• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Volný pokec o Dračím Doupěti The West

  • Zakladatel vlákna DeletedUser12516
  • Vytvořeno

DeletedUser12516

Guest
Nene, bohužel mám teď nějaké problémy... :/ Snažím se zaúkolovat kamaráda co hraje také, že by to vzal na chvíli za mě...
 
Škoda, je to docela dobrá věc, mohlo se to schopně rozvinout a zatím hra stagnuje. No tak snad se ti to brzo vyjasní a budeš se tomu moct věnovat.

Hráči si na sebe upletli bič v podobě "restů z minulosti", reprezentující všelijak ztvárněné kamarádíčky-dareby ze své minulosti. A ke své smůle, se jimi přímo zaobírají, to je trochu těžká věc do startu. Opět další štace k zamyšlení nad tvorbou historie postavy. Ovšem ne každý může být zámožný šlechtic, geroj a myslitel. I když ne-klasická RPG hra na vyšší úrovni je také možná, ale to už je z jiného soudku.

Tady zkrátka stačilo něco střzlivého, on "divoký západ" je sám o sobě nebezpečný a zbraněmi to bude chrastit na každém kroku. Ono už i klasický život byl nebezpečný, a koplexní činnosti jako lov anebo honba dobytka jsou náročné.

Na druhou skupinu se přidám, doufám že se to rozjede. Už pracuju na postavě...
 

DeletedUser16557

Guest
Tjn,nezapojil sem se od začátku a teď nevím jak se přidat...
 

DeletedUser12516

Guest
Hele pánové toto trochu přeháníte ne?... -_- Myslel jsem že DrD bude o tom, aby jsme se pobavili a zahráli si... Chápu že teď je to bohužel o ničem, neboť se to nějak nepovedlo s mým časem a než se přestěhuji tak to nebude nic moc, ale už brzy se k tomu vrátím... Neustále přemýšlím o tom jak bude příběh pokračovat, ale jestli budou takovéto šarvátky mezi vámi i ve hře, tak mi nebude dělat problém napsat Darling a celou hru ukončit a smazat...

Doufám že se do druhé skupiny zapojí více hráčů kteří jsou v DrD více znalí... :) Budu potěšen a věřím, že hra s vámi bude opravdu zábavná a napínavá... ;) Každopádně bych i Krosnu velmi rád uvítal mezi hráči... Určitě sám budeš mít co říct k dalším příběhům... :) Ale nechci nikoho nutit... ;)
 

DeletedUser16557

Guest
Neustále přemýšlím o tom jak bude příběh pokračovat, ale jestli budou takovéto šarvátky mezi vámi i ve hře, tak mi nebude dělat problém napsat Darling a celou hru ukončit a smazat...

Copak já můžu zato že někdo si na mě vybíjí zlost z jiných světů?
 

DeletedUser9371

Guest
Čtu tady všechny příspěvky, aniž bych byl zapojený. Pěkné, líbí se mi to. Určitě se zapojím. Je to o čase. Nerad se pouštím do něčeho s vědomím, že bych nestíhal. A když se pustím ? Tak vydržím až do nedohledného konce.
Uzy ? Nenech se otrávit nejen ze hry, ale i tady z fóra. Mě nesnáší ze hry taky spousty hráčů a vybíjejí si zlost všemi způsoby. Jenže, těch lepších hráčů je naštěcí víc a proto tady s nimi hraji denně takových let. A Ti ostatní ? Ti mě nerozhodí, nenechám si kazit hru a jen se bavím, kam až jsou schopni zajít.
Drž se. :)
 
Neustále přemýšlím o tom jak bude příběh pokračovat, ale jestli budou takovéto šarvátky mezi vámi i ve hře, tak mi nebude dělat problém napsat Darling a celou hru ukončit a smazat...

Copak já můžu zato že někdo si na mě vybíjí zlost z jiných světů?

Přesně tak, Uzkym nic špatného neudělal. Já se svým příspěvkem jsem taky nerýpal že tu zorvna nejsi. Akorát jsem vyjádřil starost. Pokud chceš někoho přistřihnout, tak to nedělej paušálně, jdi přímo ke pramenu, takže ne pánové ale děti a to vyloženě jedno...

Ps Krosno, ty hovíš dračáku??
 
Tak půjdeme do toho, ne?! Zbohatneme na ropě či petroleji, ty máš s potrubím a těma serepetičkama už nějaké zkušenosti, tak to zuročíme. Vyjdeme do prérie vstříc novým dobrodružstvím, a podmaníme si středozápad...
 

DeletedUser9371

Guest
Jdu do toho, s Tebou. :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12516

Guest
Jasné, chápu jak to myslíte a také se podle toho zařídím... Ale pro příště doporučuji nechat chladnou hlavu a na něco pro jistotu ani neodpovídat. Jinak velice mě těší nadšení a chuť si zahrát od vás. Pro hru to bude mít absolutně veliký a dobrý efekt, když se přidá dobrý znalec DrD a jeden velký spisovatel zde na fóru. Opravdu se těším až si budu moci zahrát i s vámi. :) Každopádně už se pomalu blíží chvíle kdy budu moci už napsat pokračování příběhu, respektive kdy bude aspoň pár desítek minut k sepsání. Nejsem si jist, ale dnes bych si asi urval kousek času a balení věcí bych nechal na později.
 

DeletedUser

Guest
Uvidíme jak se nám to bude dál vyvíjet. Bohužel nikdo nic dál nenapsal, abych na to mohl reagovat. Nu což, nezbývá než čekat :).

PS: Není to nějaká narážka na tebe dawe, každý hold nemá v určitou chvíli čas. A navíc, jako vypravěč si super :).
 

DeletedUser16495

Guest
Chci se zeptat, mohu svým krumpáčem praštit Uzykovu postavu? lol
 
Doufám Dawe, že po tom co tady předvádí "Kubík" ho smázneš ze hry pryč. Tohle už je nejen za hranou, ale i obecně patologické jednání...
 

DeletedUser16495

Guest
Nemám ho rád... Je zadluženej .... dluží mi 5 tácků.
 

DeletedUser16557

Guest
No,kubik si to prostě trochu obrátil.
Ale už sem budu psát jen ke hře.Jedním * se nebudu zabývat :)
 
Tak Drd můžeme považovat za uzavřené. Nezbývá než poděkovat organizátorovi za snahu, kterou bohužel porazila internetová přirozenost.

Keine anung, můj milý "dobrodružný" přiteli, tohle se uzavře, vyselekutují se nepřizpůsobivé živly, které si pletou a míchají resty z jiných skutečností do hry. Mno a rozjede se jiný příběh, přece si nedáme kazit hru něčím tak neduchaplným jako je dětská rozmařilost. Přece nás nějaká lapidární pitomost jen tak neporazí...
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser12516

Guest
Takže opravdu teď se mi udělalo zle... -_- Chtěl jsem DrD zavést aby jsme se mohli bavit pořádně zde i na fóru a teď se trochu vymklo z rukou. Musím však říct, že je to moje chyba, neboť jsem teď tu nebyl a hra se nedostala z místa, na kterém zůstala. Mrzí mě to a omlouvám se... A však se vracím zpět. Nebudu mít stále plný čas který bych si představoval, ale uvolnilo se mi něco a na PC se dostanu častěji. Nenechám se znechutit jednou chybičkou která se vloudila, protože na co bych pak dělal sekci archivu postav atd, kdybych s ničím takovým nepočítal!...

Každopádně kubík už s námi hrát nebude. Na jednu stranu mě to mrzí, protože se celkem těšil na to až si bude moci zahrát a na druhou stranu jsem zase rád, že se někdo problémový dostal od suď.
Příběh je uzamčen a ještě chvíli bude, než se tu vyřeší jak dál, neboť to bude absolutně na vás. Rád bych dále zapojil i další hráče které budou mít zájem, jako třeba právě Krosnu nebo McBraceye. Ptám se tudíž vás, jestli chcete pokračovat v dosavadním příběhu a nebo založit nový příběh, s tím že jako vypravěče bych si k sobě ještě někoho vzal, aby byla jistota, že hra nezačne stagnovat.
 
Nahoru