• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Otázky - Update 1.31

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Chtel jsem se zeptat, polni kuchar...Muze zvysit napriklad vystupovani + 15 a na jak dlouho to je? dekuji za odpoved...
 

DeletedUser

Guest
Můžu se zeptat, jestli jsou někde k dostání informace o tom na jak dlouho určité věci (vylepšení) platí a poté vyprší???
 

Pawn

Člen týmu
poslání peněz bankovním převodem (aktivování s verzí - umožní posílat peníze přímo konkrétnímu hráči)
to už tam je nebo ne? :)
 

DeletedUser

Guest
ahoj ja mam takový dotaz k tomu pokru :D kdyz je to urcite dobra vec ale mel bych takovou novinku která by se dala udelat ze kdyz zalozis nejaky hraci stul tak takhle se tam prihlasi kazdy a ja bych tam dal heslo , protoze kdyz to heslo budou znat jenom clenove aliance tak bude lepsi hra a muzem i pokec a tak takhle to neni dost soukrome a urcite to udelejte a ne jenom v testovacim rezimu je to fakt dobre :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Deleted User - 31870

Guest
Ostatní taky chtějí mít možnost oškubat tě o prachy.. ;)
 

Pawn

Člen týmu
dobře no .. tim už pro mě tenhle update bohužel skončil úplně moje vysněný povolání je v čudu díky tomu že to tu asi neni a nebude :( (Potulnej stavitel :D )
 

DeletedUser6989

Guest
a mám ešte jednu otázku .... na ľavej strane je v lište pod duelmi sú sivou farbou Úspechy ... ked na ne kliknem tak mi nahodí tabuľku že V současné době je funkce deaktivována. Ono si to musím nejako aktivovať alebo čo sú zač tie úspechy ??
Úspěchy mají být až v dalším updatu.
 

DeletedUser2076

Guest
No a to propojení s facebookem tam teda je nebo ne? :-) Nikdo jsem takovou možnost nenašel a v infu o updatu to je.
 

DeletedUser11033

Guest
měl bych dotaz ohledne šance ziskani bodu do řemesla...

Podle čeho klesne sance na bod z velke sance na malou a pak na bez sance?

Muj priklad - po zavedeni remesel mohu delat prvni 4 prace, odpracoval jsem 1 x pánev, 25x taveni zeleza, 25 x nuz, 3 x nabrousena zbran a po tomto mi klesla sance na malou u pánve, taveni a noze, trochu nelogicke ze to kleslo u panve, kterou sem vyrobil jednu a nekleslo to u nabrousene zbrane, kterou sem vyrobil 3x...

je tedy znamo, co to klesani sance presne zpusobuje?

Dekuji :-)
 

DeletedUser753

Guest
Zajímalo by mě, jestli jde nějak zjistit jaký si kdo vybral řemeslo?
 

DeletedUser

Guest
Chtěl bych se zeptat jestli se neví kdy bude spuštěn normální, hrací poker, docela mi chybí peníze :-D
 

DeletedUser

Guest
Až po odzkoušení = může to trvat týdny nebo když se to neosvědčí, tak ho nezavedou, ale to se snad nestane.
 

DeletedUser3338

Guest
Ahoj, chtěl bych se zeptat:
1) Na trhu jsem viděl, že se nechají koupit nějaké papírky recepty. Kde je mohu sehnat?
2) Mohu se naučit nějaký recept bez použití tohoto papírku?
3) Poznám, kdo si vybral jaké řemeslo?
4) Hodí se všechny vyrobené "produkty" k dalšímu použití nebo jsou i takové pouze ke "zkrášlení inventáře"?
5) Přijde v nějakém dalším updatu oprava řazení produktů v inventáři? Sice to není nějaká závažná chyba, ale mám rád, když je vše na svém místě ;-)
6) když mám bonus u předmětu např. +15 střílet nebo + 50 prac. bodů, jak tento bonus funguje (jen určitou dobu, na určitý počet prací, ...)
Děkuju za odpovědi, s pozdravem Vencju
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
1) U obchodníka nebo při práci.
2) Myslím, že ne.
3) Ne.
4) Neměl jsem zatím tu možnost všechny vyzkoušet, ale zatím se vše, co jsem vyrobil dalo použít.
5) Na to ti nedokáži odpovědět. Vše je na INNO GAMES.
6) Jen na určitý počet prací.
 

DeletedUser7904

Guest
[SPOIL]Ahoj, chtěl bych se zeptat:
1) Na trhu jsem viděl, že se nechají koupit nějaké papírky recepty. Kde je mohu sehnat?
2) Mohu se naučit nějaký recept bez použití tohoto papírku?
3) Poznám, kdo si vybral jaké řemeslo?
4) Hodí se všechny vyrobené "produkty" k dalšímu použití nebo jsou i takové pouze ke "zkrášlení inventáře"?
5) Přijde v nějakém dalším updatu oprava řazení produktů v inventáři? Sice to není nějaká závažná chyba, ale mám rád, když je vše na svém místě ;-)
6) když mám bonus u předmětu např. +15 střílet nebo + 50 prac. bodů, jak tento bonus funguje (jen určitou dobu, na určitý počet prací, ...)
Děkuju za odpovědi, s pozdravem Vencju[/SPOIL]

1. pri práci, u obchodníka a na trhu
2. nie
3. Nie
4. Všetky nie, niektoré zatiaľ nemajú žiadne využitie
5. neviem :-)
6. Sú len na určitú dobu (akú presne to neviem)

:klubun:
 

DeletedUser3338

Guest
Děkuju za rychlé obpovědi. Budu doufat, že nějaký ten recept získám, aniž bych musel kupovat na trhu, ale zatím mám na řemesla dost času, momentálně se věnuji stavbařským a modlícím vyznamenáním.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru