• Ve středu 7.4. proběhne aktualizace na verzi 2.122 Více informací najdete na herním fóru
  • Vážené hráčky, vážení hráči a příznivci počítačových her, v letošním roce jsme se rozhodli uspořádat velký sraz všech milovníků českých a slovenských verzí her firmy InnoGames Více informací najdete na herním fóru

Otázky - Update 1.35

behanky

Guest
Chtel bych se zeptat kde sezenu ty nove recepty.A taky by me zajimalo co budou delat.Uz je muzu mastickarit takze se docela tesim.ale nikde jsem nenasel ani zminku o nich.
Ty recepty najdeš při práci nebo v truhlách teda až na ten poslední 600 za 10k, co vím tak ten se zatím našel jen v truhlách. Co se týče toho co dělají co je mě známo tak zatím nic teprv to budou doplňovat (snad), ale jen získat ty recepty je dost vzácný plus ještě ty produkty takže času dost.
I když pro získání receptu to mají asi nejtěžší kováři, těch je jako povolání zřejmě nejvíc, jako mastičkář bys mohl mít štěstí :)

Klikni si vedle minimapky na tu kulatou grafiku vpravo - pokud splníš 3/4 bodů, získáš dluhopis. Za ten si pak můžeš nakoupit nějaké věci v shopu.
jen doplním, pokud splníš 3/4 získáš 3 UPB, za 4/4 4 UPB a pokud se nepletu tak za 5 splněných dní dalších 5 UPB
 
Naposledy upraveno moderátorem:

zemiak42

Guest
ked si otvorim union pacifik obchod tak tam nemam ziaden tovar takze ci to je normalne alebo nie? :D a mam uz 3 dlhopisi
 
No tam jde o to, co přesně si představuješ. Nejlevnější posílení vyjde na 9 UPB/nugget, opasky jsou za 100 všechny, nejlevnější taška (ale jen s obyč produktem) je za 14. Počkej, až se to opraví a uvidíš víc :)
 
Ahoj,
používám the west PRO script, neboť je to výborný pomocník. Aktuálním updatem je ale nefunkční. Nevíte někdo, zda se bude PRO script přizpůsobovat?
 

Bonehead

Guest
Autoři se vyjádřili, že jej nebudou opravovat, protože na to nemají čas (a asi ani chuť :) )

Třeba se najde nějaký nový talentovaný autor, který se toho chopí (ty?):)
 

behanky

Guest
ano, vlevo vyplníš políčko "počet" tj. kolik toho bude v balíku, vpravo jsou "Dražbs" to jsou jednotlivé kusy

 
Naposledy upraveno moderátorem:
Chtěla jsem se zeptat.Když kliknu na shop,tak mi to nikde nedává nabídku koupit určitý předmět za dluhopisy,chce to jen nuggety.
Za co tedy ty dluhopisy můžu utratit?
Dík za odpověď
 
Chtěla jsem se zeptat.Když kliknu na shop,tak mi to nikde nedává nabídku koupit určitý předmět za dluhopisy,chce to jen nuggety.
Za co tedy ty dluhopisy můžu utratit?
Dík za odpověď
Chce to len nuggety preto lebo nemáš dostatok dlhopisov aby si si mohla ten predmet kúpiť... Ked budeš mať určité množstvo dlhopisov budeš mať na výber či chceš platiť nuggetmi alebo dlhopismi
 
Kurz nuggety a dlhopisy je 1:1
Cenu máš napísanú pod predmetom.
To jest napríklad opasky krajín stoja 100 nuggiet alebo 100 dlhopisov :klubun:
 

Joe Triprstak

Guest
Mám splněný denní cíle, tj. středu mám odfajknutou. kde najdu odměnu, nebo jak to je s tou odměnou?