• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

West 2.0 - diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Vím že budu zase za škarohlída, ale přeci tomu inteligentovi za to nezlíbám ruce jen proto, že tentokrát se designem trefil do tématu. Stejné věci a různé hodnoty ? Bude radost se v tom orientovat. A za body přátelství zrovna docela slušné a potřebné věci ? Nepřipadá mi že zbírání bodů přátelství je až tak zábavné. A to už se vůbec nezabejvám významem slova přítel, rozhodně by to ale neměl být ten kdo mechanicky odklikne nějakej odkaz.
Pojďte, budeme se všichni kamarádit a někdo nám za to dá kabátek, skvělé.....a na co jsou obchody?

Ale to nic, asi na to jen blbě koukám.
 
A za body přátelství zrovna docela slušné a potřebné věci ? Nepřipadá mi že zbírání bodů přátelství je až tak zábavné. A to už se vůbec nezabejvám významem slova přítel, rozhodně by to ale neměl být ten kdo mechanicky odklikne nějakej odkaz.
Pojďte, budeme se všichni kamarádit a někdo nám za to dá kabátek, skvělé.....a na co jsou obchody?

Ale to nic, asi na to jen blbě koukám.

Je to dost blbé a trochu bezpáteřní, každopádně kdo by rád neposbíral to co leží na ulici...
 

DeletedUser

Guest
To nějakej kreativec vymyslí dárek za nesmyslný body a šéf ho za to pochválí ? Asi jo. Proč by se měla rozvíjet ekonomika třeba v řemeslech. Vyrábět hdnotné nové věci, oblečení, zbraně atd. aby se vše ve hře pěkně propojovalo a stálo to za to něco dělat ? To radši řemeslníci shání tovar několik hodin po všech čertech aby z toho vyrobyli ptákovinu na 10% energie. Logický. V reálu by tak asi hodně uspěli. Tohle vymyslí jedině trumpeta z virtuálního světa. Odfláknuto , jde se domů.
Už se zase plácaj v blbostech. Je to jako auto bez motoru. Kdopak z vás by si ho koupil ? I když je na pohled opravdu hezký a hodně rychlý, klimatizace , esp, abs, ods atd...

Já nevim, mě to tak prostě připadá a zjevně ani 2.0 nebude lepší.
Už mlčim :34:
 

DeletedUser1575

Guest
nějak sem se Stratil ve čtení příspěvků bude vůbec v novém westu obchod v pevnosti nebo ne?
 

DeletedUser9890

Guest
všechno se vám nelíbí.je to jen síla zvyku.Brzy si začnete říkát pamatujete na tu starou grafiku a začnete se smát.Vše jen pomlouváte.Říkáte k čemu je nám nová mapa?Tak k čemu je vám the west taky to nepotřebujete.Mapa vypadá skvěle (Dělá na tom dobrý grafik určitě :)
Všehni updaty se vám nelíbili pamatuju si časy jak jste si tu stěžovali na pevnosti a teď co?Nedokázali by jste bez nich žít :)
 

DeletedUser11063

Guest
Máš pravdu bez pevností by jsme žít nemohli, protože v současné době jsou pevnosti a bitvy o ně důvod zůstavat pro tipnu si 50% hráčů. Kdyby pevnosti nebyly tak by ani ti hráči nebyli a west by teď byl mrtvý.
Jenže pevnosti jsou něco co přineslo do hry něco nového - novou zábavu, ale co za zábavu přinese do hry nový vzhled mapy?

West je jako starý počítač se zastaralým harwarem, který už sotvá stíhá. jenže tím že koupíte novou bednu z toho nový počítač neuděláte. nejdříve přece zkoušíte vylepšovat jednotlivě harware, nebo to rovnou celý vzít, vyhodit a pořídit komplet nově.

West je to samé - akorát s tím rozdílem že oni kašlou na vylepšení "střev - harware a místo toho lepí nálepky na bednu (jednotlivé zmšny designu) a nakonec dají celou novou bednu (nový design)na starý střeva - hardware - na hru, kterou opouští stále více lidí, protože dosáhli všeho co mohli - nudí se a nový nepřicházejí v takové počtu, aby ty staré nahradili. Když už přijdou tak hodně z nich brzo odpadne, protože se buď musí podřídit zavedenému systému na HP nebo mají smůlu. Navíc přicházejí do starých světů, které už stojí jen na pevnostech a HP a nebo do premiových - což moc kvalitní volba není. Nejdříve by měli změnit města, pevnosti, vyšší levely a podobně a teprve potom si můžeš hrát s mapu, protože nový vzhled mapy by byl něco jako bonus lákadla pro nové lidi. V minulých mesících (či letech) slíbili mnoho věcí, ale jejich zavedení nikde, za to vymýšlejí řadu hloupostí a snaží se těmito hloupostmi podepřít bortíci se systém westu. Jenže tohle moc dlouho fungovat nebude.
 

DeletedUser15190

Guest
Bože dejte už pokoj s tím jak bude nová grafika krásná,nehraju grafiku,ale hru!! A Protestuji proti nesmyslům,co nám sem pořád cpou.Strčte si želvy,sobi,svítící zbraně zpátky do Německa!!Začněte už se starat o potřebné věci,jako pevnosti a srovnání trochu charakterů v bitvě a bonusů!!!!
 
No s každým novým updatem, je toho víc nač je třeba se snažit, teda alespoň pro ty kteří by to chtěli. A mapa je dobrá, to snad nemůže vadit žádnému. Jestli bude větší odměňování za kratší časy, tak ti co budou moct, ti se přizpůsobí.

Bože dejte už pokoj s tím jak bude nová grafika krásná,nehraju grafiku,ale hru!! A Protestuji proti nesmyslům,co nám sem pořád cpou.Strčte si želvy,sobi,svítící zbraně zpátky do Německa!!Začněte už se starat o potřebné věci,jako pevnosti a srovnání trochu charakterů v bitvě a bonusů!!!!

Jistěže hraješ hru, ale ta musí taky nějak vypadat, na tom hodně záleží. Jestli se ti nelíbí želva, tak si ji nevšímej, když tě nezajímá grafika, tak si myslí že to je něco jiného a máš pokoj. Pevnosti že jsou potřebná věc?? To jak pro koho! A charaktery srovnat v bitvě je blbost, nevím proč si myslíte že dělníky by měl být stejně vyýkonný jako voják. To je jeden z oblíbených omylů hráčů RPG.
 

DeletedUser9890

Guest
Ale grafika jím přinese více nových hráčů.protože the west zapnou a co si myslíš že udělají kdyby vyděli starou grafiku viděli?Oni se snažijou jak můžou.Každý den se snaží opravovat chyby furt na the west pracují a toho si vůbec nevážíte a jen kritizujete.
 

DeletedUser11063

Guest
Ano mapu vidí každý a je základ ale pochybují že ty lidí hrají proto že se jim líbí vzhled mapy. To si staávající hráči tak stěžují na to že se jim mapa nelíbí že je ošklivá, že se na ní nedá hrát? - toho jsme si nějak nikde nevšiml - ale možná se pletu - kde je téma osoučasné mapě, kde se stvky hráčů dožadují předělání??
Lidi hrají celkově pro obsah hry - pevnosti, města, duely, práce. mapa je něco na čem se to vše zobrazuje. Nový vzhled mapy ti nezabrání k odlivu hráčů. Možná spíše naopak. Jestli máš levely 120 co se nudí a čekají na každý update jako na smilování boží že se inno konečně probere a udělá zásadní změnu. změnu která nepřichází. Místo toho měni vzhled mapy - Proč???

Kdyby byla hra "dokonalá" - vyrovnáná a zábavná pro všechny. Lidé by neodcházeli, popř nový hráči by vyrovnaliodliv stávajících hráčů - pak ano můžeš vylepšit design, ale ve fázy, v jaké je west je změna designu naprostá pitomost. Musís udržet lidi ve hře a to udržím tak že se budou bavit. Nová mapa to fakt není.
Přece když budeš mít podnik - třeba restauraci tak se lidi snažíš nalákat na jídlo a ne na to, že hnědé dveře natřeš na červeno.
 

DeletedUser9890

Guest
Ano ale do jaké restaurace by jsi šel do staré hnusné nebo hezké nové?
 

DeletedUser

Guest
Nejvíc mě na plánované věci štve, že si člověk nebude moci vybrat délku prací. Opravdu, takhle mě opravdu nedonutí abych u TW trávil víc času a už vůbec ne, abych si kupoval nuggety.
Mapa se mi docela líbí, ale aby nalákaly hráče to podle mě nebude stačit.
 

DeletedUser11063

Guest
Ale grafika jím přinese více nových hráčů.protože the west zapnou a co si myslíš že udělají kdyby vyděli starou grafiku viděli?Oni se snažijou jak můžou.Každý den se snaží opravovat chyby furt na the west pracují a toho si vůbec nevážíte a jen kritizujete.

když se snaží jak můžou tak co ty věci co naslibovali že budou ale stále nic? O úpravě měst se mluvilo mnohem dříve než o uravě mapy. mapa tu je ale města ne.
Ano kritizuju, protože pomalu ale jistě ničí původní originální nápaditou hru co west byl. A že west měl a má potenciál co vylepšit ví každý. byla tu hromadá nápadu na vylepšení od hráčů a co přichází. Nedomyšlené či zbytečné upravy a změny.

řekni mi jako co by jsi byl radši :

- nový design schopností, mapy a další
-nebo upravu měst - vlastni budovy, poškozování, vyrovnání pevnosti aby nehrálo Hp tak velkou roli a další změny co upravují hru samotnou?

Nevim jak ty ale já si vždy radši vyberu to co upravu hru. Design se dá upravit dodatečně potom vždycky.
Proto to kritizuji, proto jsem rozjel onen dopis pro INNO co se posílal do německa. Aby se nad sebou zamysleli a nejdříve zkusili upravit principy hry.
 

DeletedUser11063

Guest
Ano ale do jaké restaurace by jsi šel do staré hnusné nebo hezké nové?
no víš já si klidně vyberu restauraci kde mají sice už oprýskané zdi, ale skvěle se tam vaří z podctivých surovin a člověk se tam dobře nají, misto toho abych si vybral krasně vymalovanou restauraci kde šidí porce a nevaří dobře. A protože jsme v čechách tak takové dvě restaurace skutečně znám.
 

DeletedUser9890

Guest
Prvně ty lidi do té restaurace musíš nalákt , protože neví jak vaří.
 

DeletedUser11063

Guest
nalákání lidi se dá udělat na ochutnávce jídel. Popř stačí paár lidí aby přišlo a kdžy jim bude chutnat, budou se vracet a říkat o tom známým. budeš mít více hostů - lepší tržbya pak můžeš upravit vzhled.
Inno má strategii nalákat na krásný vzhled jenže co se stane restauraci co vypadá krásně ale špatně vaří a je pomalá obsluha? Lidi tam přijdou jenom jednou a už nikdy více a naopak mezi známými to začnou šírit tam nechod.
 

DeletedUser15190

Guest
No s každým novým updatem, je toho víc nač je třeba se snažit, teda alespoň pro ty kteří by to chtěli. A mapa je dobrá, to snad nemůže vadit žádnému. Jestli bude větší odměňování za kratší časy, tak ti co budou moct, ti se přizpůsobí.



Jistěže hraješ hru, ale ta musí taky nějak vypadat, na tom hodně záleží. Jestli se ti nelíbí želva, tak si ji nevšímej, když tě nezajímá grafika, tak si myslí že to je něco jiného a máš pokoj. Pevnosti že jsou potřebná věc?? To jak pro koho! A charaktery srovnat v bitvě je blbost, nevím proč si myslíte že dělníky by měl být stejně vyýkonný jako voják. To je jeden z oblíbených omylů hráčů RPG.
NO nevím,ale pokud se zamyslíš,tak myslíš že pevnost je nepotřebná věc?? CO budeš dělat po splnění všech ukolů??Za druhé neřekl jsem anio slovo o srovnání charakterů.ALe každy kdo se zamyslí a ne hned vnucuje lidem svoje myšenky a snaží se hrát na chytrého jako ty ví,že bez dělníků si pevnost nepostavil!:D takže to jsme vám jako charakter byly jen na výstavbu a pak se můžem jít klouzat??:D POkud jsi si toho nevšiml,tak ostatní charaktery jsou v boji zvýhodněni moc proti dělníkům.Dělník je fajn na začátku světa,když je co budovat,ale pak jeho smysl skončí,to je to na co jsem poukazoval.A rozohdně to nevyřešili stavěním pořád dál a dál kostele!A Jak si nemám nesmyslů,jako želvy,sobi atd nevšímat,když patří do hry??
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru