• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Otázky ohledně update 1.27

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
NPC duely zřejmě nejsou příliš výhodné - někdo tu psal, že autoři je zamýšleli pouze jako "jakési rozptýlení" :-) zda-li tě rozptýlí duel, kde přijdes o 300 dolaru a 800 života, nebo zda-li tě rozptýlí duel, kde získáš 50zkušeností a 10 dolarů... :D
 

DeletedUser

Guest
NPC duely zřejmě nejsou příliš výhodné - někdo tu psal, že autoři je zamýšleli pouze jako "jakési rozptýlení" :-) zda-li tě rozptýlí duel, kde přijdes o 300 dolaru a 800 života, nebo zda-li tě rozptýlí duel, kde získáš 50zkušeností a 10 dolarů... :D

Přesně tak. Já mám na výběr jen NPC se svítícím šestiranným koltem nebo Taschunkovým tomahawkem a když vyhraju dostanu jen 30 Xp. Za těch 30 xp musím dát ale 500 HP, takže NPC je u mě z cela zbytečné.
 

DeletedUser6989

Guest
Přesně tak. Já mám na výběr jen NPC se svítícím šestiranným koltem nebo Taschunkovým tomahawkem a když vyhraju dostanu jen 30 Xp. Za těch 30 xp musím dát ale 500 HP, takže NPC je u mě z cela zbytečné.

Nevybírejte podle zbraní ale podle přesnosti a uhýbání.Už se mi povedlo (jsem na 77.lvl) natrefit na NPC s grantovo šavlí a 10 přesnosti a uhýbání.Výsledek: ani jednou mě nezasáhl.
 

DeletedUser

Guest
To taky může být souhra náhod, až tě tou šavlí lízne 3x, ubere ti 700 života a budes mluvit jinak :)
 

DeletedUser

Guest
Tak dneska jsem měl štěstí v duelu s NPC, dostal jsem 61 a 124 xp
 

DeletedUser6989

Guest
To taky může být souhra náhod, až tě tou šavlí lízne 3x, ubere ti 700 života a budes mluvit jinak :)

Samozřejmě záleží kolik máš bodů ty.Já vždy duleuji toho,kdo má přesnost a uhýbání 3X menší jak já a nikdy jsem neprohrál ať už měl jakoukoli zbraň.
 

DeletedUser

Guest
Odkdy se práce může vykonávat s: 0 pracovními body ? :-D



Že by to od updatu změnili ?
 

DeletedUser

Guest
mohl by nekdo potvrdit jaka to tedy hodnota nalezu je pri pracich vypsana? Cena je tam nakupni nebo prodejni?
 

DeletedUser

Guest
mohl by nekdo potvrdit jaka to tedy hodnota nalezu je pri pracich vypsana? Cena je tam nakupni nebo prodejni?

Je to nakupni cena. Ted sem dodelal prodej zbrani indianum, 334PB, rozmezi 1116$ - 3349$.
Nasel sem Sedivou latkovou bundu 650$/1300$. 650$ (prodejni) je zjevne pod limitem, takze to musi byt nakupni.
 

DeletedUser

Guest
Nevím jestli je to novým Updatem nebo je nějaká jiná změna,ale dnes si par lidí na s7 stěžovalo a ptalo se na duvod proč nejde ukol s Belle Starrs krátká velkorážní pistole.
 

DeletedUser6741

Guest
Ty pracovní body teda hodně ovlivňují nálezy. Na s5 jsem s 557 pb u práce Prodávat zbraně indiánům našel Drakeovu předovku bez prémka. U lovení krocanů Sprachnivělí luk a fazolí zase osla.
 

DeletedUser

Guest
tady jsem ti udělal screen:
[SPOIL]S8
dostavnkyporovii.png

S1
dostavnkyporovi.png
[/SPOIL]

Omlouvam se, nejspis, teda Urcite to sem nepatri, ale nvm kam bych to zaradil. Zaujal me tenhle Screen. U toho spodniho obrazku je nejak "moc" prac. bodu vzhledem k obtiznosti. prece: (184 + 42 + 81 + 116 + 105) - 476 = 102??
Nejak mi to nejde do hlavy :-)

prosil bych o vysvetleni
 

DeletedUser

Guest
Omlouvam se, nejspis, teda Urcite to sem nepatri, ale nvm kam bych to zaradil. Zaujal me tenhle Screen. U toho spodniho obrazku je nejak "moc" prac. bodu vzhledem k obtiznosti. prece: (184 + 42 + 81 + 116 + 105) - 476 = 102??
Nejak mi to nejde do hlavy :-)

prosil bych o vysvetleni

Nejspíše měl gentlmanskou sadu
 

DeletedUser

Guest
Omlouvam se, nejspis, teda Urcite to sem nepatri, ale nvm kam bych to zaradil. Zaujal me tenhle Screen. U toho spodniho obrazku je nejak "moc" prac. bodu vzhledem k obtiznosti. prece: (184 + 42 + 81 + 116 + 105) - 476 = 102??
Nejak mi to nejde do hlavy :-)

prosil bych o vysvetleni

adamakfilip ma pravdu... ted sem to kontroloval. (take mi to nesedelo presne o 50 bodu)
 

DeletedUser

Guest
Já tam teda vidím na tom screenu jiná čísla, která sedí... :)
E : Špatně sem se podívala... koukala jsem na první screen.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru