• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Zrušení paintballu

Co vy na to?

  • Jsem pro zrušení

    Hlasy: 11 8,7%
  • Jsem proti zrušení

    Hlasy: 115 91,3%

  • Celkový počet hlasujících
    126

DeletedUser

Guest
Těmito argumenty pouze podporuji své stanovisko pro zákaz či omezení věkové hranice ve věci paintballu a podobných akcí. Jaké návrhy bys ode mě čekal? Sám mám pouze možnost občas zmírnit důsledky, nemohu řešit příčiny :-)
 

DeletedUser

Guest
Ave,
Když by na to přišlo mohl by se nechat zakázat i The - West protože zde jsou duely. Jsou absurdní vaše obhajoby paintballu protože běh, hod oštěpem , bojové umění to jsou prostě sporty , i paintball je sport. Jsem také proti jeho zakázání ,ale jsem pro že by byla zvýšena legální hranice paintballu = např. 20 let + ho hrát na předem určených místech. Protože už se mi stalo že jsme s kamarádem šli po lese a kolem nás začali lítat kuličky. A to jsme ani nehráli !!!! Jestli je tomu kdo napsal že mu je 11 tak si z nás buď děláš pr*** a nebo jsi to neschytal protože dospělí chlapy ( 30 + ) potom mají jelita přes celou nohu , a kdyby to sejmulo tebe tak už ležíš v nemocnici. Myslím si že bylo úplně zbytečné zakládat toto téma, jestli jste chtěli vyvolat hádky z nudy, tak se hádejte PMkama a né s námi , lidmi na fóru. Myslím si že by bylo namístě toto téma zamnknout / smazat ale to asi nepůjde protože evidentně neporušuje pravidla.
Pedro Ramirez.
 

DeletedUser

Guest
Ave,
Když by na to přišlo mohl by se nechat zakázat i The - West protože zde jsou duely. Jsou absurdní vaše obhajoby paintballu protože běh, hod oštěpem , bojové umění to jsou prostě sporty , i paintball je sport. Jsem také proti jeho zakázání ,ale jsem pro že by byla zvýšena legální hranice paintballu = např. 20 let + ho hrát na předem určených místech. Protože už se mi stalo že jsme s kamarádem šli po lese a kolem nás začali lítat kuličky. A to jsme ani nehráli !!!! Jestli je tomu kdo napsal že mu je 11 tak si z nás buď děláš pr*** a nebo jsi to neschytal protože dospělí chlapy ( 30 + ) potom mají jelita přes celou nohu , a kdyby to sejmulo tebe tak už ležíš v nemocnici. Myslím si že bylo úplně zbytečné zakládat toto téma, jestli jste chtěli vyvolat hádky z nudy, tak se hádejte PMkama a né s námi , lidmi na fóru. Myslím si že by bylo namístě toto téma zamnknout / smazat ale to asi nepůjde protože evidentně neporušuje pravidla.
Pedro Ramirez.

Obávám se, že mi není zcela jasné, jak na tyto posty - mající cenu zlata - reagovat. Snad bych ještě k tomu, co jsem psal dříve, obecně poznamenal, že v dnešní době se pod pojem "sport" schová ledacos - dokonce i jízda mezi vagony v metru, případně jízda na střechách železničních vagonů, to nemá smysl rozebírat.

Ten závěr (mám na mysli od slov "Myslím si, že bylo úplně zbytečné...") je pro syna mé matky doslova lahůdkou :-)
 

DeletedUser

Guest
Ano, to máš pravdu že pod pojem ˝sport˝ se dnes schová úplně vše. Ale příjde mi zbytečné zakládat toto téma. Toť vše. Protože zde vznikli jenom zbytečné rozepře mezi hráči. Chápu že téma je založené v sekci , kde se nemusíme bavit jenom o The-Westu. Ale huhlat tady o tom že by se mohl zakázat i běh apodobně. Jen proto že to simuluje něco co se může podobat násilnictví je pro mě !!! ABSURDNÍ !!! A dodatek, běh podlemne nesimuluje žádnou násilnickou činost. Takže nevím kdo a proč uváděl takovýto příklad.
Pedro Ramirez
 

DeletedUser

Guest
Dobré, asi se nám tu objevil další bavič, který nás bude zozesmívat svými v¨naprosto vážně psanými příspěvky.
Jinak Tohle nejsou hádky, ale debata se zastánci paintballu a jeho odpůrci.
Jinak já jsme paintball hrál v létě a v nemocnici jsme neskončil a to je mi 13. (v prosinci 14) Zajímalo by mě kolik je tobě, jen tak pro zajímavost.

Jinak, teď si jdu zasportovat, kámoš říkal že jdem trénovat na vagónech. :loool:

P.S.: Četl jsi tuhle debatu celou, nebo jsi začal na posledních 2 stranách?
 

DeletedUser

Guest
Ano, to máš pravdu že pod pojem ˝sport˝ se dnes schová úplně vše. Ale příjde mi zbytečné zakládat toto téma. Toť vše. Protože zde vznikli jenom zbytečné rozepře mezi hráči. Chápu že téma je založené v sekci , kde se nemusíme bavit jenom o The-Westu. Ale huhlat tady o tom že by se mohl zakázat i běh apodobně. Jen proto že to simuluje něco co se může podobat násilnictví je pro mě !!! ABSURDNÍ !!! A dodatek, běh podlemne nesimuluje žádnou násilnickou činost. Takže nevím kdo a proč uváděl takovýto příklad.
Pedro Ramirez

Zbytečné... jak se to vezme; zbytečné je zcela nepochybně z toho hlediska, že ze zdejšího Fóra nevzejde žádný hmatatelný výstup, který by měl za následek ovlivnění legislativy, ale to je snad každému jasné.

Pokud vezmeme v potaz, povězme, mapování názorů napříč Fórem (promiňte, ale nemohl jsem si odpustit, abych neuplatnil tento pozoruhodný obrat z naší politické scény) - nemohu si dovolit tvrdit, že je thread zbytečný. Jak můžeš vidět, někteří jsou pro, někteří proti - v nejrůznějších podobách; to je přece naprosto normální, že se názory liší... a jak jsem již poznamenal, nemám pocit, že by se tak dělo prostřednictvím nějakých hádek.

Mě osobně velmi zajímají jednotlivé posty - lze z nich vyčíst řadu věcí, nikoliv pouhý postoj k danému tématu.
 
To ježdění na těch vlacích bych zakázal, anebo bych to dal od 21 let, to je celkem nebezpečná záležitost. Běh bych nezakazoval, on taky člověk může utíkat kvůli svojí ochraně, že jo. A vůbec pak by nesměl dělat skoro nic.
 

DeletedUser

Guest
Ave,
Když by na to přišlo mohl by se nechat zakázat i The - West protože zde jsou duely. Jsou absurdní vaše obhajoby paintballu protože běh, hod oštěpem , bojové umění to jsou prostě sporty , i paintball je sport. Jsem také proti jeho zakázání ,ale jsem pro že by byla zvýšena legální hranice paintballu = např. 20 let + ho hrát na předem určených místech. Protože už se mi stalo že jsme s kamarádem šli po lese a kolem nás začali lítat kuličky. A to jsme ani nehráli !!!! Jestli je tomu kdo napsal že mu je 11 tak si z nás buď děláš pr*** a nebo jsi to neschytal protože dospělí chlapy ( 30 + ) potom mají jelita přes celou nohu , a kdyby to sejmulo tebe tak už ležíš v nemocnici. Myslím si že bylo úplně zbytečné zakládat toto téma, jestli jste chtěli vyvolat hádky z nudy, tak se hádejte PMkama a né s námi , lidmi na fóru. Myslím si že by bylo namístě toto téma zamnknout / smazat ale to asi nepůjde protože evidentně neporušuje pravidla.
Pedro Ramirez.

Pochop, že každý sport má v sobě trošičku násilí a může se přitom stát snad cokoliv, ale rozlišují se na sporty s větším rizikem úrazu a na sporty skoro bezpečné. U paintballu se sice také nemusí stát úraz, stejně bych ho ale zařadil do první skupiny. Mladé hráče této hry to docela hodně ovlivňuje a místo toho, aby se chlubili např. dobrou známkou, pochlubí se, že zabili brouka. Nechci paintball úplně rušit, pouze bych zvýšil věkovou hranici na 18+ :sorry:.
 
Doby kdy se mládež chlubila dobrou známkou jsou sto let zpátky. Dnes mají mladí jiný náhled na svět, známky ani brouci je nezajímají. Nedospěli k tomu hrou adrealinových sportů. Aby nějakého mládežníka něco ovlivnilo tak že by se začal zajímat jak si vede ve škole, no to by musela být náramná záležitost.

Ps: ale neslyšel jsem nikdy nikoho že by se chlubil prospěchem
 

DeletedUser

Guest
Mno, zažil jsem jednu takovou příhodu, která pozoruhodným způsobem zformovala osobnost jednoho teenagera... dodnes na ni velmi rád vzpomínám (mimochodem, také mrhal časem a financemi na paintballu, mimo jiné) ...:-D
 

DeletedUser

Guest
Tak to já tedy slýchám pořád :loool:.
Stejně bych ale toto téma zavřel, řekl bych, že všechny argumenty pro a proti byly vyřčeny a už je to jen o hádkách. Souhlasíte?

precital som ci celu temu a ziadny naznak HADKY som nepostrehol... aj ked uz bola vacsina argumentov povedana, nevidim dovod na uzatvorenie tejto temy :střelec: kedze stale prichadzaju novy ludia a ako uz bolo povedane, kazdy ma iny nazor....

co sa tyja pb: hral som ho ako mensi(cca 10-11 rokov :zásek:) na firemnych akciach z otcovej roboty,,,, hral som tam ako jedine decko lebo vsetci ostatny boli 25+ ... bavilo ma to, aj ked boli modriny, nebolo to take zle...
minule leto ked mi bolo 14 som bol v pb tabore kde sme po sebe strielali bezproblemov :zásek::zásek:...
mam pocit ze paintball neovplyvnuje to ci bude clvek zabijak alebo nie, ale je to skor o inteligencii rozlisit reailtu od predstavy(o nesmrtelnosti(CS))
:klubun:
 

DeletedUser

Guest
Podle mě jde spíš o ten pocit si vyzkoušet,jaké to mají vojáci,při nějaké přestřelce:yes: a musím uznat,že kdyby to bylo ostrými,tak by se mi to moc nelíbilo,podle mě to spíše odtahuje od takových přestřelek:crazy: no jen si představte,že máte v pistoli ostrý:shock:
 

DeletedUser

Guest
A tady je vidět jeden jediný rozdíl mezi paintballem a reálným bojem a to, že u paintballu nejsou ostrý náboje. K tomuto tématu už nemám co říct.
 

DeletedUser

Guest
To už je horší airsoft jelikož tam to bolí víc když dostaneš a tam jsou i kopie zbraní a paintballu ne hrál jsem jednou a je to hustý.
 

DeletedUser

Guest
To už je horší airsoft jelikož tam to bolí víc když dostaneš a tam jsou i kopie zbraní a paintballu ne hrál jsem jednou a je to hustý.

jak už tu hodně lidí psalo je to o labilitě útočníka, párkrát jsem hrál airsoft a jednou paintball a musim říct že to bolí stejně, néli paintball víc. A když hrajete airsoft tak vás to odradí od jakýkoliv válek protože občas zažijete takový psychický šok. to spíš zakázat PC hry (i když nwm jak).
 
Nahoru