) Půjdeš si lehnout
C) Půjdeš si povídat s Jebedeahem
D) Vlastní odpověď

Získal jsi:
[SPOIL]
sulfurstone.png
[/SPOIL]

Jebedeah: Natrhal si papričky a dal si je do batohu. Poté jsi ještě chvíli sbíral dříví a vydal jsi se do tábora. Tam jsi s bandity rozdělal oheň a po chvíli se ukázal Krosna s plnými čutorami. Poté v táboře začala panovat nuda. Co uděláš?

A) Počkáš u ohniště až se vrátí zbytek skupiny
B) Půjdeš si lehnout
C) Půjdeš si povídat s Krosnou
D) Vlastní odpověď

Získal jsi:
[SPOIL]
habanero_chilis.png
[/SPOIL]

Mikosansobi: Poslala jsi svého vlka na lov a namočila ses do vody. Uvolnila ses a chvíli jsi nic nevnímala. Když jsi otevřela oči, spatřila jsi před sebou mladého Indiána, který sbíral bylinky. Ten na Tebe udiveně zíral a po chvíli, kdy přemohl ostych, zeptal se Tě: "Zdravím Tě, jsem Pačechta-Omu "Zrozený Z Popela". Jak zní Tvé jméno?" Co uděláš?

A) Představíš se mu
B) V rychlosti se schováš do křovin, kde se oblečeš
C) Utečeš
D) Vlastní odpověď

Gringo2: Když jsi došel k té podivné záři, našel jsi tento předmět.
indiangold.png
Co uděláš?

A) Vezmeš si ho a jdeš hledat nějaké plody
B) Necháš ho tam ležet a jdeš hledat nějaké plody
C) Vlastní odpověď
 

DeletedUser9371

Guest
V každém případě jsem pro pokec, takže volím :

C) Půjdeš si povídat s Jebedeahem
 

DeletedUser2814

Guest
No co, u ohně je nuda, nic se neděje, a podle toho, jak se ke mě Krosna blíží se zdá, že má něco na srdci, jelikož jsem ukecaná persóna, tak by pokec mohl zkrátit dlouhou chvíli.

Volím možnost C)
 
Nahoru