• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Otázky ohľadne updatu 1.28

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7836
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Chtěl bych se zeptat, jaké věci bude možné koupit u NPC Händlera?Pouze normální nebo i "svítící"? Mám namysli věci typu Nedělního oblečení, Drahých jezdeckých bot apod. A také, jestli se u NPC budou náhodně objevovat věci pouze od Krejčího a nebo se budou objevovat náhodně položky ze všech obchodů...? Děkuji za odpověď
 

DeletedUser6741

Guest
Budou se tam prodávat věci ze všech obchodů, které se dají koupit normálně.
 

DeletedUser

Guest
Chtěl bych se zeptat, když za duelanta v bitvě zasadím ten "kritický úder" vyskočí mi nějaká hlašká že jsem zasadil kritický úder a způsobil xxx poskožení nebo se klasicky ukáže jen vystřelil si na hráče xxx a způsobil xxx poškození ?
 

DeletedUser10385

Guest
Chtěl bych se zeptat píšete že jde možno založit alianci tak se chci zeptat kde se zakládá protze já to nemohu najít nebo jestli to bude až ve verzi 1.29 nebo já nevi tak díky za odpověď.
 

DeletedUser7966

Guest
Píšete, že aliancejsou v updatu 1.28 , tak by tam měli už být ne ? Jak se tedy vyhlašují ?
 

DeletedUser7836

Guest
Z technických dôvodov bude táto možnosť zavedená až v jednom z neskorších updatov.

Za mylnú informáciu sa ospravedlňujeme. V oznámení sme upozorňovali, že novinyk pridané v update 1.28 sa ešte môžu zmeniť.
 

DeletedUser8071

Guest
Zdravím, dostal jsme úkol kde jsme dostal rajče, další úkol měl být kyblík, ale mě se neukázal - nevíte proč?
 

DeletedUser

Guest
už nieso ďalšie úkoly?...ale asi sú ved sa má dostať vyznamenanie nie?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru