• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Vaše najobľúbenejšie hry

DeletedUser

Guest
myslim že nejlepší auta je toca race driver 2,3.motorky moc nemusim ale vybornej je titul Moto GP 09.sám nevlastním ale je výborná.mafia 2 určitě nebude jako mafia 1 protože se to neodehrává v období americké prohibice.jenom ses mi líbí nová grafika a možnost 4verzí jak příběh skončí

Toca je dobrá, ale dnes už trošku pokulhává ta grafika.
Mafia 2 určitě nebude jako jednička, ale pořád ji dělá Vávra... naštěstí :)
 

DeletedUser

Guest
No moje jsou mafia (uz se tesim na 2 ) fifa 07, gta sa nebo the sims 3 taky neni spatna :)
Ale je i spoustu dalsich skvelich her co hraju, ale tyhle jsou podle me nej...
 

DeletedUser

Guest
pure, prince of persia 4 (ma novy engine kresleny), burnout paradise
 

DeletedUser753

Guest
lotus,lemmings,LOH,ZOH,Stunts,transport tycoon,commandos,doom (ale ne 3. to byl akorát simulátor tmy) atd ..........................
 

DeletedUser6123

Guest
Moje nejoblíbenější hra je Titan Quest.Nevím proč ale hrozně mně baví.:loool::loool:
 

DeletedUser

Guest
moje nejoblíbenější a nejdéle hraná Battlefield 2142
na odreagování Crysis, Crysis 2:smoker:
 

DeletedUser7063

Guest
Ještě jsem zapomněl Brothers in Arms. Podle mého nejlepší střílečka z 2. světové. Doporučuju!
 

DeletedUser

Guest
hele reknu ti jednu vec:
nikdy nehodnot hru kdyz si ji nehral dostala maly hodnoceni uz to nejsou zavody v ulici a na to ze nfs sem zatim od undergroundu dohral vsechny tak se mi zda ze sou cim dal horsi zadna policie ani nic
jako bavilo me to prvni dve hodiny hrani a pak sem to vypnul
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
NFS? Undercover docela ujdou, policie zpet na scene :-) Jinak jsem si nasel novou nemoc jmenem Aion. WoW ma konecne konkurenci a v grafice me blizsi :-)
 

DeletedUser

Guest
...od undergroundu dohral vsechny tak se mi zda ze sou cim dal horsi zadna policie ani nic...

Tak tos minul nejlepsi dily NFS, vzhledem k tomu, ze underground je cca 7. dil :)

Jinak co tak koukam, tak (az na vyjimky) same novinky, max 2 roky zpatky... zadni pametnici?
pro ty mladsi - to vam nikdo nerekl, ze nove hry kopiruji jen napady ze starych her a pridavaji k tomu "bombastickou" grafiku? V novych hrach by clovek originalitu hledal opravdu marne. (a z toho duvodu nebudu jmenovat zadnou novou hru, protoze jen vykradaji stare, takzee si nezaslouzi byt opevovane ;-)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru