• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Chcete návody na tajné úlohy ?

Chceš tieto návody ?


  • Celkový počet hlasujících
    540
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser6989

Guest
jsem presvedcen o tom ze lzes, na klasickej tajnej ukol -mimo tech 4rech ze dej si neco do policka s produkty ,ktery byly mimochodem ohlaseny na ruznych forach v podstate driv nez probehly v updaty je sance prijit pouze teoreticka

Ale no tak...
Nebudeme přeci někoho obviňovat.Vždyť nám přeci může říct jaké úkoly to byly (existence úkolu se prozradit smí) a taky nám může říci co ho vedlo ke zjištění podmínek pro tyto tajné úkoly.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1318

Guest
Nevím proč pořád bádáte nad tím co je na tajných úkolech tajného. Taky mi není jasné proč probíráte to jestli na to někdo příjde sám od sebe anebo se to dozví radou od druhého. Nikde taky není řečeno že je třeba se o tom dozvídat, pokud se to někomu nepřihodí přijít na tajný úkol.

Věc je ta že takové úkoly jsou tu proto, aby jsme darmo pátrali a zkoušeli. Inno nám hráčům toto hodilo na krk, místo toho aby řešili podstatoé věci a standartní chod hry. Tak tady máme tuto vábničku a každý se snaží. Je to takový nepřiměřený počin, který dělá jen zlost. Všechny ty klíče a jiné věci jsou jen takové mámení pro zaměstnání hráčů.

Výsledek hlasování a diskuze je o tom jestli by měli být návody zveřejněny. Jestli byl úkol tajný, tak když byl prozrazen, tak už tajný není, bohužel. Někdo chce návod, a jiní chtějí diskuzi o tomto. Oni se o tom už hráči v podstatě baví. Já sám jsem pro zveřejnění. Co si mi na tom ale nelíbí je vyložené machrování některých "úkolářů", to musí mnohé hráče znechutit.
Přestože hlasujeme stejně, nemohu souhlasit s tvými závěry.
Pokud Innogames chtělo, aby úkoly byly opravdu tajné, jistě by vydali nějaké oficiální stanovisko či pravidlo k tomu, jak s informacemi o nich zacházet. Pokud se na všech možných fórech tato témata mohou otevřeně probírat, pak jsme si toto tabu vytvořili sami. Pokud Innogames na twitteru zveřejňuje nějaké příběhy, které navádí na plnění "tajných" úkolů, pak to chápu tak, že nám chce provětrat mozky při čekání na další updaty.
Jestli je to pro zlost, tak jedině současným stavem u nás. Mně osobně neštve něčí machrování mně štve to, že bych na prstech jedné ruky spočítal ty, kteří stále tvrdí, že na všechno přišli sami. Velká většina z těch, kteří hlasovali pro ne, nakonec buď tady nebo v PM připustí, že nějakou maličkou nápovědu nakonec kdesi našli, a že bez ní by věděli taky houby.
A celý problém je v současnosti v tom, jestli já, který se chci o informace podělit, a rád i nějaké získám, tady na našem fóru uspěju, či nikoliv.
A jestli tady pořád diskutuji, tak jedině proto, protože je tu pár samozvaných vykladačů toho, co Innogames zamýšlelo tajnými úkoly. Já jsem toho názoru, že zpestřit hru.
Neuvěřitelný humbuk, který tady u nás kolem toho vznikl je běžným hráčům nepochopitelný.
 

DeletedUser6989

Guest
Velká většina z těch, kteří hlasovali pro ne, nakonec buď tady nebo v PM připustí, že nějakou maličkou nápovědu nakonec kdesi našli, a že bez ní by věděli taky houby.

Ačkoli jsem hlasoval NE,chtěl jsem pouze indicie (jak je psáno na první straně) - Opravdu netuším,proč byly dvě možnosti (indicie a neprozrazování návodů) dány do NE,když by bylo rozumnější dát je zvlášť.
 

DeletedUser

Guest
ikdyž sem dal ANO,tak možná není dobrý nápad dávat přesné návody,ale pár rad, atd,je ale jasné,že při tajných úkolech žádné nápovědy nejsou a tudíš málokdo toho výsledku dosáhne..........:bandita:
 

DeletedUser1318

Guest
Ačkoli jsem hlasoval NE,chtěl jsem pouze indicie (jak je psáno na první straně) - Opravdu netuším,proč byly dvě možnosti (indicie a neprozrazování návodů) dány do NE,když by bylo rozumnější dát je zvlášť.
Já mám dojem, že nějak ta anketa musela začít, a pro upřesnění zde byla povolena diskuse, která je velmi obsáhlá.
Asi by celkem nemělo smysl začít anketu znova s více otázkami, když tu máme možnost svoje názory celkem slušně prezentovat.
Chápu, že se nikomu nechce to studovat pozpátku a číst starší příspěvky. P3t4 tu jasně před časem řekl, že uvítá každý názor, a že není problém, vzít v úvahu nejen výsledek samotné ankety.
Já pevně věřím tomu, že když budeme disciplinovaně psát co kam patří, můžeme se i na našem fóru dočkat jak témat jen s vodítky, tak i témat, kde bude možno beztrestně navádět k úkolům konkrétněji. Ti co nechtějí nápovědu, mají taky na výběr. Pokud budou v úzkých, nikdo jim nebude bránit nechat si poradit.
Tady nikdy principiálně nešlo o to, že někdo bude mít povinnost sem umisťovat nějaké návody. Jde o to, jestli, kam a za jakých podmínek bude možno zveřejňovat to, na co příjdeme sami, my hráči. Respektive jestli názor těch, kteří návod našli a nechtějí jej dopřát jiným, má větší váhu, než přání většiny, k těmto informacím získat přístup i tady.
 
J Respektive jestli názor těch, kteří návod našli a nechtějí jej dopřát jiným, má větší váhu, než přání většiny, k těmto informacím získat přístup i tady.[/U]

To je myslím podstata otázky :-)
Má ve Westu existovat sektářství?
-> Na ty, co MAJÍ návod a ty, co NEMAJÍ návod?
-> Na hráče ve městech (přicucnutých na městské a alianční forum) a ty, co hrají sólo?
-> Na hráče, co umí jazyky a na hráče, co jsou "Češi jako poleno" a jinde domluví se jen rukama? (A do téhle kategorie samozřejmě spadají i "děti" a že jich na westu je hodně)
-> Na hráče, kteří mají internet místo reality - žijí na Twitteru, na Facebooku aj. - a hráče, kteří internet používají pro radost - a pro radost hrají West?

Netuším, co chce INNO. Ale já považuju za správné mít stejné podmínky pro všechny. INNO přece nevydalo pokyny pro informace na foru, takže to je na jednotlivých správcích. A jen správci českého fora to Čechům ztěžují (doufám, že se na tom nepodílí skutečnost, že P3T4 není Čech)
 

DeletedUser1318

Guest
Já mám pocit, že to "utajovací" pravidlo bylo zavedeno ještě dříve, než se tu zmíněný P3t4 objevil jako moderátor.
A myslím, že naopak jemu patří naše uznání, že tuto problematiku začal řešit.
Mám dojem, že tu nebylo možné o tajných úkolech mluvit ani v náznacích. To se změnilo, debata je o tom, jak až daleko bude možné jít.
 
Díky za info, já jsem na foru víceméně nováček. Ale napadlo to mě - mohlo to napadnou víc hráčů.

Pro P3T4: Tímto se omlouvám za vyslovené pochybnosti.
 

DeletedUser

Guest
jojo bratri slovaci maji tajny ukoli vyfiknuty primo ve west wiky napovede jako i jine staty, takze P3T4 bude zrejmne naopak ten kdo by nam stim chtel pomoct i u nas
 

DeletedUser1318

Guest
jojo bratri slovaci maji tajny ukoli vyfiknuty primo ve west wiky napovede jako i jine staty, takze P3T4 bude zrejmne naopak ten kdo by nam stim chtel pomoct i u nas
A to bych ještě zdůraznil, že on sám hlasuje za NE, takže o to cennější se mi jeví tato jeho aktivita.
 

DeletedUser

Guest
S menší radou by se vážně neměli dělat nějaké obštrukce, v tom jsem s vámi za.
Mne by třeba zajímalo kde bylo napsáno od kdy do kdy se měl plnit úkol s raketami, určitě to nebylo u prvního úkolu kdy se pokládali kolejnice, dál jsem totiž nedošel a myslím si že to tam napsané nebylo ani nikdo ze spoluhráčů mi neporadil. Teď jen doufám že příští rok se ten úkol objeví, třeba už nebude ani existovat v rámci dalších updatů (a jestli mne to vůbec ještě bude bavit) , nezbývá mi jen slintat jak má někdo v pevnosti navíc díky raketě3.
Jinak raketa1 je dobrá tak za klobouk a na hezkou fotku. To samé s náhrdelníkem lásky atp. kdo mi zaručí jestli se v rámci dalšího vylepšování zmíněné úkoly objeví.....opět si odpovím "nikdo".
Díky za vyjádření..

Nikola sohaj....krádež všeho druhu
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Zveřejnění rozhodně ano!!!

A to z jednoduchého důvodu.Většina tajných úloh a získání tajných,či vzácných předmětů,je tak tajná,že jejich nalezení,je možné jedině omylem.Mimo Belle Starss a Hernandova meče,kteréžto návody na jejich získání,jsou tajemstvím spíše veřejným.Osobně bych se nejvíce přikláněl k zrušení takovýchto tajných úloh a předměty bych přesunul do podobných misí,jako je třeba vyřešení vraždy-mimochodem velmi pěkná a podařená mise.Mít ve hře něco tak tajného,že nikdo o tom nic neví se mi jeví poněkud nešťastným,neli přímo zbytečným.Zveřejnění by poněkud zvýhodnilo hráče,kteří nejsou líní si sem tam něco o hře přečíst a nastudovat.Oproti současnému stavu,kdy i naprostý lenoch může zakopnout o vykotlanou vrbu a přijít k suprové výhodě,doslova pohým omylem,což mi přijde dost nesprávné.Přeji všem hezký den a hodně zábavy u této jinak super hry:hoj:
 

DeletedUser7836

Guest
S menší radou by se vážně neměli dělat nějaké obštrukce, v tom jsem s vámi za.
Mne by třeba zajímalo kde bylo napsáno od kdy do kdy se měl plnit úkol s raketami, určitě to nebylo u prvního úkolu kdy se pokládali kolejnice, dál jsem totiž nedošel a myslím si že to tam napsané nebylo ani nikdo ze spoluhráčů mi neporadil. Teď jen doufám že příští rok se ten úkol objeví, třeba už nebude ani existovat v rámci dalších updatů (a jestli mne to vůbec ještě bude bavit) , nezbývá mi jen slintat jak má někdo v pevnosti navíc díky raketě3.
Jinak raketa1 je dobrá tak za klobouk a na hezkou fotku. To samé s náhrdelníkem lásky atp. kdo mi zaručí jestli se v rámci dalšího vylepšování zmíněné úkoly objeví.....opět si odpovím "nikdo".
Díky za vyjádření..

Nikola sohaj....krádež všeho druhu

To, dokedy úlohy budú trvať nevieme niekedy ani my (team). Najčastejšie sa to dozvedáme na nemeckom resp. anglickom fóre. V hre túto informáciu nenájdeš. Jedine, žeby si sa niekedy pozrel tu na fórum a dúfal, že tu táto informácia bude. Ďalej. Či budú tieto "sviatočné" úlohy splniteľné aj tento resp. nabudúci rok, ti tiež asi nikto teraz nepovie. To je len na rozhodnutí vývojárov. Zatiaľ čo hru hrám, boli každý rok iné úlohy.

K téme: Ak chcete vyjadrite ešte nejaké svoje názory, pretože v blízkej dobe bude anketa uzavretá.
 

DeletedUser

Guest
Ja si myslím že návod na tajný ukol není treba ale myslím že by malo byt každému oznámené že nejaký tajný ukol vobec existuje mne sa osobne stalo že som niektore nestihol spravit lebo som sa o tom že nejaký je dozvedel neskoro...Ak by sa dalo navrhnut aby pri každom update pišla každemu hráčovy systemova správa do hry o tom že sa pridal nový tajný ukol a potom už nech si každý príde na to ako ho spavit alebo by to malo byt napísane tu na fore .. možno to tu už aj je ale komu sa to tu chce hladat ja sám toto forum nečitam kvoli milionu prispevkov ktore by som čítal asi mesiac
 

DeletedUser9733

Guest
To by bylo taky jedno řešení, ale jak chceš pak přijít na ten zbytek? Někteří z nás chodí do školy a do práce a hlídkovat na westu celý den a zkoušet kombinace oblečení, dní, časů a produktů fakt asi není moc možné. Proto jsem hlasoval pro ANO, aby se zde mohly dávat návody.
 

DeletedUser

Guest
Já jsem hlasoval pro NE, protože si myslim, že každý nemusí mít hned tu nejlepší zbraň. Ale souhlasi s tim aby se někde oznámilo, že vůbec nějaký tajný úkol je
 
Už jsem to psal tak znova pro ty,kteří nechtějí hledat v 1000 příspěvků.Oponuju výše uvedenýmu přísp.,že každý by měl po zveřejnění taj.úk.automaticky získat nějakou kvalitu v čemkoli.
A ted pozor,nestěžuju si,ale dávám příklad,jako stavař jsem cpal schop.do jistejch možností,čímž mě logicky chybějí jinde.Práce jako lovec odměn,přepadávání apod mě míjejí o 100 i více shopností.Při hroudě hlíny potřebuju k očištění 100 schop.čehosi.Tak i když dokážu za den vydělat relativně slušný peníze na jinejch pracech,tak je vrazím do schopností,kam moment.potřebuju atím si brzdím něco jinýho.
Takže podle mě zveřejnění tajúlolů ještě neznamená okamžitý zvýšení počtu cennejch předmětů mezi hráči.
Je pravda,že jsem objevil jakým způspbem získat Belle-Starsův kvér,ale ne náhodou,náhodou jsem našel návod.Jenom díky tomu,že mám dovolenou a prostě jsem asi dva dny seděl a hledal něco,cokoli,nic konkrétního. A je to zase:jistej den,jistej čas,jistej úkol,jistá věc v inventáři.Momentálně ji nemám,nemůžu říct,kdy ji získám,tím pádem zase můžu propásnout ten danej termín.Čili zase,to,že mám info.,neznamená,že už jsem za vodou.
:radní:
 

DeletedUser

Guest
každý má právo na svůj názor, jsem ale zvědavý který z těch co hlasovali pro ne se tu v nejbližší době zeptá na něco co se těch úkolů týče - to bude ta pravá hlína:::))::
 
každý má právo na svůj názor, jsem ale zvědavý který z těch co hlasovali pro ne se tu v nejbližší době zeptá na něco co se těch úkolů týče - to bude ta pravá hlína:::))::

Ti co to myslí skutečně vážně budou hledat jinde, pokud budou hledat.

Taky je v tom ta věc, že když měli nějaký cíl a nesplnil se. Budou se muset adaptovat na prostředí, které bude 'uměle vytvořené'. Já bych si to taky nenechal ujít, je zbytečné se pídit vlastní snahou, když ostatní budou mít přístup k informacím.
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru