• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

West 2.0 - diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser9371

Guest
Vypadá to,že nová verze bude znamenat hodně velkou změnu a né každýmu to příjde vhod.Podle mne by neškodilo,kdyby bala nasazena na navě založený svět a staré světy by zůstaly tak ja jsou.

Přesně tak, jako s každým update. Budeme nadávat, psát rezoluce a stejně s tím nic neuděláme. Zvykneme si na to a jedeme vesele dál. Třeba se konečně "pochlapí" k naší spokojenosti. :D
 
Jak se na to dívám, tak si říkám, že kdo má automatizaci, ten se neztratí. A tohle prémko zas není tak moc. Aspoň budu mít lepčí postavení, oproti těm týpkům; za hru bych nikdy nevyhodil ani korunu. Takže ted alespoň bude už nějaký znatelný rozdíl a posléze si povíme jestli se to oplatilo.
 
Nebudu otevírat otázku plateb za hru,ale os.bych se taky přimluvil za 1-2 světy po starým systému i s možností premia.
Nemám problém s tím,že ani po celkový době hraní jsou mi dokonce ještě spousty prací v nedohlednu,neb na ně PB nedosáhnu,nemám problém s tím,že nemám 8000 HP,mám problém s tím,že staří harcovníci si spousty a spousty věcí museli vydobýt sami svojí pílí,svým rozumem i když někdy byly taky sakra dobrý rady třeba tady na foru.
Cca před půlrokem jsem získal hráče,uplnýho novice.,jede jako dráha,těžkej duelant,co mohl pořídil za reálný prachy.Ale mimoto,že je drsňák,tak taky drsně prohrává.
Když jsem se ho ptal,jak dueluje,tak mi sdělil,že ho pořád stejný lidi zmasakrujou a on se do nich nemůže trefit.Tak jsem se ho ptal,proč si nepředělá postavení a on na mě koukal jako blb,protože ani po asi 150 duelecch netušil,že to je možný.
Je to samozř.extrém,ale pro mě to je známka toho,že co jde,tak se uvalí prachama,bez nějakejch velkejch znalostí a ve finále i takoví lidi tu hru posílají do kopru.
 

DeletedUser

Guest
West 2.0 by měl přijít jako nová hra.
Podle mě, kdyby dokonalost vyzařovala z monitoru a hráče by ohromovala neskutečná herní i grafická kreativita tvůrců, kterou by snad překonal jen bůh, když tvořil svoje šestidenní životní dílo a kdyby každé kliknutí bylo záchvatem nejčistší rozkoše, pokud do toho světa přijdou stodvacítkoví hráči, už dávno se nevyhnutelně nudící, nic se nezmění a po týdnu budou zase škemrat o novej update a hledat sebemenší náznaky o novinkách.

...no dobře, třeba to vydrží víc jak týden, záleží jestli tvůrci zase prozíravě přidají úkol s nutností nazbírat stovky produktů. Navrhuju třeba hladomor ve Waupeho kmeni a potřebu sehnat 100 krocaních stehýnek, na ty si on potrpí :)
 
Opravdu nechápu proč jdou měnit zrovna práce. West lidi hrajou aby mohly soupeřit s ostatnímy, vzaly si kolty nebo tomahawky a bojovaly, případně skočily do pevnosti a opět spolu bojovaly. Nevím jak Vy, ale já teda west hraju pro duely a boje o pevnosti, práce jsou něco co beru akorát jako doplněk hry, když u toho nemůžu sedět.

Místo aby změnily duelovej systém, kterej tak domrvily a vylepšily třeba systém v pevnostech aby to začlo hráče zase aj bavit, tak začnou překopávat něco co hráči dělaj akorát když u toho nemůžou bejt, opravdu rychlá poprava by byla mnohem příjemnější než toto.
 

DeletedUser9371

Guest
Opravdu nechápu proč jdou měnit zrovna práce. West lidi hrajou aby mohly soupeřit s ostatnímy, vzaly si kolty nebo tomahawky a bojovaly, případně skočily do pevnosti a opět spolu bojovaly. Nevím jak Vy, ale já teda west hraju pro duely a boje o pevnosti, práce jsou něco co beru akorát jako doplněk hry, když u toho nemůžu sedět.

Přesně tak a naprosto souhlasím. O duelech už ani "nekecám". Mydlím je denně, kombinuji a je to naprosto k ničemu ve smyslu, že se v tom naprosto oproti dřívějšku ztrácím. :(
 

DeletedUser

Guest
Opravdu nechápu proč jdou měnit zrovna práce. West lidi hrajou aby mohly soupeřit s ostatnímy, vzaly si kolty nebo tomahawky a bojovaly, případně skočily do pevnosti a opět spolu bojovaly. Nevím jak Vy, ale já teda west hraju pro duely a boje o pevnosti, práce jsou něco co beru akorát jako doplněk hry, když u toho nemůžu sedět.

Místo aby změnily duelovej systém, kterej tak domrvily a vylepšily třeba systém v pevnostech aby to začlo hráče zase aj bavit, tak začnou překopávat něco co hráči dělaj akorát když u toho nemůžou bejt, opravdu rychlá poprava by byla mnohem příjemnější než toto.

Máš pravdu.
Při bitvách o pevnost jsi rád každou minutu, za každou trefu. V těle máš i trochu adrenalinu a vylepšení bitev - bych uvítal.

Duely jsou podobné, dobré na nich je že trvají jen 10 minut, takže napjatě čekáš, zvlášť pokud vyzveš někoho silného jak duel dopadne.

Práce dělám krajně na úkoly, protože čekat hodinu na kočičí zlato a pak najdu stejně jenom šedé oblečení - to mě vážně neba
 

DeletedUser

Guest
Tak ono se s nějakým soupeřením už asi nijak moc nepočítá. Jako to je u těch farmaher , kde si každej kliká na svém. Vždyť jakékoli vylepšení z poslední doby spíš tlačilo k samostatnému hraní bez konfrontací. Řemesla, sbírky, denní úkoly, dluhopisy...
A bohužel, asi to bude to co trh žádá. A těch pár dinosaurů tady, co by chtěli opravdu něco hrát a ne jen naprázdno klikat se muže jít vycpat :)
 
Tak ono se s nějakým soupeřením už asi nijak moc nepočítá. Jako to je u těch farmaher , kde si každej kliká na svém. Vždyť jakékoli vylepšení z poslední doby spíš tlačilo k samostatnému hraní bez konfrontací. Řemesla, sbírky, denní úkoly, dluhopisy...
A bohužel, asi to bude to co trh žádá. A těch pár dinosaurů tady, co by chtěli opravdu něco hrát a ne jen naprázdno klikat se muže jít vycpat :)

Náhodou, to vůbec není špatné, když hráčům taková hra sedí a baví je, tak ať ji mají. Pro Krosna zkončil pohodový west když hráči odešli dělat něco jiného, jim to akorát prospělo, určitě dělají to co je baví, pro ně hra začala být pohodovější. A ješte bych zavedl stáje - chovy a pole - pěstění/zahrádkaření. Každý by si hrál svoje, dělník by nenadával že nemá dobré schopnosti do bitev, věnoval by se tomu čemu by měl, nechodil by do bitev. Kdo komu může mít za zlé že hraje to co ho baví?!
 

DeletedUser9371

Guest
Pana Krosnu osobně přestal bavit West v době založení právě třeba řemesel a trhů. Kdo pamatuje jejich začátky tak ví, že začala klesla účast v bitvách. Aliance se hádala, kdo komu co sebral na trhu když to nebylo určené pro hráče, který nechodí na bitvy a jen sbíral bajonety a spol. Vyloupli se "vykukové"jako byl Naolec, JK 7 a další na sedmičce, co to brali druhým sprostě ve velkém. Dnes aspoň víš, kdo Ti předmět z trhu "vyčoudí" (koupí).
Pak se to jen a jen hádalo a bitvy šli v niveč. Osobně třeba denní úkoly neplním, nebaví mě dělat něco, co nejde bez nuggetů, ale o tom se tu už mockrát psalo.
Jsem dobrodruh, překopávám se na duely a i úkoly jdou stranou.
Je to jen můj osobní názor, prostě původní verze Westu když jsem začínal byl super a proto jsem začal hrát. Dnes mě tu drží jen hráči s kterými se znám přes tři roky (super parta) a pak "Experti" na mezilidské vztahy na sedmičce, určené k trvalému duelování a zpestřování jejich hry hrou mou.
Prostě se mi nelíbí to, že když máš peníze, koupíš si všechno. Hraji Colorado, tam to krmím nuggety, abych mohl objektivně porovnát. A to je přesně to se mi nelíbí. Tam jsem za 3 měsíce ve hře, kde jsem nebyl na sedmičce za 2 roky a to hraji denně. Dříve i 5 - 10 hodin.
Takže k nelibosti těch zmiňovaných "Expertů na mezilidské vztahy" hraji dál. Kdo by jim pak zpestřoval hru ? Těch hráčů, které Oni svou hrou a chováním na chatech otrávili, dotlačili i k odchodu ze sedmičky se je třeba zastat. Třeba sám, ale sám nejsem. Mám to v paměti a proto mám takovou výdrž. Nepatřím mezi "odklikávače" hry i když jsem měl kdysi už takový úmysl, po některých update už jen proto, že se prostě jen skvěle bavím
. :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Prostě se mi nelíbí to, že když máš peníze, koupíš si všechno.

Dnešní svět se podle toho točí....
Ale já to nechápu.... Vždyť mě by to ani nebavilo.... Si vše koupit za nuggety a pak vše mít a o nic se nesnažit.... (Nic nedosáhnout vlastním úsilím....) To je jako hrát například nějakou PC hru na nejlehčí obtížnost a pak bejt spokojenej, že jsem vyhrál.... To si radši zapnu tu nejtěžší a budu prohrávat, ale alespoň mě to bude bavit.... (Díky tomu, že to není tak jednoduché....)
 

DeletedUser9371

Guest
Točí se i svět podle peněz, stejně tak jako West. Jsem optimista a stále věřím, že se dočkám změn. Třeba s dalším Update v tomto tématu.
Spíš mě mrzí resty, které za sebou Inno nechává. Stále se to hrne směrem ku předu a aby opravili staré věci ? :(
 
To se ale nesmíš zlobit na trh a řemesla, když nepravosti páchali a prováděli ti hráči. To je jako se sirkama, kdo je ňouma ten se popálí a kdo je chytrý, ten se ohřeje u táboráku. A že přišli další věci a hráči už nemuseli jen bojovat o pevnosti a mohli sbírat dluhopisy a plnit denní úkoly, tak to je na nich jestli je to více baví. Čas je drahý a 20:00 je doba která je velice exponovaná, to nejde pořád u toho mít zabořený nos. Když to takto budeš dělat přees dva roky, tak by se taky mohlo stát že skončíš na ulici, ne-li v blázinci, dyk to už je choré.


Ps: Bez nugetů jde dělat všechno, nevím o ničem v čem by ti bránili něco provést...
,i nestandartní zbraně seženeš a to právě pomocí dluhopisů.
 

DeletedUser

Guest
No jo, Krosno, krmíš to nugetama jak píšeš, ale právě to je tvá největší prohra, protože právě proto tam ty možnosti jsou :)
___________________________
A to že někdo něco někomu vyfouknul na trhu je spíš pro smích než pro hádky. Přece tam nedám něco, když vím že to dotyčnej hned nekoupí. Alespoň se ty najivky naučili něco do života :)

í. A ješte bych zavedl stáje - chovy a pole - pěstění/zahrádkaření. Každý by si hrál svoje, dělník by nenadával že nemá dobré schopnosti do bitev, věnoval by se tomu čemu by měl, nechodil by do bitev. Kdo komu může mít za zlé že hraje to co ho baví?!

Nelze nesouhlasit. Vždy mi k tomu ale chyběla možnost dobrat se výsledku několika způsoby. V podstatě se počítá s tím, že je jedno jaký build jsi rozehrál, protože v dalších fázích hry ho budeš muset stejně přenastavit, pokud si chceš splnit alespoň něco.
 

DeletedUser

Guest
Ahoj, toto sú predmety za úspech 100 000 priateľských bodov. Každý hráč si určí bonusy pre svoj set.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru