• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Zrušení paintballu

Co vy na to?

  • Jsem pro zrušení

    Hlasy: 11 8,7%
  • Jsem proti zrušení

    Hlasy: 115 91,3%

  • Celkový počet hlasujících
    126

DeletedUser

Guest
Němci chtějí zrušit paintball (doufám že se to tak píše).
paintball-4.jpg


Už o tom hlasuje parlament.
Prý je to kvůli zvýšeném počtu dětí které vraždí.

Co si o tom myslíte vy? Sta tisíce lidí v Německu přijdou o dennodenní zábavu, někteří Pro hráči možná o peníze.

Napište svůj názor. :)
 

DeletedUser

Guest
Já bych paintball rozhodně nerušil, je to celkem hodně dobrá zábava, dá se u něj vyřádit. Taky by se měl hrát od 18-ti let! To že to hrajou mladší, tak za to si můžou rodiče.
 

DeletedUser

Guest
naše třída jede tento výlet na paitball (7.).To můžou rovnou zakázat PC hry
 

DeletedUser

Guest
Jo no to je pěkná blbost, doufám že to nezruší aji u nás že prý to simuluje střílení atd... no já sem teda určitě proti
 

DeletedUser3925

Guest
Tak já rozhodně souhlasím v jedné věci s Cleonem - mělo by to být od 18-ti let, protože to je podobné jako airsoft a ten je pod 18 zakázaný - i když je to lidem jedno.:)
Ve škole jsem dostal za úkol napsat sloh na téma Destruktivní vliv PC her na mládež. Já osobně se stavím proti této za****é teorii a dal jsem to náležitě najevo. Psal jsem něco v tom smyslu, že pokud někdo, když si zahraje CoD nebo GTA, se zvedne od PC, zahrabe ve skříni, vytáhne Mavericka a jde střílet po lidech z okna, tak ta hra vlastně skoro nic neudělala, ten člověk byl prostě pomátlý a hra udělala tak 0,1%.
Takže Johny rozhodně si myslím, že Paintball nebo Airsoft jsou hroší věci, než GTA, ale rozhodně bych to nezakázal.
 

DeletedUser

Guest
Hmmm

Tu ide prevažne o psychiku človeka, ani airsoft a ani GTA a pod. na tom ako písal Arathan, nemajú väčší vliv na človeka než 0,1 percenta.
K tomu šermu, možno viac zabíjajú pištoľami, ako nožmi, ale ak to pôjde takto ďalej, tak si povedia tuto ministri a im pod. ehm... že treba zakázať the-west, lebo kvôli tomu dakto na vás vytiahne revolver.

SOM PROTI!!!
 

DeletedUser

Guest
Já ani nechápu, jak to má vést k násilí...? Proraju, tak se naštvu a půjdu střílet nebo naopak vyhraju a chci to zkusit i ve skutečnosti? To by udělali jenom psychicky labilní člověk-a ten by to asi udělal i bez toho paintballu...
Taky se řiká(např. o bojovejch sportech), že když to trénuju, tak se tam vybiju a na ulici už jsem klidnej...
 

DeletedUser

Guest
Pochybuji, že by se němcům podařilo zakázat paintball, maximálně zpřísnit přístup pro mladší kategorie...

Tahle anketa nemá smysl...
 

DeletedUser

Guest
Pochybuji, že by se němcům podařilo zakázat paintball, maximálně zpřísnit přístup pro mladší kategorie...

A kdybych Ti řekl že airsoft tam mají zakázaný a proto ho jezdí hrát do čech, také bys pochyboval. Tedy pravda, nevím jak je to dnes, ale před lety to takto bylo.
 

DeletedUser307

Guest
Zrušení by pro mě bylo dost nepříjemné, musel bych odevzdat všechny paintballovky a to se mi fakt nechce :D.
 

DeletedUser307

Guest
Nejdřív začneš zakuklený v maskáčích, rukavicích, čepici - čím víc beháš, tím je ti větší vedro a postupně odhazuješ hadry až nakonec stejně skončíš jen v triku :D a pak ty modřiny jsou velké. Když jsme s bráchou někdy kolem roku 1996 (musel bych najít účtenky, celkem by mě zajímalo, jak dlouho to je) koupili první PGPčka a dostal jsem první ránu, myslel jsem, že je po mně :D, pak už to byla pohoda.
 

DeletedUser

Guest
No nejhorší je asi rána do hlavy :) Měl jsem masku a jediné odkryté místo vzadu na týle... A přesně tam sem to koupil, a ještě ke všemu pak byly barevný i vlasy :)
 

DeletedUser307

Guest
My jsme vlastně začínali na maskách, které toho moc nechránily:
stara_maska.jpg
JT_whipper.jpg


Pamatuju si jak, kamarád dostal do krku a nemohl se pak nadechnout. Jeden kamarád do stal tak nešťastně, že mu to málem přerazilo prst (od té doby tahal rukavice)...ale vetčina zranění byla spíš díky terénu :D hráváme v lesích a lomech. Ta současná hřiště jsou taková měkká a hra je vlastně o tom kdo koho ubije kuličkama. Určitě to má taky svoje na taktiku a zábavu, ale není nad přírodní překážky :).
 

DeletedUser

Guest
Koukám, že si pro hru opravdu zapálený. Já bych si k takový masce vzal aspoň tlustou čepici...:loool:
Jinak samozřejmě volnej terén 4ever. Dobrej tým musí bejt sehranej a bezeslova spolupracovat i v uplně neznámym prostředí. Řek bych, že ty malý paintballový hřiště jsou dost o štěstí(respektive o smůle), aby si to měli lamy(jako já) kde zkusit...Pro zkušenější hráče to nestačí...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
No jo, v lese jsem to hrál taky, obleky už nebyly nejnovější a prodírat se ostružiním bylo taky zajímavé :D Pak se člověk divil, z kolika míst mu teče krev :D Celkově je to určitě lepší, to taktizování, kdo kde může asi bejt atd.... No ale nakonec mě asi nejvíc bavil Capture the Flag, kdy už lidi odhazovali zbraně a vždycky ve dvou běželi pro vlajku, zatimco ostatní kryli :)
 

DeletedUser

Guest
Minulé pondělí byla naše třída a pár lidí z 6. a 5. třídy na paintballu v Hodoníně.No co vám budu povídat úžasný zážitek (teda až na ty modřiny po kuličkách)
 
Nahoru