• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Valentýn

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Deleted User - 31870

Guest
Tato zpráva vás určitě potěší:

ID úkolu: 361
Název: Cukr pro miláčka
Zadavatel: Šerif John Fitzburn
Cíl: cukr
Odměna: 50 Zkušeností, Jsi milován, Náhrdelník lásky
Podmínky:Vyřiď: Valentýn (Trochu lásky pro osamělého muže), Tento úkol můžeš přijmout pouze od 14.02.2011 do 18.02.2011.

ID úkolu: 363
Název: Co ženy chtějí
Zadavatel: Marie Roalstad
Cíl: bavlna
Odměna: 50 Zkušeností, Jsi milován, Náhrdelník lásky
Podmínky: Vyřiď: Valentýn (Žena má své nároky), Tento úkol můžeš přijmout pouze od 14.02.2011 do 18.02.2011.

A pak má být zmiňované překvapení :)
 

DeletedUser7904

Guest
N%C3%A1hrdeln%C3%ADk_l%C3%A1sky.jpg


15 Vést
15 Obchodovat
15 Zacházení se zvířaty
15 Vystupování


http://wiki.the-west.cz/wiki/Náhrdelníky :klubun:
 

DeletedUser

Guest
co když už jeden náhrdelník mám z minulého roku dostanu ho i tento rok
 

DeletedUser1318

Guest
co když už jeden náhrdelník mám z minulého roku dostanu ho i tento rok
To určitě ne, protože už ty úkoly máš splněné. Stejný úkol dvakrát plnit nemůžeš.

v te specifikaci ukolu Darling chybi pozadavky, ty ukoly bohuzel nejsou pro vsechny ...
Ta informace je přece běžně dostupná, stačí hledat třeba na west wiki...
Chlapáci hledat havraní pírko a bavlnu, dámy hledat cukr a šunku.
 

Deleted User - 31870

Guest
v te specifikaci ukolu Darling chybi pozadavky, ty ukoly bohuzel nejsou pro vsechny ...

Ano, máš pravdu :) Neuvedla jsem, že loni bylo podmínkou mít alespoň level 10. Nejsem si ale jistá, jestli tuto hranici neposunuli - protože u Nějtěžších prací tuto hranici zvedli na 20.
 

DeletedUser

Guest
A neni to rozděleno na Muže a Ženy ?
Že každy si plni u Henryho a u Marie ?
 

DeletedUser

Guest
Dostal jsem nějaký mail ohledně Valentýna, tak jsem je skrz to přihlásil, doufaje, že něco dostanu podobně, jako byl dárek o vánocích. Ale nic. Předpokládám správně, že jsem nic dostat ani neměl? Pro jistotu se ptám, kdyby to náhodou byl bug nebo se to aktivovalo až někdy v budoucnu a měl bych ten odkaz použít až zítra nebo tak něco.
 

DeletedUser10631

Guest
to je informační mail . já nad tím taky ze začátku dumal ale ne :hoj::klubun::střelec::lovec::::)):::kobylka::zásek::indián:
 

DeletedUser

Guest
Informační email

Asi to mělo naznačit ty nové úkoly k Valentýnu - možná máme najít při nějaké práci tři kytice květin, a za ty pak, když si je nasadíme na sebe, něco dostaneme... A opravdu se nemusím přihlašovat přes ten info email do hry? Abych něco nepromeškala, protože jinak mám The West jako domovskou stránku v prohlížeči a přihlašuji se tam automaticky, takže přes odkaz v emailu se do hry normálně nepřihlašuji.
 

DeletedUser

Guest
Heh :), tak to budeš mít přesně polovinu toho, co budeš potřebovat doopravdy, ať to hraješ za muže či za ženu.

Přesně tak, jak psala Darling :::))::
Cukr pro miláčka-muži
Co chtějí ženy-žemy

Tato zpráva vás určitě potěší:

ID úkolu: 361
Název: Cukr pro miláčka
Zadavatel: Šerif John Fitzburn
Cíl: cukr
Odměna: 50 Zkušeností, Jsi milován, Náhrdelník lásky
Podmínky:Vyřiď: Valentýn (Trochu lásky pro osamělého muže), Tento úkol můžeš přijmout pouze od 14.02.2011 do 18.02.2011.

ID úkolu: 363
Název: Co ženy chtějí
Zadavatel: Marie Roalstad
Cíl: bavlna
Odměna: 50 Zkušeností, Jsi milován, Náhrdelník lásky
Podmínky: Vyřiď: Valentýn (Žena má své nároky), Tento úkol můžeš přijmout pouze od 14.02.2011 do 18.02.2011.

A pak má být zmiňované překvapení :)
 

DeletedUser7232

Guest
I ti nejdrsnější kovbojové a squaw mají svou jemnou stránku.



Howdy IvankaS,




Máš už dost krvavých duelů, vztekem pokřivených obličejů i všech ostatních nemilosrdných každodenních rutin Divokého západu?

Co takhle dát si pro změnu trochu vlídnosti, nebo snad i lásky? Koneckonců, 14. února je Valentýn!
Při plnění prací můžeš získat až tři kytice
Vyměň svůj věrný revolver za květiny, které šíří lásku
Dej spoluhráčům najevo svou náklonnost a prohlubte tak svoje vzájemné vztahy

Tak na co ještě čekáš? Čas lásky trvá jen do 20. února…




Tvůj The West Tým
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru