• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 2.04 - diskuze

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3338
  • Vytvořeno

Líbí se Vám navrhovaná úprava pracovního systému?


  • Celkový počet hlasujících
    243
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11063

Guest
Darling: takže vlastně zbývá pouze více místa na různá tvrzení, spelukace a podobně :-D

tat: já ten super vytuněnej krám získal včera - pistolku a tomahawk - obě věci na prd - když jsme četl na sk že dostanu "vlastní zbraň" tak jsme se tak trochu těšil na to, že si jy budu moci vytvořit - v rámci úkolu - na blízko či na dálku, zda chci velké či malé poškození a jaký bonus do atributů a schopností - s tím že velké poškození by se rovnalo malým či žádným bonusům. To bych ale asi chtěl bohužel moc po nich - trocha kreativity :(

add konflikt s právem - oni ti to neřeknou, ale jestli měl být jen v německu tak s eto týká úkolu - takže zbývá jenom pořádně číst úkol a ten ti na to odpoví nejspíš sám :-)

doplnění: už jsem přišel na 3 věci kterých by se mohli být :-D (při a po splnění první části úkolu)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
na jednej nemenovanej Wiki je to celé už vypísané, ale kedže tú reč neovládam, tak tam nevidím nič, na čo by sa malo dávať pozor
 

DeletedUser

Guest
ja len tak bokom, nechce sa mi čítať či si to už niekto všimol, ale po update nemá motivácia vplyv na zisk exp a $ pokiaľ prácu nezadáte znova tzn. ak zadám 4x prácu pri motivácii 100% tak 4x získam odmenu za tých 100%
 

DeletedUser

Guest
to si neměl hlásit, teď to stáhnou :D - ono to ma sve +-

kdyz delas ty 15 sekundove prace - ziskas rychle balík penez pripadne expu - ale jakmile delam tyto prace mam neskutecne mnoho zraneni :) oproti hodinovym - kde je nebezpeci 90%+ mam -250 pb a stejne za 7 hodin ani zranení :)
 

Deleted User - 31870

Guest
prečo je v oznamku napísané
je tam nejaký zádrhel??

Je tam úkol, který je na přijetí časově omezen - a jak známe některé hráče, špatně si to přečtou a budou nadávat. Tedy předem upozorňujeme, aby si to pořádně četli.

Škoda, že jsme přišli o pěkné video k úkolu té fešandy, které je v originální verzi. To by to zajímavě oživilo.

Litujeme, ale videa jsou pouze pro DE, vztahují se na ně práva, tedy je zde nebudeme ani publikovat.

Chci se zeptat, ten super vytuněnej krám, když jsem na levelu 120 bude ještě nějak měnit své úžasné schopnosti?

Ty tři PípInny v salonu se objeví každému všechny?
Já tam mám zatím jen jednu.

A v neposlední řadě by mne zajímalo, jestli nám někdo objasní, co s tím vskutku vykutáleným úkolem bylo za konflikt s právem.
Se zdravým rozumem, to jo, to bych chápal...
Objeví se ti postupně, začínáš s Kiki. Ne, nebudeme nic vysvětlovat - co jste se měli dozvědět, máte v oznámení, zbytek se Vás netýká /pouze nás, abychom nechtěně neporušili nějaká jejich právnická ujednání/.
Zbraň se ti vyvíjí s levelem tvé postavy, aktuálně tedy na 120 max., časem se uvidí, co s tím vymyslí.
 
to není bug, ta motivace padá skokově dle těch koleček v kruhu motivace a ty jsou jen 4, tj. v rozmezí 76-100 máš motivaci 100, v 51-75 mas motivaci 75 etc ... (ty hraniční hodnoty jsemdopodrobna nezkoumal ...)
 

DeletedUser1318

Guest
...Ne, nebudeme nic vysvětlovat - co jste se měli dozvědět, máte v oznámení, zbytek se Vás netýká...
Pěkná odpověď, děkuji.
Snad se nedostanu do rozporu se zákonem, když se ještě zeptám na jednu věc.
Můžeme se alespoň dovědět, s čím konkrétním ten úkol souvisí?
Tahání ručníků z koše nám objasněné bylo.
V tomto případě se ovšem nějak neorientuji.
 

DeletedUser

Guest
Můžeme se alespoň dovědět, s čím konkrétním ten úkol souvisí?
Tahání ručníků z koše nám objasněné bylo.
V tomto případě se ovšem nějak neorientuji.

úloha je natrvalo, tak asi nesúvisí s nijakým konkrétnym sviatkom :) ja viem, je to šok, že dali normálnejšiu (aspoň počtom úloh) sériu :D
 

DeletedUser1318

Guest
úloha je natrvalo, tak asi nesúvisí s nijakým konkrétnym sviatkom :) ja viem, je to šok, že dali normálnejšiu (aspoň počtom úloh) sériu :D
Možná ne přímo s nějakým svátkem, ale třeba s nějakou jinou událostí.
Snažím se najít nějakou souvislost.
"Mýdlová opera" asi nebyla běžnou zábavou na divokém západě.
A když žádnou souvislost nenajdu, pak asi budu muset zkonstatovat, že prostě kdejaká konina je dobrá pro tahání peněz z lidí.
Pokud správně chápu vývoj toho úkolu, pak kompletace celého setu závisí na návštěvě shoppu.
 

Deleted User - 31870

Guest
Vzhledem k tomu, že si výslovně nepřáli objasňovat, proč tam např. jsou tyto dámy, tak fakt nemůžeme ti k tomu nic napsat. Kromě toho, že se tato série týká nejmenované německé mýdlové opery, nemůžeme nic víc sdělit. Fakt to z nás nedostaneš, měli bychom potíže.
 

DeletedUser1318

Guest
No, jestli chtěli pobavit, tak se jim to povedlo.
V době, kdy vychází najevo, že tajné služby prostřednictvím například facebooku lustrují dění pomalu na celé zeměkouli, Innogames v Hamburku vydá embargo na informace o jejich novém úkolu.
Pánové a dámy, vítejte v dalším pokračování této tragikomedie.
Úkol tajný tím, o čem že vlastně je.
:D:D:D:D:D.

Samozřejmě nikomu nechci nikomu způsobit žádné potíže, tak už se raději ptát nebudu.
Smát se tomu doma v soukromí mohu?
 

DeletedUser

Guest
Nechápu co tady řešíte, já bych je naopak pochválil a přeji si ať s tím pokračují. Aspoň jednu řadu úkolů za měsíc by to chtělo. A děkuji i zdejšímu týmu za info které není zároveň manuálem. Opravdu po dlouhé době si rád přečtu i ty texty k úkolům. Jen tak dál a doufám že v brzké době přijdou další a další úkolové řady.
 

DeletedUser1318

Guest
Nechápu co tady řešíte, já bych je naopak pochválil a přeji si ať s tím pokračují. Aspoň jednu řadu úkolů za měsíc by to chtělo. A děkuji i zdejšímu týmu za info které není zároveň manuálem. Opravdu po dlouhé době si rád přečtu i ty texty k úkolům. Jen tak dál a doufám že v brzké době přijdou další a další úkolové řady.
Však já jsem spokojenej, v tom kombiné ten travesti převlek stál za starou belu, teď to teprve bude správnej odvaz.
Jen ještě zjistit, zda umělecké jméno Fifi není chráněné copyrightem...
 

Deleted User - 31870

Guest
Tate, když tě to tak moc zajímá, musím tě doopravdy odkázat na zahraniční německé fórum, pro tuto komunitu byla původně celá série vytvořena. Je dosti pravděpodobné, že tam najdeš veškeré vysvětlení, které potřebuješ. Budeš se muset smířit s tím, že my ti k tomu víc již nepovíme, kvůli tvé zvědavosti nebudeme riskovat pak potíže s Innem.
 

DeletedUser

Guest
dúfam, že si nebudú vytvárať questy len pre seba v budúcnosti...už jedna taká stačila - "cowboy vs aliens"... Som rada, že sa odhodlali dať túto sériu aj mimonemeckému plebsu...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru