• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Zrušení paintballu

Co vy na to?

  • Jsem pro zrušení

    Hlasy: 11 8,7%
  • Jsem proti zrušení

    Hlasy: 115 91,3%

  • Celkový počet hlasujících
    126

DeletedUser

Guest
PC hry jsou z mého hlediska horší než paintball.

1.U počítače jsou daleko drastičtější záběry než u pb
2.U PC nemáte žádný pohyb
3.u pb si procvičíte reflexy a tělesnou zdatnost
4.U pb se potkáte s kamarády
5.čerstvý vzduch

To já jsem tedy pro zrušení i u nás. Dle mého názoru je to jen další úchylná hra pro adrenalinové nedočkavce. Já si radši přečtu nějakou knížku ( na toto se hodí horory) a sem klidu. Nepotřebuju víc. K tomu u takové hry jsou už lidé zvyklí na to, že po sobě ostatní střílí. A jejich odpověď? " Je to naprosto normální".
Ovšem ještě horší je airsoft. Stovky kuliček v lese... takto se zdevastuje i několik akrů. Mů názor je ten, že to negativně ovlivňuje hráče této hry, znám i takové, kteří si dokonce i přejí 3. světovou :dunno: . Paintball bych radši nechal dospělým.
 

DeletedUser

Guest
Hlasoval jsem proti a opravdu nemám potřebu toto zkoušet či financovat - abych zodpověděl ten dotaz položený v jenom z dřívějších postů... citaci vkládat nebudu; mé vyjádření je jasné - namířit na člověka zbraň bez skutečně vážné příčiny, nota bene v dětském věku, hodnotím jednoznačně negativně.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
To já jsem tedy pro zrušení i u nás. Dle mého názoru je to jen další úchylná hra pro adrenalinové nedočkavce. Já si radši přečtu nějakou knížku ( na toto se hodí horory) a sem klidu. Nepotřebuju víc. K tomu u takové hry jsou už lidé zvyklí na to, že po sobě ostatní střílí. A jejich odpověď? " Je to naprosto normální".
Ovšem ještě horší je airsoft. Stovky kuliček v lese... takto se zdevastuje i několik akrů. Mů názor je ten, že to negativně ovlivňuje hráče této hry, znám i takové, kteří si dokonce i přejí 3. světovou :dunno: . Paintball bych radši nechal dospělým.

Řekni mi jak devastují ty kuličky ten les? Pokud je někdo násilnický censored není to tím že by ho ta hra dostala, takový člověk to vyhledá už se svým stavem. Všichni takoví ti hošíci v americe co chytli do ruky pistoli a šli odprásknout polovinu svojí třídy, byli hodni a jen si četli a psali.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Řekni mi jak devastují ty kuličky ten les? Pokud je někdo násilnický magor není to tím že by ho ta hra dostala, takový člověk to vyhledá už se svým stavem. Všichni takoví ti hošíci v americe co chytli do ruky pistoli a šli odprásknout polovinu svojí třídy, byli hodni a jen si četli a psali.

Pouze jsem řekl svůj názor. O opaku mě ale myslím si bohužel nepřesvědčíš.
 

DeletedUser

Guest
Omezeníma jsem myslel, aby se opravdu dodržovaly.
Jinak číst je fajn, já sám jsem největší knihomol třídy, ale pohyb je taky potřeba.
Jinak já bych zakázal taky bojový sporty, historickej šerm a samozřejmě Fotbal, hokej,...
(ty fauly, to se děti mají dívat jak se kopou do nohou a soupeři se přirážejí na mantinel?):devil:
 

DeletedUser

Guest
Omezeníma jsem myslel, aby se opravdu dodržovaly.
Jinak číst je fajn, já sám jsem největší knihomol třídy, ale pohyb je taky potřeba.
Jinak já bych zakázal taky bojový sporty, historickej šerm a samozřejmě Fotbal, hokej,...
(ty fauly, to se děti mají dívat jak se kopou do nohou a soupeři se přirážejí na mantinel?):devil:

To uz Rovno mozes zakazat vsetok sport:D
 

DeletedUser

Guest
McBracey, potíž je (mimo jiné) v tom, že těmi "kuličkami" po sobě robátka nestřílí pouze v prostorách k tomu určených, to svinstvo je i na ulici a ve školách - učitelé nemají žádnou pravomoc něco takového zabavit, vystavili by se riziku obvinění z krádeže... a navíc, na něco takového si často ani netroufnou, vzhledem k tomu, jakou prestiž má jejich povolání v očích společnosti...
Rodiče dětiček jsou na tom často tak, že slova "airsoft" a "paintball" nedokáží často ani vyslovit, natož aby měli reálnou představu o tom, co znamenají; navíc, často mají pouze mlhavý přehled o tom, čím se potomci baví (jen když mají klid) a ti jej logicky využívají k tomu, aby čas trávili po svém - finty jistě rozvádět nemusím, asi zde není nikdo, kdo by je neznal.
Německý krok jednoznačně vítám - chcete - li ale kompromis, potom od 21 let, amen.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
McBracey, potíž je (mimo jiné) v tom....

Však by měli taky dostat přes ústa. Jedni kuličky, druzí chlast a já nevím co jiného včetně výtržnictví a jiných neblahých činností. Ale s tím se musí něco dělat a ne zakazovat. Bohužel společnost je taková jaká je a jak to tímhle tempem půjde dál tak nedopadneme dobře. A pak už si na kuličky nikdo nevzpomene.
 

DeletedUser

Guest
S tím souhlasím - zákaz odstraní či omezí důsledky, ale nevyřeší příčiny (také by to měl asi být jakýsi iniciační krok, kterým by to vše nemělo končit bez jakékoliv návaznosti); to jaksi není možné, alespoň v tomto případě (nemám v úmyslu zde rozvádět, že do 15 let věku je mládež naprosto beztrestná a také si je tohoto faktu vědoma). Kupříkladu u dítěte je z hlediska zákona rozhodující, jestli dostane najíst, je čisté, má kde být, není týráno (rozuměj vysloveně týráno), chodí do školy a někdy snad, jestli nebere drogy (tím nemyslím pití a kouření, protože to je běžný standard společností přijímaný téměř bez výhrad). Zbytek je na rodině, která je dle Konfucia základem státu... a ta, řekněme si to otevřeně, v poslední době stále více selhává; s tím neudělá nikdo nic - kromě rodiny.

Nedávno jsem se účastnil jako divák vystoupení jedné šermířské skupiny - 23 let se věnuji bojovému umění, ale když slyším z úst dětiček sotva desetiletých "píchni ho, ať tečou střeva" a další podobné výlevy (pozor, bez ohledu na pohlaví), jsem doslova zděšen, jinak to opsat nedovedu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nedávno jsem se účastnil jako divák vystoupení jedné šermířské skupiny - 23 let se věnuji bojovému umění, ale když slyším z úst dětiček sotva desetiletých "píchni ho, ať tečou střeva" a další podobné výlevy (pozor, bez ohledu na pohlaví), jsem doslova zděšen, jinak to opsat nedovedu.

A to je situace která eskaluje posledních pár let, nebo něco podobného existuje po celé dosavadní trvání společnosti?
 

DeletedUser

Guest
Tohle provází lidstvo po celou dobu existence.
Tohle je slavný citát Sókrata, který byl významný filozof ve STAROVĚKÉM Řecku:

Naše mládež miluje přepych. Nemá správné chování.
Neuznává autority a nemá úctu před stářím.
Děti odmlouvají rodičům, srkají při jídle a tyranizují své učitele.


Stále aktuální...
 

DeletedUser

Guest
Eskaluje posledních pár let, domnívám se, pokud vezmu v potaz naši společnost. Nahrává tomu řada skutečností - situace v rodinách, přebujelá práva dětí či mladistvých (jak jsem řekl, jsou si vědomi své beztrestnosti), filosofie všemocnosti peněz, a v neposlední řadě nuda.

Ano, čekal jsem, kdy s tímto citátem někdo přijde - potíž je v tom, že se časy a zejména technické možnosti posunuly o poznání dále...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
S tím souhlasím - zákaz odstraní či omezí důsledky, ale nevyřeší příčiny (také by to měl asi být jakýsi iniciační krok, kterým by to vše nemělo končit bez jakékoliv návaznosti); to jaksi není možné, alespoň v tomto případě (nemám v úmyslu zde rozvádět, že do 15 let věku je mládež naprosto beztrestná a také si je tohoto faktu vědoma). Kupříkladu u dítěte je z hlediska zákona rozhodující, jestli dostane najíst, je čisté, má kde být, není týráno (rozuměj vysloveně týráno), chodí do školy a někdy snad, jestli nebere drogy (tím nemyslím pití a kouření, protože to je běžný standard společností přijímaný téměř bez výhrad). Zbytek je na rodině, která je dle Konfucia základem státu... a ta, řekněme si to otevřeně, v poslední době stále více selhává; s tím neudělá nikdo nic - kromě rodiny.

Nedávno jsem se účastnil jako divák vystoupení jedné šermířské skupiny - 23 let se věnuji bojovému umění, ale když slyším z úst dětiček sotva desetiletých "píchni ho, ať tečou střeva" a další podobné výlevy (pozor, bez ohledu na pohlaví), jsem doslova zděšen, jinak to opsat nedovedu.

Ale nemysly si ze taky su vsetci! Su aj vynimky!
 

DeletedUser

Guest
na jejich místě zakažu i vodní pistolky... :lol2:
jsem proti jediny s čim se da souhlasit je omezení věkem
 

DeletedUser

Guest
Já nevim...
Mýmu bráchovi je 12 a v době toho paintballovýho tábora mu bylo jedenáct.
Přestože jsme strávili týden mačkáním spouště, tak já jsem neuvěřitelně nekonfliktní a pokud mě někdo fyzicky nenapadne, tak nedělám nic.
A můj brácha má téměř panický strach ze zbraní všeho druhu.... (trochu přeháním)
Podle mě je to zase o inteligenci - jde o rozdělení hry a skutečného života, u malých dětí s tím i souvisí umědomění si DEFINITIVNOSTI smrti.

Nejspíš jste se setkali s tím, že velká část prvňáčků ještě nechápe pojem SMRT.
Umí říct, že někdo umřel, ale nejsou schopni si uvědomit to, že to je prostě konečná.
Pokud to přetrvá do pozdního věku, pak se z toho stávaj vraždící maniaci.
(tímto to nezjednodušuji, je to jen jedna z možností vzniku těch to "zrůd")

Takového člověka paintball (ale i jakékoliv zobrazované násilí) vyvolat agresi, ale
zákazem jen potvrdíme, že ti šílenci si najdou jiný startér a pokud to má u někoho odstartovat, tak to jednou odstartuje, i kdyby nejbrutálnější čin o kterém slyšel bylo předbíhání ve frontě..

Ten srartér můžou být (a v 99,9 % taky jsou) filmy, hry, dokonce i některé časopisy a komiksy...
 

DeletedUser6667

Guest
Naprosto souhlasím s Katro Gangsta, šerm taky simuluje zabíjení. Jenže já ho (šerm) taky hraju a je to prča. A taky nevým co mají proti paintballu. Jsou to ID***I. A nemyslím si že je to pro 15tiletý protože já jsem ho hrál a je mi teprve 11.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
MikeB - máš - li dojem, že je kupříkladu mé IQ kvůli mému názoru pod normálem, můžeme se o tom dlouze bavit. A upřímně, je mi lhostejné, že je Ti 11; pokud jsi takový ramenáč, že si vůbec dovolíš postovat takováto prohlášení, sneseš jistě i tvrdou kritiku... hráči šermu :-))
Pokud jsem nesouhlasil, mám k tomu asi pádné důvody - to, že je někdo nebere v potaz, nijak nesnižuje jejich vážnost.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru