• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Otázky ohledně update 1.27

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser8071

Guest
před updatem bylo max 2500 prodejní! a teď na vlacích s 1 PB dostaneš 1900 nákupní?? tedy 800 prodejní? Nějaký nesoutčet, když zavedli daň ze všech úspor v bance čilí vyšší výdej tak by měli automaticky někde přidat
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ja som dnes na hroboch našiel modrú kravatu , na hroboch mám 20 PB a rozmedzie okolo 800-2300 .
Takže by to mala byť nákupná cena .
 

DeletedUser

Guest
Duely s NPC: prijdu v pripade prohry o 1/3 $ nebo jen kdyz se dostanu do bezvedomi (jako u ukolovych protivniku)? Kde najdu dalsi informace ohledne tech duelu s NPC (expy apod.)?
Diky
 

DeletedUser8071

Guest
se 36 body na hrobech šlo najít věc v hodnotě 2200 $ teď abych našel stejně drahou věc potřbuju 10x tolik bodů? Tak to je update na prd
 

DeletedUser

Guest
chtelo by,aby nam to nekdo poradne vysvetlil :-) at vime na cem sme.
dneska sem nasel s 375pb pri sbirat bobule polstar ...
 

DeletedUser

Guest
co se mi nelibi:
nelibi se mi okna pri zadavani prace... jako vzhled a vsechno super ale vadi mi ze nevidim kolik procent je na nalezeni nakeho predmetu a kolik procent zkusenosti dostanu, takze tim padem moc nevim kterra prace je lepsi... musim porad koukat na west stats abych byl v onraze a to mi pride moc nanic...
dale se mi nelibi ty schopnosti za nugety to uz je fakt prehnane...

co se mi libi:
libi se mi ze ted muzu zadavat 3 prace najednou a ne jen 2... a za premium 8?? to mi pride pekne nanic, kdyz mate energii jen na 4 prace.... pokud nemate vice energie aktivovane coz nestaci na 8 praci, tak je to zbytecne. Libi se mi to proto ze premia nebudou moc mit navrch.
Grafika vseho je suprova a doufam ze mi jeste nekdo k tomuto odpovi...
Hlavne to jak zjistim ktera prace je lepsi nez abych se dival na weststats.. diky


PS: duely s npc najdu kde
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
tak tohle i mne hodne zajima, jestli se zobrazuje nakupni nebo prodejni hodnota nalezeneho predmetu.
jestli by nekdo kompetentni vedel odpovedet...
 

DeletedUser

Guest
vadi mi ze nevidim kolik procent je na nalezeni nakeho predmetu a kolik procent zkusenosti dostanu, takze tim padem moc nevim kterra prace je lepsi...

Vzdyt to tam vse mas, akorat uz v absolutnich hodnotach (meni se dle trvani prace).
Sanci na predmet, sanci na uraz a motivaci rovnez v procentech.. (ukazatele vyplnene do urc. casti zlute).
 

DeletedUser

Guest
Možná to bude vypadta že s tim pořád otravuju, ale bude u nás spuštěn svět Arizona a pokud ano, tak kdy(přibližně)?
 

DeletedUser

Guest
to co je za svet

tak ty duely sou nanic prisel sem o 300 dolaru za jeden duel... a utocil sem na slabeho protivnika

a pocita se to do zebricku s duely nebo je to jen tak??
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser765

Guest

Měl by to být další svět. Nebyl by už označen třeba jako "10. svět" ale jako svět "Arizona" . Ovšem, protože se v nejbližší době neplánuje spuštění dalšího světa, nemůžeme stoprocentně tvrdit, že bude 10. svět Arizona.

a pocita se to do zebricku s duely nebo je to jen tak??
Duely s NPC se nepočítají do žebříčku.

tak ty duely sou nanic prisel sem o 300 dolaru za jeden duel... a utocil sem na slabeho protivnika
Jako u každého klasického duelu je dobré si dolary uložit do banky, aby jsi o ně při duelu nepřišel. ;-)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
tak tohle i mne hodne zajima, jestli se zobrazuje nakupni nebo prodejni hodnota nalezeneho predmetu.
jestli by nekdo kompetentni vedel odpovedet...

dnešní nález:
Vykrádání hrobů +137 PB, rozmezí hodnoty předmětu 1727-5183$, nález Peacemaker, nákup 4570$ a prodej 2285$, takže to asi bude hodnota nákupní ceny. Budu dál zkoušet práce s vysokým štěstím a uvidíme, jestli se prodejní ceny vyšvihnou nad limitovou hranici
 

DeletedUser

Guest
Duely s NPC se nepočítají do žebříčku ani ti nezvyšují d. úroveň. Takže je to něco jako práce :))
A ohledně ceny... ukazatel nám říká, jaký předmět můžeme najít v rozmezí nákupní ceny.
 

DeletedUser

Guest
Zdravim to je parádní zadávat 8 příkazů najednou je to výborný nápad od vývojářů,takhle u toho nemusím sedět každých 8 hodin ,ale každých 16 hodin,takže ráno to zadám a příjdu jsem po 16 hodinách super. Pěkná práce. Chválím.

Mám menší dotaz,kde se kupují schopnosti a atributy za nugety nikde to tady nemůžu najít. Poradí mi někdo . Díky.

Dále jsem zjistil ,že ty hodnoty u každé práce jsou pouze průměrné a né maximální,protože jsem tu hodnotu několikrát přesáhl a to docela o dost. Tady je příklad dělal jsem práci řídit kolesový parník ,kde je hodnota výdělku pouze 182 dolarů za 2 hodiny a já jsem získal 508 dolarů dokonce při motivaci 77 %.
 

DeletedUser

Guest
kedze na sk fore mi neodpovedali tak sa opytam tu ......bola s updatom 1.27 pridana aj tajna uloha na athosov fleret ???
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru