• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

MUDr Rath a další tuneláři

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9371
  • Vytvořeno

Jaký je Tvůj názor ?


  • Celkový počet hlasujících
    60
Čteš dobrej román,Robinson taky asi po prvním šoku cejtil marnost.
Pokud máš svůj vlastní názor,tak ho tady můžeš snad bez obav prezentovat.Vlákno nám MODI nezrušili,tak nevím kde je problém.
Pokud se ti současná situace líbí,je to jen tvoje volba a do tý se ti snad nikdo nenaváží.
Co a kde je vtipná narážka je diskutabilní,vtipně lze narazit na 10 lidí, 11ej lid to za vtipný pokládat nebude a cesta k zubaři je otevřená.
A jen podotýkám,že jsou vlákna,který prostě neotevírám,anobrž mě nezajímají (třeba VÁLKA TANKŮ,či jak se to jmenuje).
A proto taky do toho vlákna nekecám.
 

DeletedUser9371

Guest
McBracey, to bylo myšleno obrazně, všeobecně na všechna témata a zrovna Tebe jsem na mysli neměl. :)
Jinak dnes mě MUDr. Rath zase nepřekvapil, jak sám sebe vydal ke stíhání ? Opravdu laciný a školní trik. Ale má alespoň možnost, před sousedem dokázat svou "nevinu". Prostor mít bude. Uvidíme. Jak jsem tady už psal, jako rétora ho uznávám, je opravdu zdatný, ale mám pocit, že mu to moc nepomůže. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Ano,ale ten člověk nejen,že prokoučoval pár hlasů pro levici svým případem,on ve snaze sám sebe nějak vytáhnout ze žumpy nahrává dalsím syčákům tím,že se zase bude řešit jeho kausa a na ty ostatní se bude pomalu zapomínat.
Takže Krosno,ten tvůj druhej smajlík mi tam nepasuje.
 

DeletedUser9371

Guest
Smajlík je v pohodě, to není úsměv, ale výsměch. Je to fraška a doufám, že ne poslední a že na ty další "rádoby politiky" dojde taky. Jsem jen zvědavý, kam až bude schopný Rath zajít, koho a co všechno u soudu "napráší". Můj osobní názor je, že v pudu sebezáchovy a situaci, ve které bych nechtěl být to udělá.
 
Dneska už je to zřejmé, dalším v pořadí ze seriálů vyšetřování, bude kauza elektronické zrdravotní dokumentace.
 

DeletedUser9371

Guest
Dneska už je to zřejmé, dalším v pořadí ze seriálů vyšetřování, bude kauza elektronické zrdravotní dokumentace.

Naprosto souhlasím. Další tunel. Program který nikdy nefungoval. Něco jako s těmi "techničáky" (STK). Dodnes to šlape na bačkoru a utichlo to.
Nevím, ale připadá mi to, že vytahují novější kauzy, aby ty staré odvál čas dějin a zapomnění.

Stejně tak jako třeba ta šaškárna s Open kartami, "kšeftík" Pavla Béma. A nejen to. Dnes se drží jako poslanec a nezařazený ? Další šaškárna. :(
 
Krosno, ty v jádru nejsi špatný chlapík, ale pár věcí by jsi měl pochopit. Nejsou žádní "ONI"!
Není nějaký všespolek, který všechno řídí a provádí. Kriminální činy, vyšetřuje policie a to pokud je někdo nahlasí, anebo příslušníci policie jsou osobně přítomni, popřípadě je zjevné že se něco děje a uznají za vhodné se danou událostí zabývat. Pokaždé je třeba zadat trestní oznámení. Takže bud ho dá sama policie, anebo někdo jiný.

Nevyšetřují staré kauzy, aby zakryli ty nové. Vyšetřují to co jim bylo dáno k šetření, vždy zahájí činnost na nějaký podnět. To že se zabývají novými případy je kvůli tomu že, jim někdo dal hlášku. A díky tomu že to podchytili brzo, tak se jim daří hodně objasnit. Není to tak že by chtěli jen zaplácnout huby několika případy.

Od tebe jako staršího člověka, několikanásobného rodiče a hlavně podnikatele - páteřníka společnosti, bych čekal trochu více invence, nadhledu a systematiky. Představ si, že společnost se v současném neutišitelném stavu, odhodlá k revoluci a v nastalém chaosu tě lid tě povolá k moci :D . No a co ty tam pak odvedeš?! Přece by jsi nebyl takový váhavec a veselý rozverník jako byl Havel...
 

DeletedUser

Guest
Bémovi červené kartičky stály asi miliardu, kolik z toho šlo do Bémovi kapsy je jeden velký otazník, každopádně Opencard jsou tunel jako Brn... teda spíš Blanka:). Nezávidme mu to horolezeství je drahej koníček, tak ať si to kolibřík ušatá užije, no né.:)
Další díl naší politicko-korupční reality show bude možná o IZIPu, ten stál miliardy rovnou 2 a v říjnu bude zrušen. V mezičase stihne národ český sledovat ve zprávách ještě toho (nez)Dvořáka z DPP, který asi odklání peníze z pražských tramvají někam do daňového ráje. Rath to jistí pro jistotu z vazby, protože s rebelujícími "ÓDéeSákami" se ve sněmovně počítá doslova každý hlas...

McBracey: Možná nějaký "všespolek" je (vygoogli si Nový světový řád, neboli New World Order, NWO):D, ale to myslím pochopitelně jako vtip.

Aby to fungovalo tak jak jsi to posal, tak by musela být policie zcela nezávyslá a fugovat by musela jako "švýcarské hodinky", a tak skvěle policie nefuguje. Policie vždycky byla závyslá na vládě, protože je jaksi státem placena (Čí chleba jíš, toho píseň zpívej). Policie má někdy úspěšnější chvilky, ale v zásadě je slabá na velké ryby, ať už je na ně podáno bůhví kolik trestních oznámení. Nevhodná trestná oznámení končí někde ve skartovače, neboli jak se říká pod kobercem. Ostatně i Rath je "čudla".
Po Langerově vykroužkování, ve volbách, se policie trochu postavila na vlastní nohy, a bylo to i vidět, bohužel odstavení Lessyho, opět naznačuje, že se policie navrací do vyjetých kolejí a aby se ucpala pusa policejním odborům, tak Červíček ještě dostal peníze na zvýšení rozpočtu. Lessy o navyšení rozpočtu také žádal, ale utřel nos a přišel o odměny. Kubice šikovně odstavil nepohodlného (a "neodvolatelného") Lessyho...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Dal jsem sám sobě volno a od rána sleduji živě jednání poslanecké sněmovny. Pozorně jsem sledoval každé slovo MUDr. Ratha.
Je to zdatný rétor, nepotřebuje k tomu psaný text jako kdysi Husák a nebo hned po jeho vystoupení Jiří Paroubek.
V každém případě, kdo to sledoval, muselo v něm vystoupení Ratha vyvolat pocit přemýšlení, zda je či není vinen. No a o to Rathovi šlo. Jak jsem psal, je to zdatný rétor a má můj obdiv, za jeho vystoupení.
V každém případě, nevěřím že je nevinný a nepřesvědčil mě. Ale to co v jeho projevu zaznělo na kritiku vlády a to zejména na Kalouska, Nečaseho a Kubiceho, tak s tím se naprosto ztotožňuji.
Okatý byl jeho laciný trik, že požádal sám, aby ho zbavili imuty a vydali k dalšímu trestnímu stíhání. Dobře si spočítal, že by ho stejně vydali jako poprvé a takhle má velké plus v očích národa, ale ne v médiích. Ta jsou taky kam vítr, tam pláž. Připadají mi, že jen slepě papouškují společně s ostatními přesně to, co chce slyšet vládnoucí strana i policie. :(
Uvidíme, má šanci svou nevinu dokázat u soudu a snad bude mít štěstí a narazí na opravdu nestranného, neúplatného a objektivního soudce.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ano je dobrý řečník, kupodivu i Paroubek od své "vlády s marťany" značně zkrotl a dal se poslouchat a snad bych mu i věřil, kdybych ho neznal dřív. Rath překvapil s tím, že couvl od tvrzení, že peníze byly na volby, aby prý nemanipuloval volby. O tom co říkal o Kubicovi, tak to by i mohla být pravda a jsem rád, že připomněl i Nečasovu Nagyovou, myslím, že odposlechy paní, která vrtí premiérm by byly zajímavější, než odposlechy Janouška a Béma (média na Nagyovou už dávno zapomněla, pěkný článek o tom byl kdysi v Reflexu, aspoň něco je i tu - http://zpravy.ihned.cz/c1-54451630-...-za-mesic-dostala-mimoradnou-odmenu-190-tisic)

Tady se dá přehrát Rathova řeč http://www.ceskatelevize.cz/porady/...ny-o-vydani-davida-ratha-k-trestnimu-stihani/
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Přesně tak Halalí, souhlasím. On se i Rath změnil. Už to není to hrubé vtipkování a navážení se do opozice. Takticky volí jiná slova. No a že couvl od toho, že by naprášil, že ty a ty peníze šli na volební kampaň ČSSD ? To by si teď moc nepolepšil. :D
 

DeletedUser11063

Guest
Krosno, ty v jádru nejsi špatný chlapík, ale pár věcí by jsi měl pochopit. Nejsou žádní "ONI"!
Není nějaký všespolek, který všechno řídí a provádí. Kriminální činy, vyšetřuje policie a to pokud je někdo nahlasí, anebo příslušníci policie jsou osobně přítomni, popřípadě je zjevné že se něco děje a uznají za vhodné se danou událostí zabývat. Pokaždé je třeba zadat trestní oznámení. Takže bud ho dá sama policie, anebo někdo jiný.

Nevyšetřují staré kauzy, aby zakryli ty nové. Vyšetřují to co jim bylo dáno k šetření, vždy zahájí činnost na nějaký podnět. To že se zabývají novými případy je kvůli tomu že, jim někdo dal hlášku. A díky tomu že to podchytili brzo, tak se jim daří hodně objasnit. Není to tak že by chtěli jen zaplácnout huby několika případy.

Od tebe jako staršího člověka, několikanásobného rodiče a hlavně podnikatele - páteřníka společnosti, bych čekal trochu více invence, nadhledu a systematiky. Představ si, že společnost se v současném neutišitelném stavu, odhodlá k revoluci a v nastalém chaosu tě lid tě povolá k moci :D . No a co ty tam pak odvedeš?! Přece by jsi nebyl takový váhavec a veselý rozverník jako byl Havel...

To co píšeš by možná fungovalo jinde ale ne tady - tady politické špičky a ti "mocní v pozadí" říkají co mají vyšetřovat. A vyšetřovat se jim nikdy nic moc nechce - přece nebudeš vyšetřovat tunel při pandurech - co kdyby se při tom rozkryl tunel při grypenech a mnoha dalších zakázkách?

Policie ani soudy nejsou nezávislý tak jak si to myslíš a je to vidět stále dokola.

O Rathovi se mluví pořád dokola v televizi ale tak nějak z televize a z tisku zmizela Parkanová a jakékoliv info o tom případu a tam šlo o větší prachy - a národ tak na tunelaci ze strany TOP09 a ODS pomalu zapomíná - místo toho se stále omílá rath a ti špatní z ČSSD (nejsem fanda ani jedné z těch stran - ale píšu to co je teď) :-)

Kdyby byla vůle vyšetřovat tak by si vzaly podklady i ze zahraničí - nebo jak je možný, že když to v zahraničí vyšetřují a popř něco dovedou k soudu a pošlou info sem tak o to není zájem?
 

DeletedUser

Guest
jen citát

Demokratické zřízení doplatí na to, že bude chtít vyhovět všem. Chudí budou chtít část majetku bohatých a demokracie jim to dá. Mladí budou chtít práva starých, ženy budou chtít práva mužů, a cizinci budou chtít práva občanů a demokracie jim to dá. Zločinci budou chtít obsadit veřejné funkce a demokracie jim to umožní. A až zločinci demokracii nakonec ovládnou, protože zločinci od přírody tíhnou po pozicích moci, vznikne tyranie horší, než dovede nejhorší monarchie anebo oligarchie.


Sókrátés
 

DeletedUser

Guest
ja vam to poviem takto: vy to máte ešte dobre
no my na Slovensku máme tuneláarov a jeden ďalší velký problém: Maďarov ktorí na nás stále tlačia s hociakými **** že ich utláčame a pod kraviny..... takže máte to ešte dobré
 

DeletedUser9371

Guest
Maďaři na Slovensku, jak koukám je stále stejný problém. Když tam přijedu každý rok na pár dní na dovolenou ((Rimavská Sobota, Fiľakovo, Lučenec, Bakta, Veľký Blh ...), všichni na sebe vzájemně nadávají. Já se už v tom dnes už nevyznám. Jen vždy zírám, že pokaždé jsou jiné cedule v názvech obcí, když jedu na motorce a projíždím celým jižním Slovenskem. :)
 
A feferonům nahrávají třeba muslimové,tím,jak si staví svoje mešity a podobný stánky po celý Evropě a za chvíli se budou třeba frantíci divit,co tam mají za sestavu.To není o multikultularismu,to je o tom,že tohle je pomalu válcuje.
A malá připomínka,kdyby kdysi nešli Slováci do společnýho státu s Čechama,tak se dneska maďarsky mluví i na Dukle.
 

DeletedUser9371

Guest
Mě to je jedno, já proti nikomu z nich nic nemám, ale co mě dorazilo předloni ? To jsem tam jel s dětmi, autem. Aby z toho něco měli, vymetali jsme po cestě pár hradů a zámků na Slovensku. Pěkný, to se musí nechat (památky). Ale průvodci ? A cedulky na hradech v cizích jazycích ? Pecka. Na hradě u pokladny byla (hrad Zvolen) cedule. Ceny si moc nepamatuji, uvedu je jen jako příklad. Slováci 2 eura, cizinci 3 eura, Češi 5 eura. To samé bylo ještě na druhém hradě, ale jinak. Škoda, že mě nenapadlo si to vyfotit, ale ve Zvoleně jsem dělal jako že hledám v průvodci, zastínil jsem ceduli letákem a fixou dopsat k českým cenám maďarsky "Was" ( co je) ? :D
Pak jsem se dal radši na úprk.
No a v Bojnici ? U Trenčína ? Tak tam mě dorazila průvodkyně, když prohlásila, že je to slovenský hrad, který založil "slovenský kníže "Pállfy". To mě dostalo. A další věta, že to byl první hrad na Slovensku, který měl elektrické osvětlení ? Od knížete "Křižíka" ? To je opravdu jen k pobavení, jak se dají otočit dějiny. Takové výroky se prostě nedají zapomenout.
:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Nemáte někdo nějakou informaci o našem "panu doktůrkovi" ? Nějak nejsem v obraze, nestíhám a mám osobní pocit, že nám ten skandál nějak utichá. Stejně tak jsem zastánce názoru, že se to znovu začne "vařit" těsně před volbami. To vytáhnou zase nějakou "politickou špínu" z rukávu. :(
 
Krosno,jedna prasečina stíhá druhou,nejde všechno pohlídat.Jinak abych si trošku po ránu poryl. :-D
Proč se ptáš zrovna na něj a ne třeba na zpěvačku? O ní něco víš?
 

DeletedUser9371

Guest
Kluge ? Nejsi jasnovidec ? Teď jsem sledoval další podraz, tunel, zlodějinu, korupci, nebo jak se tomu stále říká. "Ministr Drábek odstoupí na konci. října
Ministr práce a sociálních věcí Jaromír Drábek (TOP 09) ve středu oznámil rozhodnutí rezignovat kvůli kauze údajného uplácení...."

Tak Vám přátelé nevím, ale bude tady ještě za rok co rozkrádat ? Vždyť to nabírá kosmické rychlosti a vždy před volbami.
Takže bych to zhodnotil asi tak, že bych dal "čestné uznání" obyvatelům Teplic, protože tam se narodil a vychovali tam zpěváka Pepu Vojta z Kabátů. No a ten to jako jeden z prvních už předpověděl v jeho skladbě "Colorado" a tím v podstatě myslel i na nás, na hráče Colorada.
lol

Tady je máte všechny, pozorně koukni na poslední titulky a určitě budeš souhlasit.

[YOUTUBE]BL98I-2UWgc[/YOUTUBE]
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru