• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Volný pokec o Dračím Doupěti The West

  • Zakladatel vlákna DeletedUser12516
  • Vytvořeno

DeletedUser12516

Guest
Diskutujte a povídejte... :) Samozřejmě vás prosím, slušně a dle pravidel fóra... :)
 

DeletedUser16495

Guest
Ahoj dawe , kdy dostaneme speciální inventáře? Jestli jsi to psal, se omlouvám jsem na tabletu a moc to nejde
 
Hrával jsem to v období před vojnou i po ní, dokonce jsme to hráli i na vojně. To je akorát to období, ten věk, kdy je to pro ty hráče adekvátní zábava. Mám ještě doma pravidla, dokonce i ty nedávne "plus" a spoustu časopisů, hlavně dračí dechy. Čichnul jsem díky dřevárnám, lidem a prostředím které kolem toho bylo. Pak jsem přesedlal na figurkový Warhammer a z RPG jsme hráli pokročilejší GURPS a Shadowrun. Čas je to čeho mívají ti starší méně a musí ho dobře rezdělit mezi své aktivity. Pokud to "Pýdžejovi" dobře půjde a jestli se ustálí druhá skupina, ze starších hráčů, tak bych si i rád zahrál.
 

DeletedUser16495

Guest
Jak jsi odpovídal uzykovi, kdyz budu neaktivní a na dovolene, a budu mít soukromou misi dostanu z te mise pk odměnu?
 

DeletedUser12516

Guest
Jde vidět že máš opravdu velmi zkušeností... Takového hráče mezi námi rád uvítám... :) Ano s tím časem je to náročné, ale tady ty Online místnosti toho času ani tolik nevyžadují... Já však doufám že to dobře půjde... :) K těm pravidlům. Ano ty knihy znám, kamarád je měl... Ale nikdy jsme podle toho nehráli... Vždy jsme si radši vymysleli svoje a drželi se toho.

Kubíku, nevím... Většinou ne... Říká se jako soukromá mise, aby se odůvodnilo proč tam není... Je to čistě jenom kvůli příběhu... A však asi tam možná dám nějakou blbůstku, abych vyrovnal síly v příběhu ale nevím... Zatím nemám toto promyšlené...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16495

Guest
:hoj:
!!!! Drd the West Startuje !!!!

Konečně ! Už jsem se nemohl dočkat ! :)

A největší důvod k slavnosti? Jsem přijat !! :)

Měl bych otázku: Psalo se, příběh je jen jeden, honba za Legendou... (Aneb Billy The Kid) .. (Tedy zatím..)
s DrD úplné schopnosti nemám... To je jen úvodník příběhu, a zbytek se bude generovat průběhem hry?
a ještě otázka: Vedlejší, není podstatná: Jak chceš vyobrazit můj inventář?... Nebo přesněji, jak bude vypadat? Napíšeš věci, nebo budou grafické snímky? :hoj:
 

DeletedUser12516

Guest
Inventář se pokusím udělat pomocí grafických prvků, převzaté přímo ze hry. Příběh vytvářím postupně, podle vašich akcí a postupů, tudíž sám dopředu nevím přesně co kde bude... Mám namyšlenou pouze čistou linii příběhu...
 

DeletedUser16495

Guest
Super :) Už se nemůžu dočkat :D už aby byla neděle.
A ještě: Možná jsi to už psal, ale víš jaká jsem hlava děravá:
Příběh začíná v jakém počtu hráčů ?
 

DeletedUser12516

Guest
Jelikož je to první příběh, začíná v takovém počtu, kolik bude přihlášek... Proto je také jenom jeden... Jestli se DrD TW ujme, bude více příběhu naráz...
 

DeletedUser16495

Guest
Může moje postava hrát více příběhů ? ... Například tu Výpravu za Diamanty, a zároveň hon na legendu?
(Ovšem, až se rozběhne..)
 

DeletedUser12516

Guest
Jelikož si každý hráč vytvoří jednu postavu, která má omezený inventář a získává schopnosti, tudíž tu postavu neustále vylepšuje, tak není možnost hrát více příběhů zároveň. A však si můžeš udělat druhou postavu a tou hrát v dalším příběhu... Ale osobně ti to nedoporučuji, vždy je nejlepší zaměřit se na jeden příběh a hrát ten... Pak je v tom bordel protože si budeš plést kde jaká postava má co. Na další a podobné otázky vytvořím sekci F.A.Q aby téma pokecu nebylo stále zaplňováno otázkami. Další otázky mi napiš prosím do zpráv a já je vložím do tématu, až dorazím domů z práce.
 
Že mně dračák a RPG zajímá, tak se sem občas mrknu. Pobavilo mne, ale nepřekvapilo, jak si hráči utvořili postavy a jejich historii. Valná většina přišla o rodinu v nějakém krveprolití. To je standartní nováčkovský počin při prvotních dobrodružstvích.

Připomíná mi to můj první LARP. Tam taky nikdo nevěděl, jak odvyprávět stručnou historii svého vývoje. Každý řekl že mu cizí nájezdnící vyvraždili celou vesnici, včetně blízkých, čiže on sám jediný zbyl. A jako takový se samosebou vydal do světa na dobrodružné toulky, (popřípadě aby získal zkušenosti a dovednosti k pomstě). Když přišla řada na mne, tak jsem trochu provokativně prohlásil, že jsem vyvraždil celou svoji vesnici a jelikož jsem zůstal sám, vydal jsem se do světa na dobrodružství.

Jelikož už pár věcí znám, začal bych dnes v tého hře, při žánru westernu a odpovídajícímu období zhruba takto. Přicestoval bych na americký kontinent, coby přistěhovalec z Evropy. Buď jako prchající relativně bezúhoný občan (milostná pletka, drobný malér) , anebo klasicky za vidinou lepšího života. Povoláním drogista (lučebník, koželuh a mydlář, vše v jednom) a pak bych při dobrodružství všechno okolo sbíral a zpracovával. No a dělal bych z toho vše možné a na cestě si tím vypomáhal. Až by byl PJ z mně nešťastný a musel by na mne poslat vojenskou posádku.

Ps: a ještě bych ty "svoje " výrobky prodával coby zázračné masti, nápoje a elixíry a pak zdrhal před napálenými zákazníky...
 

DeletedUser16495

Guest
Já se od těch čičmundů liším !!! :D
Můžu za to, že otec si nedával pozor a šupl na něj šutr? Můžu za to, že matka dostala infarkt ? :D
NE
 

DeletedUser12516

Guest
Tak abych pravdu řekl, také jsem z počátku nevěděl jakou historii si pro svoji postavu vymyslet... :D Ale nakonec mě napadlo spojit historii určitých postav z dávného západu.
 

DeletedUser16495

Guest
:) Když mám za sebou tah, mohu ho editovat? Rád bych si nasadil jako předmět Krumpáč :)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Už se nemůžu dočkat, až zmizíme z chvíle kde jsme -> Představení... těším se na akci :)


Já jsem takový SETRVAČNÍK Někdo něco napíše, a já odpovím :P
 

DeletedUser12516

Guest
Mno kubíku, těší mě tvé nadšení pro hru, ale celkem si mě donutil poupravit pravidla. Dle pravidel můžete napsat pouze jeden příspěvek od zadání vypravěče a nesmíte psát kromě vypravěče tučným písmem. Bohužel to jsi tak trošičku porušil a já se rozhodl pro změnu. Tučně psát stále nemůžete ale můžete psát příspěvků kolik chcete... :) Vše ostatní a vysvětlení dám do Chanellogu...
 

DeletedUser16557

Guest
Zdarec dawe,šouply nás do pokoje s wifinkou,takže budu moct hrát.
 

DeletedUser12516

Guest
Super, tak rovnou můžeš pokračovat v příběhu... Ještě jsem se o tobě nezmínil... ;)

Chtělo by to trošičku oživit tady... :) Rád bych i sehnal nové vypravěče, aby se nemusel hrát pouze jeden příběh... Ale těmi vypravěči myslím lidi, kteří to umí 100x lépe než já... :D

Co by jste řekly na to, že by se hrál kromě hlavního příběhu i vedlejší příběh?... o_O Myšleno tak, že "Honba za 'legendou'" by se hrál nadále jako hlavní příběh a ten kdo by měl zájem, tak by měl svůj vlastní příběh pouze pro něj (samozřejmě každý jiný příběh) na kterém by mohl svoji postavu vylepšovat, mimo hlavní příběhovou linii. Napadlo mě to tak, že by se příběhy odvíjeli dle toho, jaké máte povolání, sen a historii a zkušenosti, předměty atd které získáte ve vedlejším příběhu se vám normálně přidají do inventáře a vy to budete moci použít v hlavní příběhové linii. Viděl jsem to nedávno kdesi na internetovém DrD fóru a fungovalo to velmi dobře...
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru