• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Vaše najobľúbenejšie hry

DeletedUser

Guest
Sem môžete napísať aké hry máte najradšej.

Tak ja asi Zaklínača :) Videl som aj film, prešiel hru a už chýba len kniha :)
 

DeletedUser

Guest
Moja naj hra bola asi knight rider,je to stará hra ale má s voje čaro :)
 

DeletedUser

Guest
jo moje best hra je microsoft flight simulator a knight rider-serial je můj best serial
 

DeletedUser7063

Guest
Call of Juarez: Bound in Blood,Mafia,Far Cry 2, Call of Duty, Company of Heroes
 

DeletedUser

Guest
No u mě GTA IV,Call of duty 4:Modern Warfare Multiplayer,ANNO 1404,TS 3,S.T.A.L.K.E.R.:SoCH...
Jinak jich je samozřejmě mnohem víc,ale tyhle mám nejradši :)...
 

DeletedUser

Guest
Ja sa teším keď si kúpim Call Of Duty 5: World at War a budú tam potom zombíci (ale to až keď prejdete celú kampaň). Nazi Zombies :D Pozrite si na YouTube niektoré videá z toho vyzerá to byť pecka.
 

DeletedUser

Guest
Ja sa teším keď si kúpim Call Of Duty 5: World at War a budú tam potom zombíci (ale to až keď prejdete celú kampaň). Nazi Zombies :D Pozrite si na YouTube niektoré videá z toho vyzerá to byť pecka.

moc sa neteš je to uplna blbost po par vystrelov ti dojdu naboje a potom sa musiš len mlatit kravina kampane su ale fajn
 

DeletedUser

Guest
Hral nekdo Postal??? klasika....
wow taky neni spatne....
CS 1.6....
nhl 09....
fifa 09....
God of war: chains of olympus....
 

DeletedUser6989

Guest
nej

moje nej jsou TES 3:morrowind,oblivion,age of empires 3 a fallout 3, Sacred 2, CoD Modern warfare 2
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
hráol tady někdo icewind dale s datadiskem?vyzkoušejte je to hezká hra
 

DeletedUser

Guest
nej

moje nej gamesky sou Sniper Elite a Joint Operations:smoker:
 

DeletedUser

Guest
Hral jste nekod Gothic3?
Jinak moje nej: Flatout 2, Gothic 3 a Caesar IV.:pc:
 

DeletedUser

Guest
Ja som hral Gothic 3 len mám slabý PC tak mi to dosť sekalo a potom ma to ani nebavilo.
 

DeletedUser

Guest
este davno som hraval Dungeon Siege 2,Age of empires 1,2,GTA 1 ku atd :D
teraz obcas WoWko,inac casto CSko 1.6 ,k Age of Empires 2 sa vracam a este kopa dalsich ale na ne si nespomenem :D
 

DeletedUser

Guest
Zaklinac je namakana hra hlavne pre ten dej a zbrane ku ktorym sa viazu super bojove techniky a aj nepriatelia su tam perfektny. Dobra game je aj Crysis pre tych mimozemstanov ci co to bolol :loool:
 
Nahoru