• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Zrušení paintballu

Co vy na to?

  • Jsem pro zrušení

    Hlasy: 11 8,7%
  • Jsem proti zrušení

    Hlasy: 115 91,3%

  • Celkový počet hlasujících
    126

DeletedUser8071

Guest
Naprosto souhlasím s Katro Gangsta, šerm taky simuluje zabíjení. Jenže já ho (šerm) taky hraju a je to prča. A taky nevým co mají proti paintballu. Jsou to ID***I. A nemyslím si že je to pro 15tiletý protože já jsem ho hrál a je mi teprve 11.

Nojo, Cavansit už je starý pardál :yes: toho zajímají už jiný věci... a než nás teenagery , my si život ještě dokážem užít
obr218325_smajl1.gif
obr218344_smajl2.gif
 

DeletedUser

Guest
Pochopitelně... já řeším důsledky zábav teenagerů, a to je teprve ta pravá zábava :-)
 

DeletedUser

Guest
Na můj vkus tento druh zábavy našim mladším spoluvrstevníkům až příliš zvedá sebevědomí a pak, až tomu úplně propadnou, přestanou rozlišovat mezi realitou a "hrou".

Prostě pokud opravdu chcete ten adrenalin, slyšte mou radu: Choďte do nějakého sportovního kroužku/ týmu. Za prvé- baví Vás to a za druhé- je to stejně namáhavé jako paintball, tedy pak si nestěžujte, že se nezruší i počítače.
Stejně jsme tady s Cavansitem a snad i pár dalšími lidmi jediní, co paintball moc nemusí. Pořád tu tvrdíte, jak každý má svůj názor, tak tady je náš.
 

DeletedUser

Guest
Jsem proti.To rovnpu zakažte olympyjský hod oštěpem že by někdo vzal oštěp a začal byho házat např. z okna.
 

DeletedUser

Guest
Jsem proti.To rovnpu zakažte olympyjský hod oštěpem že by někdo vzal oštěp a začal byho házat např. z okna.

Chvíli jsem uvažoval o tom, že to podrobněji rozeberu, ale... skutečně se domníváš, že je to relevantní, stejně jako argument s šermem či bojovými uměními? To je absurdní...
 

DeletedUser8071

Guest
Nebo zakázat i běh ne? :ehm: abychom neměli natrénováno, když bychom utíkali z místa činu :ehm:.. Toto je absurdní
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nebo zakázat i běh ne? :ehm: abychom neměli natrénováno, když bychom utíkali z místa činu :ehm:.. Toto je absurdní

Tady nemůžeš porovnávat běh a paintball. To je jako dávat prvoligový tým s vesnickým výběrem, kteří si chtějí pouze zahrát fotbal.
 

DeletedUser

Guest
Vidímr to jinak. Paintaball je rozhodně lepší než to co by ty děcka dělali místo něj. Totiž seděli by doma a hráli by střílečky. Výsledek stejnej, akorát, že se u toho nehejbou. A další věc, kdo chce někoho zastřelit, v reálu, buď to udělá a nebo ne, o tom už nerozhoduje paintball.
 

DeletedUser

Guest
Stejně se tu neshodnem. To je jako s hamburgery. To taky nikdo nechce aby se "rušili", přestože jim ničí zdraví. Paintball je zase o psychice. Lidé prostě očekávají od života, že se jim dostane všeho a to bez újmy.
 

DeletedUser

Guest
Já taky nechci zrušení hamburgerů, jen je prostě nejím.
 

DeletedUser

Guest
Vím - o 30 kg navíc a střevní problémy. Ale o tom jinde.
 

DeletedUser

Guest
Vidímr to jinak. Paintaball je rozhodně lepší než to co by ty děcka dělali místo něj. Totiž seděli by doma a hráli by střílečky. Výsledek stejnej, akorát, že se u toho nehejbou. A další věc, kdo chce někoho zastřelit, v reálu, buď to udělá a nebo ne, o tom už nerozhoduje paintball.

Nerozhoduje - usnadňuje, Johndere.

Je řada jiných aktivit, nežli je výše zmíněná - kromě jiných druhů sportu i klasická fyzická práce. Jenže o tom jsme debatovali již v threadech o škole a školství, kde se v postech zmiňuji o tom, že mládež se po absolutoriu základních škol jde valnou měrou raději povalovat na další 4 roky na školy střední, než aby šla "makat"... ono je mnohem snazší kibicovat o tom, že kantoři jsou otravná, zakomplexovaná a neschopná jelita - dobře se to poslouchá a vypravěč je v očích posluchačů "těžce in"; když mu dáš do ruky krumpáč, dopadne stejně jako Jasánek ve filmu Černí baroni - pokud má něco mít hmatatelný výsledek, "okecává" se to neskonale hůře, že? :-)

Hovořil jsem také o roli rodiny - při té příležitosti mimo jiné o tom, že řada rodičů má přinejmenším mlhavý přehled o tom, jak jejich potomci tráví volný čas (a leckdy i čas, který volný být nemá). O tom, co ratolesti provozují na PC, ani nemluvím - o tom má z rodičů přehled naprosté minimum; pochopitelně to nikdy nikdo nepřizná... "co by tomu řekli lidi, že si nedovedu vychovat ani vlastní dítě".

Adrenalinové sporty (a do těch tedy rozhodně neřadím bojová umění, šerm a discipliny jako je hod oštěpem) vznikly jako důsledek obyčejné nudy...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8071

Guest
Cavansite - ty si měl být ombudsmanem ...sice tě nemusím, ale takhle napsat, to umí jen člověk co to má v hlavě srovnaný :yes:
 

DeletedUser

Guest
Kontadore, je jedna malá potíž při řešení problémů - odstraňují se (nebo, přesněji řečeno, je o to občasná snaha) jejich důsledky, nikoliv jejich příčiny. Na odstraňování příčin totiž nejsou buď kompetence, nebo je o příčinách "společensky nevhodné" hovořit jinak nežli nad půllitrem piva (a pokud možno ve chvíli, kdy okolní štamgasti začínají držet minutu ticha za půllitry již vypité).
 

DeletedUser8071

Guest
Tou nějak nerozumím :yes:, ale určitě v tom bude skryta pointa, tedy že se o tom zrušení paintballu začalo mluvit až po nějak realném útoků mladších teenagerů, tedy pozdě...jestli to chápu správně
 

DeletedUser

Guest
Myslel jsem to spíše obecně, ale přirozeně to lze aplikovat i na paintball. Události v Německu tak vyhodnotili jako důsledek a paintball jako příčinu; přirozeně je to mylné, neboť paintball může být maximálně jednou, ale ani zdaleka ne jedinou příčinou toho, k čemu došlo. Prostě se pokusili vyřešit tu nejsnadnější část - ty další lze z hlediska, řekněme, právních pák řešit jen obtížně (rozuměj velice individuálně).
 

DeletedUser8071

Guest
Tak tím pádem by se měla zrušit i lukostřelba nebo střílení hliněných holubů...to je spíž, než ten paintball...němci si chcou asi umýt ruce...viz okolnosti 1938-1945
 

DeletedUser

Guest
Při takových věcech je třeba vzít v potaz řadu faktů:

1) historii a filosofii toho kterého sportu,
2) vynaložené úsilí nezbytné k ovládnutí technik, díky němuž se dostaneš na úroveň, kdy něco takového dokážeš skutečně efektivně použít,
3) cynicky řečeno - jakou škodu natropíš v co možná nejkratší době,
4) dostupnost a možnost skrytého transportu,
5) legislativní rámec, který konkretizuje, za jakých podmínek může ten či onen člověk s něčím konkrétním zacházet.

Pochopitelně jsem neuvedl všechny aspekty; řazením bodů nesleduji nic konkrétního.
 

DeletedUser

Guest
No přesně tě chápu co myslíš. Ale máš nějaké návrhy na řešení?
 
Nahoru