• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Update 1.19

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Mě trochu zarazilo zmenšení výběru světů. Proč se to zmenšilo? Vždyť kolem je místa dost...Každý tlačítko je 4x menší(viz. příloha) a tak se občas překliknu...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Mě opravdu zaráží, proč si lidé stěžují, že například loví a postava zatlouká hřebík. Proč jste si nestěžovali předtím? Předtím to bylo to samé. Postava šla s kladivem v jedné ruce a s hřebíkem druhé. A nikdo nic neříkal. Mimochodem - jaký obrázek byste navrhovali, aby zahrnoval všechny práce? To jsem zvědaví.
 

DeletedUser1756

Guest
Jsem zvedavej jake budete mit keci az prijde update 1.20.To asi bude konec sveta kdyz vas tady takhle ctu (nemyslim tim vsechny).Kdyz vam vadi obrazek tak se na nej nedivejte.:mad talking:
 

DeletedUser

Guest
Tak jsem přemýšlel nad tim obrázkem: Co se dělá při každý práci? Napadlo mě, něco sbírat(Může představovat sběr plodin nebo třeba pokládání pastí...)

PS:Vim, že navrhujeme blbosti, ale proč ne...

Pro představu přikládám obrázek(První polovina je pro práci a druhá pro nicnedělání):
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jsem zvedavej jake budete mit keci az prijde update 1.20.To asi bude konec sveta kdyz vas tady takhle ctu (nemyslim tim vsechny).Kdyz vam vadi obrazek tak se na nej nedivejte.:mad talking:

To je právě ono - nedívejte - to se hezky řekne, jenže jak je to animovaný, tak to tak neuvěřitelně bije do očí, že to prostě jinak nejde. Někteří si doteď kladiva nevšimli, po updatu si ho už všiml asi každej. Na rozdíl od jiných nemám nic proti kladivu, ale ty animace mně teda moc "cool" taky nepřijdou. Kdyby se aspoň hejbal celej West (voda hučí, bory šumí, ...), ale pokud je to jediná pohyblivá část, vypadá to vážně otřesně.
 

DeletedUser

Guest
Mě se líbí ten panák, co je vedle peněz, když nic nedělám, tak sedí a točí hlavou, a když dělám nějakou práci, tak tluče hřebík do stromu, to se mi velice líbí....
 

DeletedUser

Guest
Když už, navrhuju, že je trochu divné, že zatlouká donekonečna jeden hřebík. Navrhuju, aby ten hřebík jednou doopravdy zatloukl, vzal si další a zatoukal znovu. Jako animace se to bude opakovat. Jenže to zas někdo bude mít kecy, že to zatlouká pořád do stejného místa. Ale tak to bude napořád, každý pořád něco bude mít a nikam se nedostanem. A teď stejně nevím, co řešíte kvůli animaci, radši, ať se tvůrci pěkně podívají na pevnosti, mají co dělat ;)
 

DeletedUser1756

Guest
To bysme toho chteli asi moc.Jeste dodam aby smrdeli kytky a rvali ptaci.Kdyz to tak vymysleli tak s tim stejne nic neudelame,muzeme se s tim jen smirit.
 

DeletedUser

Guest
To je právě ono - nedívejte - to se hezky řekne, jenže jak je to animovaný, tak to tak neuvěřitelně bije do očí, že to prostě jinak nejde. Někteří si doteď kladiva nevšimli, po updatu si ho už všiml asi každej. Na rozdíl od jiných nemám nic proti kladivu, ale ty animace mně teda moc "cool" taky nepřijdou. Kdyby se aspoň hejbal celej West (voda hučí, bory šumí, ...), ale pokud je to jediná pohyblivá část, vypadá to vážně otřesně.

Přesně tak když se koukáš vedle tak ti to připadá že ještě to zatloukání zrychluje...
 

DeletedUser

Guest
Tak,vím co je toto
img.php
toto je žiravina.
Je to pro mastičkáře.Ale nevím jak jí dostat.
 

DeletedUser

Guest
Je vtom setu něco na schopnost střílet ? já tam viděl jen sílu uderu a ta mi je k ničmeu
 

DeletedUser

Guest
Proč je indiánské oblečení až od 55 úrovně??? Není tak dobré a v setu přidává k lovu grizzlyho, ale to už můžu dávno dělat !:eww:
 

DeletedUser5540

Guest
ja si na to novy update asi nezviknu ten hlavne na ty sety.

ale ted nevim kde sehnat
img.php


a toto
img.php


a co to vubec je(produkt nahredelnik atd.)?

kámoš má naštestí mesto a dostavene tak ze ma normolny veci a uroven obchodu,zbrojire a krejciho ma dalsi vylepseni(z update 1.19.)nastesti nic neprosvihl novou vec:loool::loool::loool::loool::loool::loool::loool:
 

DeletedUser3698

Guest
Nechapu proc se po upgradu hry v zebricku schopnosti zobrazila schopnost uhybani a presnost, kdyz to nasledne stejne vyflusne toto: "Schopnost Přesnost/uhybani zasahuje do dění hry a z taktických důvodů ji nelze zobrazit."
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru