• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k testovacímu projektu Pontiac

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
ono těm rejpalům nejvíce vadí mazání jejich "pracně nastřádaných příspěvků" a poté ještě hledají kteroukoliv blbost k tomu,aby na vedení mohli házet špínu
celý den jen smrdí u PC a nemají pořádně co dělat
proto si jich nevšímejte a když vám spadne net,tak to můžete vynahradit kdykoliv jindy
jsme přeci všichni jen lidi
 

DeletedUser

Guest
Co je?? Strelok?? uklidni se!! jsem naštvanej! nejdřív se píše že se nebudou stavět jiné budovy než obydlí a najednou "šup" město na 42000 s funebrákem! já myslel že duely jsou zakázané pro Ottawy. a tak jsem bojoval a nájednou zase změna, bez varování!

kopix: já vás do celodenního sezení u pc nenutím a nikdy jsem vás o to nežádal. já žádnej projekt nechtěl, na s1 je bojů dost a koho to tam nebaví ať jde do jiného města

NIKOHO DO NIČEHO NENUTIM A ANI NEBUDU ALE KDYŽ NĚKDO NĚCO NAPÍŠE A POTVRDÍ SE ŽE TO TAK BUDE MOHLO SE TO ASPON DODRŽET NEBO ASPON UPOZORNIT!

atky mám sto chutí se na všechno vykašlat :zásek:
 

DeletedUser

Guest
Co je?? Strelok?? uklidni se!! jsem naštvanej! nejdřív se píše že se nebudou stavět jiné budovy než obydlí a najednou "šup" město na 42000 s funebrákem! já myslel že duely jsou zakázané pro Ottawy. a tak jsem bojoval a nájednou zase změna, bez varování!

kopix: já vás do celodenního sezení u pc nenutím a nikdy jsem vás o to nežádal. já žádnej projekt nechtěl, na s1 je bojů dost a koho to tam nebaví ať jde do jiného města

NIKOHO DO NIČEHO NENUTIM A ANI NEBUDU ALE KDYŽ NĚKDO NĚCO NAPÍŠE A POTVRDÍ SE ŽE TO TAK BUDE MOHLO SE TO ASPON DODRŽET NEBO ASPON UPOZORNIT!

atky mám sto chutí se na všechno vykašlat :zásek:

No já bych chtěl vydět tebe, jak by jsi chtěl vyhlašovat bitvy o velké pevnosti když by jsi měl jenom obydlí a hotel. To by jsi nedosáhl ani na malou pevnost (Asi).

K tomu když se něco slíbí, tak se to dle tebe nedodržuje. Tomu se říká improvizace nebo nečekaný problém, který se vyskytl. Já být supportérem, tak taky to hned upravým aby se testování projektu nezadrhlo na nule.

PS.: Sice jsem supportéra nikdy nedělal, ale vim co to obnáší a přál bych ti aby jsi to vzal všechno za ně když si pořád na support stěžuješ.

Druhý PS.: Nic ve zlým.
 

DeletedUser

Guest
Nevěděl jsem že na to potřebují funebráka.. :radní:
funebrák je na Duely a statistiky k duelům a ne na pevnosti.. bez jedné budovy se obejdou..
 

DeletedUser

Guest
Nevěděl jsem že na to potřebují funebráka.. :radní:
funebrák je na Duely a statistiky k duelům a ne na pevnosti.. bez jedné budovy se obejdou..

To se těžko obejdou když můžou vracet duely.

Abych to zase pro nějaký rejpaly upřesnil (Nemyslím tebe Ghost1)

Můžou vracet duely. Tj. Že když je někdo napadne, tak oni mu to můžou vrátit, ale stejně na sobě musí mít indiánskou soupravu.
 

DeletedUser

Guest
To se těžko obejdou když můžou vracet duely.

Abych to zase pro nějaký rejpaly upřesnil (Nemyslím tebe Ghost1)

Můžou vracet duely. Tj. Že když je někdo napadne, tak oni mu to můžou vrátit, ale stejně na sobě musí mít indiánskou soupravu.

To je to o co mi jde.. dostali zbraně mají zdarma premium a teďkon ještě můžou vracet duely..
 

Deleted User - 31870

Guest
Úpravy, které se provedly, máme na městském fóru.. Vadí ti snad, že to město jsme udělali celý, nebo se přes to přeneseš? Není to žádná zásadní věc, která by ten projekt ovlivňovala..

Edit: zapoměla jsem dodat, že je můžou opravdu jen vrátit, ne že si s těma věcma lítají, kde chtějí.. hráč, který to porušil, byl vyloučen (to si můžeš ověřit)
 

DeletedUser

Guest
Úpravy, které se provedly, máme na městském fóru.. Vadí ti snad, že to město jsme udělali celý, nebo se přes to přeneseš? Není to žádná zásadní věc, která by ten projekt ovlivňovala..

No to že je dostavěné celé mi nevadí až na tu jednu budovu viz. mé ostatní příspěvky.. :angel:

Edit: a já myslela, že jsi proti celému projektu, viz hezký podpis :) D.
 

DeletedUser

Guest
To je to o co mi jde.. dostali zbraně mají zdarma premium a teďkon ještě můžou vracet duely..

No ale vemsi, že oni jsou jim ty zbraně k ničemu když je ani "nemohou použít". Takhle mají ty zbraně smysl.

S tím prémiem s tebou nesouhlasím. Stejně prej Pontiac vyhlašuje bitvy vzdálený několik hodin a tak si stejně dají hráči práce na 4 hodiny a jdou k pevnosti. Takže to zase taková bomba není to mprémium. Když ho nstačí ani pořádně využít.

A v jednom se mě to taky nelíbí a to v tom, že se prej bude bojovat v sektoru předků. A pokud se nemýlím, tak sektor je jedno políčko. A v tom sektoru se odehrála jenom jediná bitva.
 

DeletedUser

Guest
No ale vemsi, že oni jsou jim ty zbraně k ničemu když je ani "nemohou použít". Takhle mají ty zbraně smysl.

S tím prémiem s tebou nesouhlasím. Stejně prej Pontiac vyhlašuje bitvy vzdálený několik hodin a tak si stejně dají hráči práce na 4 hodiny a jdou k pevnosti. Takže to zase taková bomba není to mprémium. Když ho nstačí ani pořádně využít.

A v jednom se mě to taky nelíbí a to v tom, že se prej bude bojovat v sektoru předků. A pokud se nemýlím, tak sektor je jedno políčko. A v tom sektoru se odehrála jenom jediná bitva.

Ty rbraně využíjí při obraně, když na ně někdo zaútočí.. stejně jako Pontiac.. kdyby on neměl tak dobrou zbraň tak si ani neškrtne kvůli tomu že má body do pevnosti...
 

Deleted User - 31870

Guest
Špatně pochopeno - pokud získáme pevnosti, tak je v sekteru předků budeme bránit.. Dnešní pevnost bráníme jen proto, aby jsme si to jako celek vůbec otestovali (obrana a útok jsou dvě rozdílné věci)..

Útoky jsou vyhlašovány po celém světě

Edit: Pontiac na nikoho neútočí
 

DeletedUser120

Guest
Pokud by dueloval napiš mi PM a zkoukno to, jeden z města už byl kvůli tomu vyhozen...
 

DeletedUser

Guest
Doufám, že hráč doufam z "projektu" u nás nedueluje.

Pokud vím, tak útoky můžou vracet. Ale stylem oko za oko zub za zub. Pokud jde do útoku samovolně, tak je vyhozen. Mám pravdu kopixi?

Edit by Darling: ano, je to tak
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jsem se projektem naprosto spokojen,pravda,nedueluju s nimi ... alě ty bitvy s nimi stojí opradu za něco skvělého .. ::): .. nezapomenu na partii Ottawové,Virginie,Forbidden a další spojenci vs. Lejno,Větrné,WoH a další spojenci ... snad první bitva která skončila v 55. kole , bylo to opravdu napínavé .. ::): ... Jenom by mne zajímalo,na kdy plánujete zavedené města na další zbylé servery ? A kdy končí testování ?

Edit by Darling:
nechce se mi zakládat nový post, testování končí kolem data srazu hráčů, kde budeme mít vyhodnocené výsledky
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2076

Guest
No vidím, že se Strelok nějak rozjel :::)):: Tak nebudu moc riskovat... Mně se ten projekt taky moc nelíbí, ale je to můj názor a nemyslím to jenom u Westu ani do žádných jiných her (kromě morrowindu) jsem si neinstaloval žádné mody, protože mi přijdou nepřirozené a pokud to není přímo od tvůrců her tak takové modifikace podle mě do her prostě nepatří a kazí jejich podstatu. Ale je to tu a nic s tím neudělám... Ale vím, že tímto směrem cesta nevede. Jasně obdivuju snahu celého týmu kolem organizace projektu. Taky se už pěkně dlouho nevydal žádný update (jestli se ještě někdy vůbec něco vydá, když inno pracuje pořád na nových hrách a updatech Grepolisu...) The West je pěkná originální hra a chytla mě daleko víc než zmíněný grepolis nebo Divoké kmeny, kde se jenom naklikává x útoků denně a to je celá podstata těchto her! (brzy mě to přestalo bavit) Proto si myslím, že si zaslouží pořádný balík změn a úprav (Kvalitních nápadů mají z celého světa víc než dost)... Takže to shrnu! Chce to pořádný update!!! a ne náhražky v podobě projektů.
 

DeletedUser9915

Guest
akože ja fakt nechápem čo všetci máte proti projektu Pontiac ??? ... náhodou, mne sa ten nápad strašne páči a aj som sa chcel do toho projektu pridať ale už bolo plno ... čiže keď sa spustí už tá trvalá verzia alebo ako to nazvať, nwm, tak sa do nej veľmi rád zapojím pretože Divoký Západ ma veľmi fascinuje a hrať za indiánov - to by sa mi konečne asi splnil sen :D ... takže ja skôr moderátorov chválim že prišli s tak dobrým nápadom, ako je Projekt Pontiac ;-) ...
 

DeletedUser

Guest
No jasny a je to tady ze? Virginia a Ponty nam vyhlasi bitvy ve stejnej cas. Lepe jste si to vymyslet nemohli ? :D
 
Nahoru