• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Vaše najobľúbenejšie hry

DeletedUser

Guest
Moje nejoblíbenější hry jsou S.T.A.L.K.E.R Shadow of Chernobyl i Clear Sky, Gothic, Zaklínač a crysis
 

DeletedUser

Guest
U mně je to: Rome:Total war, Age of Empires III a Age of mytology and the titans expancion.
 

DeletedUser

Guest
Ja mam nejoblibenejsi hryZaklinace,Prince of Persia vsechny dily ,Crysis,Alone in The Dark,GTA VI i San Adnreas Multiplayer,Assassins Creed
 

DeletedUser4582

Guest
GTA San Andreas - multiplayer (niekedy aj SP, lebo ma naozaj štve, že MP mi často padá a vypadáva zvuk aj v SP)
The Sims 2 - stavať baráčky :) Len nie moc často lebo sa neuveritelne dlho všetko načíta
V poslednej dobe aj Call of Duty 1,2 ale viac MP ako SP, lebo v SP už poznám všetky misie naspamäť :loool:
A samozrejme Battlefield 2 a Max Payne 1,2 len už je to nuda keď som to už asi 7x prešiel :D

Keby som to mal zoradiť od najlepšieho po najhoršie tak asi takto
1. The Sims 2
2. Call of Duty 1,2
3. GTA San Andreas/ Max Payne 1,2 (nevedel som sa rozhodnúť tak dostávajú obe 3 miesto :D )
4. Battlefield 2
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser765

Guest
The Sims 2 a 3, Age of Empires, Age of Mythology, Roller Coaster tycoon ... nj, jsem na strategie :loool:
 

DeletedUser

Guest
Moje nejoblíbenější Call of Juarez: Bound in Blood, FlatOut všechny série...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Fallout 2- Diablo 2- Age of Empires 2- Warcraft 2,3- Heroes of Might and Magic 2-Godfather-Fifa 1998

většinou dvojky:)
 

DeletedUser1447

Guest
Tohle je moje nej

Max Payne 1,2 , The Sims 2+nějaké datadisky, GUN, Atomic Bomberman :), Frets on Fire, Guitar Hero:3+Aerosmith+World Tour , atd.
 

DeletedUser

Guest
tezko vybírat nejlepsi hru- co clovek to jina chut- myslim ale ze nejlepsi jsou hry ktere jdou hrat online.
co si budeme nalhavat- AI u vsech her je nesrovnatelna s tim co dokaze vymyslet jakykoli jiny hráč :-)

a proto radim na prvni misto - Battlefield 2 - rekl bych asi jedina hra co me dokaze opravdu pekne vytočit i diky hracum kteri najdou casto nove finty a to uz to hraju opravdu dlouho- od zacatku existence hry :-) / skoda jen velkeho mnozstvi cheaterů/

jako klasiku davam - Age of Empires - protoze je to NAPROSTY A JASNY zaklad vsech obdobnych her a hlavne jsem ji hraval uz i na 486- pokud jeste nekdo vi co to bylo za PC :-)

ale jak rikam co clovek to jina chut a nazor
 

DeletedUser

Guest
No ja som si 1x v živote dovolil lepši pc,vždy som mal len tak na net.
Takže keď zapnem každú hru je pre mňa skvelá :cool1:
Ale tak páči sa mi gta 4
The sims 3
GTA SA MP(keď je v pohode partia)
 

DeletedUser

Guest
Tak když tady spamují všichni ostatní, tak se přidám taky.
Nejlepší z nejlepších je jednoznačně mafie, a doufám že ji brzy sesadí z trůnu Mafia 2.
Potom určitě kvalitní hra je GTA IV, které má opravdu povedeou grafiku, hratelsnost a i mise jsou rozmanité. I když ta letadla mě opravdu dost zklamala. Ale třeba i to co měla vždy jen série GTA 3 a tedy především San Andreas, tak zábava s cheaty prostě není.
Pak nesmím zapomenout na Call of Duty 4 se super multiplayerem, který mi bohužel momentálně nejde.
A nezapomenu i na auta a především motorky. Ale bohužel motorky nejsou :( Světlou vyjímkou bylo moto GP 08. Potom bych se zmínil hlavně o Test driver ulimited, kde mě nadchly právě motorky, kterých bohužel není moc a hra na ně není úplně dělaná... Ale jízda s pohledem z helmy je opravdu nepřekonatelná. A vyloženě auta, tak to určitě Race Driver: Grid a nezapomenutelný závod 20 Le mans
 

DeletedUser

Guest
A nezapomenu i na auta a především motorky. Ale bohužel motorky nejsou :( Světlou vyjímkou bylo moto GP 08. Potom bych se zmínil hlavně o Test driver ulimited, kde mě nadchly právě motorky, kterých bohužel není moc a hra na ně není úplně dělaná... Ale jízda s pohledem z helmy je opravdu nepřekonatelná. A vyloženě auta, tak to určitě Race Driver: Grid a nezapomenutelný závod 20 Le mans

myslim že nejlepší auta je toca race driver 2,3.motorky moc nemusim ale vybornej je titul Moto GP 09.sám nevlastním ale je výborná.mafia 2 určitě nebude jako mafia 1 protože se to neodehrává v období americké prohibice.jenom ses mi líbí nová grafika a možnost 4verzí jak příběh skončí
 

DeletedUser

Guest
Jsem na takovou starší klasiku, Mafia, AoE, RoN, Sim City, Capitalism II, GTA:SA, Counter-Strike 1.6.

Za týden budu mít novej PC, takže budu testovat hry novějšího tipu, GTA IV atd...
 
Nahoru