• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Vtipy

4047f3f084_14811775_o2.gif


Rasta-surprise.jpg
 

DeletedUser9371

Guest
Teď jsem se pobavil u televize.
Víte jak pozná indián, že je hrozné vedro ? Že se mu při pádlování práší za kanoí. lol
 
tři koktové v hospodě.
Pingl:když si objednáte bez koktu,máte to zadáčo.
1.,,jejednu dvadvanáctku,, pingl donese a kasíruje
2.,,jeddnu desítkuku,, pingl donese kasíruje
3. pekelně se soustředí a praví-,,RUM,, na to pingl,,malej nebo velkej?,,
3.,,Tytyty ha*****e,,
 

DeletedUser9371

Guest
Motorkář si to frčí po dálnici a najednou PRÁSK - do helmy mu narazí vrabčák. Omráčený ptáček padne k zemi, chlápek zastaví, vezme ho do dlaní a říká si: "Chudák malej, co s ním teď bude?" Nakonec se rozhodne, že ho vezme s sebou a vykurýruje. Doma ho položí do ptačí klece, přidá misku s vodou, kousek chleba a jde spát. Ráno se jako první probudí vrabčák, protáhne pochroumaná křídla,rozhlédne se kolem sebe a vyjekne: "Mříže...voda...chleba... No nazdar, já toho chlapa zabil!"
 

DeletedUser9371

Guest
Svatý Petr pošle Permoníčka do světa s lucerničkou, aby si posvítil na zloděje a letí za ním, na kontrolu. Najde ho nad Ruskem a zeptá se : "Co děláš Permoníčku?" Permoníček odpoví: "Svítím a hledám zloděje." Svatý Petr se ho zeptá znova nad Německem, a Permoníček znova odpoví, že svítí a hledá zloděje. To samé se stane na Francií. Když Svatý Petr potká Permoníčka nad naší republikou a znova se ho zeptá co dělá, Permoníček odpoví: " Hledám, hledám tu moji lucerničku!"
 

DeletedUser

Guest
neni to vtip, ale je to sranda :) predchodcovia inlineov

[SPOIL][YOUTUBE]H6pPagSWaNM[/YOUTUBE][/SPOIL]
 
nevím zdali se to počítá do vtipů, ale nevíte někdo, ve kterém obchodě nakupuje boty David Rath? taky by se mi šikla krabice od bot s 7 000 000 korun uvnitř :)
 
Nahoru