• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Valentýn

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
oznamení - Jsem zamilovám + Náhrdelník Lásky (je ještě něco víc nebo už ne...?)
 

DeletedUser

Guest
podle emailu se snad budou dat najit 3 kytice v pracich tak uvidime
 

DeletedUser

Guest
Yes, 3 flowers from picking berries. Then attack 3 persons with flowers equipped and you get xp from every duel (you actually get a report that you delivered the flowers, no actual duel taking place). I even canceled the duel and still got the report, but 12 energy was taken. People say that if you attack someone that has flowers too you get +1 skill point on health. I couldn't test that since i wasted all 3 flowers on people with weapons.
 

DeletedUser

Guest
zda to pomuze...
Firefly Assassin napsal/a:
1)Pick Berries to get item Bouquet
2)Equip Bouquet as a 'weapon'
3)'duel' someone while you both have it equipped to send them Valentines day happy thoughts and get yourself +1Health Skill and some free XP without damaging the other person or affecting duel stats - or just XP if only 1 person has flowers equipped.
4)Feel all warm and happy inside

Note1: You can get a max of 3 bouquets
Note2: Step4 is optional!
 

DeletedUser9615

Guest
Květiny najdete v práci SBĚR BOBULÍ, mě to šlo po 10 minutách :-) dá nevím co s nima ;-)
 

DeletedUser12448

Guest
1) Sbírej bobule dostaneš položku Kytice
2) Dej Kytice jako zbraň
3) souboji někdo, zatímco vy oba si to vybaveny tak, aby je poslat Valentines den šťastné myšlenky a dostaneš +1 Zdraví Zručnost a nějaké volné XP bez poškození druhé osoby nebo ovlivňující duel statistiky - nebo jen XP, pokud pouze 1 osoba má květy vybaven.
4) Pocit, že všichni teplé a šťastný uvnitř
 
zrejmě překlad z nějakýho slovníku
Ano, 3 květiny od shromažďování berries. Pak zaútočit na 3 osoby s květinami vybavený a vy dostanete xp od každého duelu (vás vlastně dostat zprávu, že vy jste doručili květiny, žádný skutečný duel se konat). Já jsem dokonce zrušil duel a stále dostal zprávu, ale 12 energie bylo vzato. Lidé říkají, že jestliže vy bojujete proti někomu to má květiny příliš vy dostanete +1 dovednostní bod na zdraví. Já jsem nemohl zkoušet to od té doby i plýtval všemi 3 květinami na lidech se zbraněmi.

Takhle mi to přeložil Eurotran
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
vypadám jak bych se šel zas ženit:::))::


to je ale fuk, spíš by mne zajímalo jestli má kytici i nějaký NPC nebo jestli kvůli tomu musím do nějakého města a jestli jste 3 kytice posbírali v řadě a pak dali 3duely anebo kytice duel,kytice,duel,kytice duel ?
 
Víte někdo jak to má celé být? Musím být na to předání pugétu/pseudo duel ve městě. Je třeba vyhledat osobu s květinou, popřípadě je to spíš výhodnější a v čem?
 

DeletedUser8233

Guest
Kytice můžeš nasbírat v řadě...na Arizoně mám už všechny tři, duel jsem zatím nedávala.
 

DeletedUser

Guest
vypadám jak bych se šel zas ženit:::))::


to je ale fuk, spíš by mne zajímalo jestli má kytici i nějaký NPC nebo jestli kvůli tomu musím do nějakého města a jestli jste 3 kytice posbírali v řadě a pak dali 3duely anebo kytice duel,kytice,duel,kytice duel ?

můžeš zadat duel (tedy předat pozdrav) i v rámci svého města... a já jsem dokonce v koma...duel jsem zadala do pracovní řady a hned zrušila, na místě být nemusíš a duel ani nemusí proběhnout

Valentýnský pozdrav předán! S kyticí v ruce stojíš před tazzmanka a máš radost s toho, že na tebe taky myslela. Trošku jste se pobavili a pak se rozejdete každý svou cestou. Dostaneš jeden bod zdraví a 176 schopností.
Valentýnský pozdrav přijat! Zrovna když se chytáš navštívit pwyll, přichází ti naproti a podává ti obrovskou kytici - ty jí předáváš tu svou. Po přátelském poklábosení jdete oba svou cestou. Dostaneš jeden bod zdraví a 173 schopností.

duel na NPC zřejmě fungovat nebude
p.s. dostala jsem 176 expů, mají špatný překlad
 

DeletedUser8233

Guest
Ještě se zeptám...kytice zmizí asi oběma hráčům, nebo jen vyzyvateli? Díky za odpověď.
 

DeletedUser9733

Guest
A co když si někdo kytici prostě nechá (např sběratel předmětů)? Stane se něco? JAko další věc mě napadá, pokud by mu teda květina zůstala, dala by se po 20.2. používat běžně na duely? Květina vs. polštář :D
 

DeletedUser7164

Guest
Ty kytice mám najít tři a všechny při sběru bobulí?
A když město nemám tak jak předám pozdrav?
Za každou tu kytici dostanu jen ty zkušenosti a nebo když předám všechny tři dostanu něco navíc?nebo je možné si ji nechat?
Díky za odpověd.
 

DeletedUser9615

Guest
a co když někdo s normalní zbraní zdueluje mě a já budu mít kytici?
 

DeletedUser

Guest
omezení levelem nevím
časově omezené do 20.2. podle emailu
na bobulích stačí 10 minut a štěstí, DAP prý našel všechny tři kytice najednou
zajímavé je, že pozdrav (tedy duel s kyticí) můžeš předat i těm, na které normálně duelem nemůžeš
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru