• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Otázky - Update 1.31

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Rád bych se zeptal, jestli věci vyrobené u KOVÁŘE, jako například Bajonet, nebo Těžký kámen a jiné, přidávají ono zmíněné "poškození" v bitvě o pevnost, nebo v duelu.
 

DeletedUser9530

Guest
Tohle se tu řešilo před chvílí na předchozí stránce, ikdyž zatím bez jasného konce, prolistuj si to:radní:.
 

DeletedUser

Guest
vcera jsem zkousel bajonet pouzit prida 25-75 skody na jednu pevnost
 

DeletedUser12400

Guest
docela me udivuje ze ste dali na trh prodavat produkty. tak to budou mit hraci lehceji udelane ukoly. darling jednou psala ze tato moznost prave nebude kvuli tomu ze hraci by meli ukoli rychleji
 

DeletedUser

Guest
Ahoj, chtel jsem se zeptat co se tyce kovare...na co jsou specializovane ty zvysene poskozeni?bitvy nebo duely?dekuji
 

DeletedUser

Guest
MĚL JSEM NOVÝ ÚKOL OHLEDNĚ CIRKUSU. KDYŽ JSEM SPLNIL PRVNÍ ČÁST ÚKOLU, OBJEVIL SE MI NÁPIS:

Kočovný cirkus (Kočovný cirkus)
Marie Roalstad: Výborně, takže půjdeme společně. Ukážu ti cestu k cirkusu.

další úkoly se mi neobjevily.....kdo mi ukáže cestu k cirkusu? marie už nic neříká...:-(
 

DeletedUser7904

Guest
Narazil jste někdo na nějaké nové opasky nebo kalhoty?
žiadne nové niesú :klubun:
Iba bolo pridaných pár ďalších opaskov s vlajkami krajín napríklad aj
flag_slovakia.png
flag_czech.png
(ako sa dajú získať tieto opasky sa ,ale nevie ;-)
MĚL JSEM NOVÝ ÚKOL OHLEDNĚ CIRKUSU. KDYŽ JSEM SPLNIL PRVNÍ ČÁST ÚKOLU, OBJEVIL SE MI NÁPIS:

Kočovný cirkus (Kočovný cirkus)
Marie Roalstad: Výborně, takže půjdeme společně. Ukážu ti cestu k cirkusu.

další úkoly se mi neobjevily.....kdo mi ukáže cestu k cirkusu? marie už nic neříká...:-(
Musíš ísť za zadávateľom Kočovný cirkus
circus.png

Ko%C4%8Dovn%C3%BD_cirkus.png
 

DeletedUser

Guest
Nelze mi vyrábět produkt. Suroviny mám a kliknu na "vyrábět" a nic se nestane. Kde je chyba?
 

DeletedUser

Guest
musite dojit k cirkusu 3zleva a 3 od vrchu tam sou dalsi ukoly
 

DeletedUser

Guest
Dobré odpoledne chtěl bych se zeptat když u předmětů je efekt + nějaké schopnosti, poškození nebo rychlost tak je to natrvalo nebo na jak dlouho?
 

DeletedUser

Guest
chci se zeptat, objeví se nové úkoly všem? mě se neobjevili
 

DeletedUser7904

Guest
U obchodníka ,na trhu prípadne sa dajú nájsť pri práci :klubun:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru