• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Otázky - Update 1.31

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
pitis: podle me je u tebe problem s urovni...ale chtel bych se zeptat proc se mi nechce zobrazit ani jeden ukol u indiana?
 

DeletedUser

Guest
Můžete sem někdo napsat způsoby jak získat recepty. Předpokládám, že to budou hlavně nálezy z prací.
 

DeletedUser7904

Guest
Dajú sa získať u obchodníka ,na trhu a pri práci :klubun:
 

DeletedUser

Guest
Mám problém, jsem úroveň 100 a přesto se mi nezobrazují úkoly "Duchové zvířat". Proč?

EDIT: omlouvám se, už jsem to zjistil, můžete smazat :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9530

Guest
Vyhrané dolary v pokeru se budou ukládat jako hotovost nebo půjdou rovnou na účet do banky?
 

Deleted User - 31870

Guest
Zatím se nedá hrát o vlastní peníze (viz Pokyny ke hře):
Poker je momentálně ještě ve fázi testování. Pro minimalizování zásahů do hry, nebude možné hrát za herní peníze. Pokud proběhne test fáze pozitivně, bude hra o herní peníze zavedena.

Doporučuji zatím využít této situace pro začínající hráče a potrénovat si poker. :)
 

DeletedUser9530

Guest
Pak ještě jak to bude pořešené s duely a napadáním během hraní...
 

DeletedUser9915

Guest
mám otázku ... ako remeslo som si vybral poľný kuchár a vyrobil som si tortu ktorá má účinok +15 pracovných bodov ... torta je použiteľná a ja som ju použil a teraz mám zobrazenú takú ikonku tváre, ktorá je s polovice čierna a ked nan presuniem kurzor tak mi tam píše: Charakter - posílení: +15 pracovných bodov, zústava 1 činnost .... ako to mám chápať ??? prosil by som o nejaké detajlnejšie vysvetlenie ... predom ďakujem
 

DeletedUser

Guest
prida ti to 15 pracovnich bodu na jednu cinnost ta ikonka ti ukazuje ze porad mas tu vyhodu az zacnes pracovat ikonka zmizi
 

DeletedUser9915

Guest
a mám ešte jednu otázku .... na ľavej strane je v lište pod duelmi sú sivou farbou Úspechy ... ked na ne kliknem tak mi nahodí tabuľku že V současné době je funkce deaktivována. Ono si to musím nejako aktivovať alebo čo sú zač tie úspechy ??
 

DeletedUser

Guest
Mám problém, jsem úroveň 100 a přesto se mi nezobrazují úkoly "Duchové zvířat". Proč?

EDIT: omlouvám se, už jsem to zjistil, můžete smazat :)

ja som to ešte nezistila,že prečo sa mi žiadna úloha z nových ešte neukázala.som úroveň 102.mohol by si mi poradiť? ďakujem :indián:
 

DeletedUser

Guest
tak se podivejte o stranku pred je tam psano ze musite splnit ukol pojizdny cirkus aby se vam otevrel ukol od indiana
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru