• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 2.04 - diskuze

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3338
  • Vytvořeno

Líbí se Vám navrhovaná úprava pracovního systému?


  • Celkový počet hlasujících
    243
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Uvidíme co bude,myslím,že se blíží další vlna odchodů.Spoluhráči mi píší,že při takovém počtu nebudou hrát a tak pomalu mažou účty.
 
asi je třeba opět změnit pravidla migrace (dle již poslaného návrhu), ale podle mě je to klasicky zaseklé ve stavu, kdy němci nic neudělají pokud nejsou min 3x zaurgováni a mi jim to kolikrát nepošlem , protože přece nejsou bl... a umí číst
 

DeletedUser

Guest
Němcům je to podle mne jedno.Ať si 500 lidí kempí na 4 zrušených světech:D.Já jsem tu psal návrh,aby se spojily všechny světy ve dva.Dakota by zůstala a zbytek do jednoho,kdo by chtěl mohl by přejít na Dakotu.Jednoduché řešení a lidi by možná neodcházeli,proto,že se na jejich světe už nic zajímavého neděje.Samozřejmě silná aliance,zdrtí ty malé a další hráči můžou odejít i kvůli tomuto,jelikož pak už nebudou bitvy každý den.To se děje i na světě Buffalo.
 

DeletedUser11063

Guest
popravdě mám pocit že němci číst neumí a nebo neumí přemýšlet a nebo podstoupili lobotomii mozku. Je to poznat i u nás v práci - kde info o zakázkách a podkladech chodí od němců. Když tam byla ještě ta stará generace tak to bylo vše bez problémů - rychla bezchybná komunikace. Jenže staří odešli do důchodu a místo nich tam jsou "mladý" a je to děs - pokud jim to co chcete nevysvětlíte a nenakreslíte tak jako by jste se bavil s 5 letým "retardovaným" dítětem tak to nepochopí :(
A já s eobávám toho že inno je úplně ten stejný příklad :(
 

DeletedUser

Guest
Jsou nějaké bližší informace k dnešní verzi 2.04.5? Dál bych se chtěl zeptat zda ty nové osobní zbraně kolt a tomahawk naběhnou až dnes o půlnoci nebo je to až součást verze 2.05?
 

DeletedUser6833

Guest
Mozna budu vypadat jako kverulant, ale proc ta hra zase na mne mluvi v nejakem divnem jazykovem hybridu a kde se da zjistit, co se zmenilo? Idelane bez nutnosti prolejzat mistni forum, ktere pocitam ze neni ke hre povinne :)
 

DeletedUser

Guest
zatim je zmena ta, ze vedle mapy je ikonka aby jste vedeli, co vam ta vase postava dava za bonus "vojak....." + hrozne otravny upozornění na chatu, kdy byl posledni prispevek - to je jak za krale klacka.
 

Deleted User - 31870

Guest
Informace k novinkám budou zveřejněny k večeru i se zasláním do hry (jako vždy).
 
a nešlo by našim západním soudruhům vysvětlit, že posloupnost nahrávaní oznámení až po update přináší vesměs jen takové rozčarování (slušný výraz pro to, že to stojí za exkret) a naopak v pořadí oznámení -> upadte by bylpr hráče takový malý Ježíšek ?
 

Deleted User - 31870

Guest
IGHAS - část informací zaslali předem, zbytek až dneska - nemůžeme vyhodit něco, dokud se info mění (hlavně teď byl problém s novou úkolovou sérií, která bude startovat zítra, jsou tam nějaké právnické kličky a omezení, takže jsme museli mít zcela přesné informace, než něco bude uveřejněno, aby s tím potom nebyl problém). Víceméně oznámení zpracované máme již 3 dny, ještě čekáme na jedno potvrzení a pak to sem pošleme..
 

DeletedUser11063

Guest
Nevím ale když to tak čtu co tu píšeš, tak mi připadá, že to bude zase "šité horkou jehlou" na poslední chvíli
Proč dělají poslední dobou všechno rychle rychle ať to tam je - copak neprobíhá testování a doladění předtím než to pustí na ostré světy.Hlavně naplánování nahrání na ostré světy. A testováním nemyslím betu - tu už dávno INNO bere jako ostrý svět, jenom ho pořád nazývají betou. testování myslím na nějakém uzavřeném světě, kde jsou zástupci "všech národností" nebo nějací zkušení hráči či módi.
 

Deleted User - 31870

Guest
Kdepak - ta úkolová série byla původně akce pouze pro DE, po složitým vyjednávání to mohli použít jako úkolovou sérii i do jiných států, první informace nám o tom posílali už asi 3. června, nicméně to bylo v jednání, takže se to nesmělo zveřejňovat.
 

DeletedUser11063

Guest
teď jsem trošku mimo - kdo vyjednával s kým? :-) vy s INNO nebo inno samo se sebou?
 

Deleted User - 31870

Guest
Vzhledem k tomu, že si nepřáli objasňovat některé věci kolem nové série, nemohu ti na to odpovědět.
 

DeletedUser

Guest
Vzhledem k tomu, že si nepřáli objasňovat některé věci kolem nové série, nemohu ti na to odpovědět.

Právnické kličky, dlouhé vyjednávání kohosi s někým tajemným, dlouhé supertajné přípravy... To zní pěkně. Dozvíme se podrobnosti alespoň ex post?
 

DeletedUser

Guest
Chtěl bych, aby se nějak přeposlalo mé poděkování vývojářům za ultra-kruto-přísnou ikonku mého charakteru vpravo nahoře vedle mapy.
Dívám se na ni co 5 minut a nemohu se patřičně vynadívat.

PS: V tomto příspěvku bylo použito kritické množství sarkazmu.

Teď doopravdy - na ikonku SALOON vlevo jsem si jakž takž zvyknul, i když nechápu, k čemu je dobrá, kromě toho, že přístup do saloonu urychlí o 1 [slovy jedno] kliknutí. Nešlo by zavést do nastavení vypnutí těchto ultra-kruto-přísných vychytávek? Obávám se, že brzy skrz ikonky neuvidím z té krásně malované mapy příliš mnoho.
 

DeletedUser1318

Guest
Chci se zeptat, ten super vytuněnej krám, když jsem na levelu 120 bude ještě nějak měnit své úžasné schopnosti?

Ty tři PípInny v salonu se objeví každému všechny?
Já tam mám zatím jen jednu.

A v neposlední řadě by mne zajímalo, jestli nám někdo objasní, co s tím vskutku vykutáleným úkolem bylo za konflikt s právem.
Se zdravým rozumem, to jo, to bych chápal...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru