• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Zrušení paintballu

Co vy na to?

  • Jsem pro zrušení

    Hlasy: 11 8,7%
  • Jsem proti zrušení

    Hlasy: 115 91,3%

  • Celkový počet hlasujících
    126

Deleted User - 32331

Guest
paintball a capture the flag znam z warcraftu 3 z battle.netu(ne není to online hra dostupná na internetu) sice to je nazivo asi uplne jiny ale sranda to byla
 

DeletedUser

Guest
Já bych paintball nerušil, je to přece jen hra. A že kvůli tomu vraždí děti nemůže NIKDO dokázat. Spíše z těch hrdinských filmů, kdy si myslí, že se hrdinovi vyrovnají nějakým činem. A jak říkal jeden vlastník paintballového klubu: " Chceme se pouze bavit, ne zabíjet." Přitom je tato hra vcelku bezpečná.
 

DeletedUser

Guest
Nechci aby to zrušili. Sice jsem to eště nikdy nehrál, ale třeba jednou v daleké budoucnosti si to zahraji. Navíc snad existuje taky nějaká svoboda, která by nám mě la být zaručena. Když nikomu neubližujeme, nikomu noc nekrademe, neomezujeme, tak snad máme taky právo svůj volný čas věnovat volnočasé aktivitě, jejíž název je paitboll. Kdyžtak založíme petici za svobodu hraní paintballu a vyzbrojíme se platem vajec anebo rovnou vezmeme sebou slepici, která bude ráda, že její vajíčka budou využita nanejvíš efektivně.
 

DeletedUser6123

Guest
Je mi to jedno mám radši airsoft ale paintball je taky dobrej tak nevím proč by to dělali.
 

DeletedUser5473

Guest
Paintball je skvělá hra a podle mě je blbost, aby ho rušili.Stejně tak, že u dětí vyvolává násilí. I kdyby to tak bylo, tak největší násilí u dětí podle mého názoru vyvolávají počítačové hry.
 

DeletedUser

Guest
Vidíš. Jenže oproti počítačovým hrám, které by opravdu neměli některé neměli být pro mrňata, painbal a airsoft bych propagoval. Proč? Protože se u nich dítě musí hýbat, musí taky trošku myslet, musí běhat, skrývat se, plížit... a to v dnešním světě, kde většina dětí tráví celý den u PC nebo TV je něco strašně vzácnýho. A vysvětlit dítěti to, že ve skutečnosti je to jinak, to už musí rodiče.
 

DeletedUser6989

Guest
Nevim proč kvůli několika lidem, kteří to neměli v hlavě v pořádku a někoho zabili, zruší nějakou hru, která nemá se zabíjením nic společného.Je přece rozdíl mezi tím, po někom vystřelit jen pro zábavu a vědět že se mu nic nestane a mezi vraždám.
Spíše by se měli páni politici zamyslet nad tím kde taková ,,paka,, sehnali zbraně popř. jak mohli dostat zbrojní průkaz.

PS:jsem zvědavej,až se někdo udusí rohlíkem jestli zakážou vyrábět pečivo :loool:
 

DeletedUser

Guest
Cavansit

No jo, ale pak má stát dát po tlamě rodičům, ať se o děti starají. Samozřejmě, že je paintbal špatný, když mu to někdo nevysvětlí, ale takhle se může obrátit všechno, hlavní je aby se rodiče o dítě starali a kladli mu na srdce, že si musí brát ty brýle a že tohle je jen zábava a střílet normálně po lidech je špatný atd... Když už si to dítě pořídí, tak ať se o něj starají!
 

DeletedUser6989

Guest
Cavansit

No jo, ale pak má stát dát po tlamě rodičům, ať se o děti starají. Samozřejmě, že je paintbal špatný, když mu to někdo nevysvětlí, ale takhle se může obrátit všechno, hlavní je aby se rodiče o dítě starali a kladli mu na srdce, že si musí brát ty brýle a že tohle je jen zábava a střílet normálně po lidech je špatný atd... Když už si to dítě pořídí, tak ať se o něj starají!

Tak dětem bych to vůbec nepovoloval,min. od 15 let
 

DeletedUser

Guest
Paintball sem nikdy nehrál...a podle těch jelit od těch kuliček ani nechci..ale sport to může být zajímavý..dal sem ANO...ale ted bych dal NE...
 

DeletedUser

Guest
Paintball mě spíše odsradil od nějaké války. Co se týče nějakého zabitá člověka, tak to podle mě nemá vliv.. Něco jiného je zastřelit člověka, co má zbraň a může se bránit...

Když jsi v tom zákrytu po kolena v bahně :D a ty se chceš podívat, co se děje a hned ti těsně vedle hlavy proletí ta kulička... No není to nic příjemného a to mě ta střela nezabije..
 

DeletedUser

Guest
Johndere54, pokud něco v této sféře selhává, potom je to právě ona instituce rodiny, o které se zmiňuješ - klidně Ti uvedu hned teď několik příkladů, jestli chceš:
...

Cavansit

No jo, ale pak má stát dát po tlamě rodičům, ať se o děti starají. Samozřejmě, že je paintbal špatný, když mu to někdo nevysvětlí, ale takhle se může obrátit všechno, hlavní je aby se rodiče o dítě starali a kladli mu na srdce, že si musí brát ty brýle a že tohle je jen zábava a střílet normálně po lidech je špatný atd... Když už si to dítě pořídí, tak ať se o něj starají!

Ano to co tu popsal Cavansit je opravdu extrem.... ale ono to neni tak jednoduche.... se o deti starat.... ano ja sem pouze hloupe 13lete dite.... takze si asi myslite ze tomu vubec nerozumim.... :)
ale napr.: muj tata chodi v 7rano do prace a vraci se v 7vecer i v sobotu.... jelikoz vlastni stavebni firmu a musi ji kontrolovat (staveniste atd....) a o vsecko se starat.... (zbozi atd....) on semnou sice netravi tolik casu.... ale snazi se mi venovat kdy muze....
jelikoz vydelava penize pro me, moji mamku a sestru.... mame velky byt 2auta hraju hokej a mam hodne drahou vystroj, drahy nabytek a elektro.... nastesti moje mamka je ucitelka.... takze ma na me dost casu.... (samozrejme ze ve 13 si ale vetsinu veci uz delam sam....)
ale jak ste tu psali ze kdyz je nekdo dlouho u PC a hraje tyhle strilecky a nebo hraje painball a ze ho to motivuje k zabijeni je podle me nesmysl.... pokud nekdo veme zbran a chce zabit vsecky kolem sebe tak je to vetsinou psychopat.... uz od zacatku....
takze ja sem proti zruseni!!!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
No jo, ale věnují se ti, když můžou. Ale pak jsou rodiče, kteří opravdu odkládaj děti a když se děti vrátěj, tak je důležitý je nějak zabavit a hlavně se jich zbavit. U tebe je to něco jinýho.
 

DeletedUser

Guest
nejlepší je airsoft ale paintball taky docela ujde
hraju to asi tak jednou za měsíc s kámošema
němci jsou taky padlí na hlavu,neuměj si udělat pořádek tak ruší co můžou,ja bych je nejradši :wrrr:
 

DeletedUser

Guest
PC hry jsou z mého hlediska horší než paintball.

1.U počítače jsou daleko drastičtější záběry než u pb
2.U PC nemáte žádný pohyb
3.u pb si procvičíte reflexy a tělesnou zdatnost
4.U pb se potkáte s kamarády
5.čerstvý vzduch

P.S:Myslete si o mně co chcete,ale tohle je názor dítěte
 

DeletedUser

Guest
Zamířit zbraň na člověka a stisknout kohoutek - naučit se zacházet se zbraní pomalu dříve, nežli čtení a psaní, bez jakéhokoliv porozumění technice... vezměte smeták a zajděte uklidit chodník před domem, pozvěte kamarády; k tomu všemu, co zde bylo uvedeno výše, ještě vykonáte pozitivní práci... nebo se začněte věnovat bojovému umění, když vám tak chybí adrenalin; to je můj názor, po 23 letech cvičení Karate Shotokan a Wado-Ryu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
to, že paintball představuje střílení po lidech neznamená, že kvůli tomu lidi budou vraždit...:ehm:
to ať pak zruší všechno...:mad talking::mad talking::mad talking:
určitě ať zruší vytváření PC her, horory a vůbec... ať zruší vše, díky čemu se lidi baví...:mad talking:
 

DeletedUser

Guest
Vidíš. Jenže oproti počítačovým hrám, které by opravdu neměli některé neměli být pro mrňata, painbal a airsoft bych propagoval. Proč? Protože se u nich dítě musí hýbat, musí taky trošku myslet, musí běhat, skrývat se, plížit... a to v dnešním světě, kde většina dětí tráví celý den u PC nebo TV je něco strašně vzácnýho. A vysvětlit dítěti to, že ve skutečnosti je to jinak, to už musí rodiče.


Plně souhlasím. Je to možná agresivní hra s náznakem boje a zabíjení, ale je to hra u které se musíš hýbat a ono to i bolí a něco stojí. Člověk se u toho vyřádí a jde domů. U pc her z domu ani neodejde a ten pocit není takový i kdyby byl člověk sebelepší machr.
Co vlastně dnes nepodněcuje u dětí násilí ? PC hry, filmy a vlastně bedna jako taková je právě příčina toho. Lidi do ní hledí a blbnou. Tak když běháš a hraješ to na živo je podle mého menší šance, že zblbneš a žačneš to zkoušet na lidech ostrýma než když vidíš v TV nebo na PC jak je to všechno jednoduché a jak hrdinové amerických filmů přežijí i 10 zásahů a nebo na PC se můžeš loadnout a pokračovat z místa kde tě zabili.
 

DeletedUser

Guest
Za 2 měsíce mi bude 14 a paintball jsem hrál na táboře.
(upřesnim- byl paintballovej tábor)
Myslim si, že to je celkem dobrá hra a nikdy mě nenapadlo, že by airsoft, paintball nebo
PC hry neměli hrát děti. Možná pro fakt krvavý střílečky zavýst věkový omezení.
(8 dítě i když je zdravý může dostat nápad bodnout brášku jako ve hře)
Mám dotaz: Ti co dali že jsou pro zrušení, hráli to někdy? Ví vůbec co to je?

P.S.: Největší modři nu jsem měl, když mi kulička vlítla DOVNITŘ do rukávu a pleskal o kůži. Jinak pěkný taky je, když se kulička rozprskne o tu mřížku na masce a barva ohodí obličej.
 
Nahoru