• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

MUDr Rath a další tuneláři

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9371
  • Vytvořeno

Jaký je Tvůj názor ?


  • Celkový počet hlasujících
    60

DeletedUser9371

Guest
Mě osobně točí ty jejich důchodové reformy a pilíře. To je jen další tunel, něco si někam spořit.
Víte jak dopadne a dám na to krk do pěti let ? Pamatujete "kampeličky" ?
:(
 
Ta Kačená Píková to je pěkná potvora,teď se bude zbavovat Dobeše (min.dopr),prej se mu jaksi nedaří.To ale víme už drahně dlouho,ale potřebuje dosadit na flíček jakýhosi svýho náměstka.
Ta holčina se neztratí,jsem zvědavej co ještě složí na oltář vlasti.
 

DeletedUser9371

Guest
Přesně tak. Na té potvoře to bylo vidět už jak byla ta aféra s Vítem Bártou. Chlape, ta se tedy opravdu neztratí. Ta jde tvrdě za svou kariérou a mamonem přes mrtvoly. :)
 
Včera zase líčil a osvětloval církevní restit. psychotik Míra. Pomalu mě začíná dopalovat výraz ,,v dlouhodobém horizontu,,. Ten vejlupek nás má opravdu za retardovaný stádo. A max. mě vytáčí,jak dokáže on a svazák Peťulka pořád dokola meldovat,že dali tuneldědkovi záruku,že se neprolomí rok 1945-48.Ale ještě nikdo mě nevysvětlil,v čem ta záruka spočívá.V čestným slovu jednoho z největších lhářů v naší kotlině?On to sice splnit může,ale co ti další třeba za 6 roků. Prostě řekne,že ON(moment.u vesla) nic takovýho nikomu neslíbil a pojede podle svejch not.A to je jen otázka církve.
Ale co ti ostatní?Tuším,že soudy a ombudsman se mají na co těšit.
Jinak,nejsem si jistej,ale nevracelo se něco už Veškrnovy?
 

DeletedUser9371

Guest
Doufám, že dodnes, ve smyslu "prolomení", nás "Čechy" hlídá z hora Dr.Beneš a jeho dekrety. Je to naše historické právo. Kdo nabyl majetek v letech 1938 - 1945 ? Prostě má smůlu. Nikdo nebude pátrat, kdo mu to prodal a za jakých podmínek v době okupace. Tohle žere "Němce" dodnes.
No a kecy, jako "Napříč politickým spektrem bylo zjištěno průzkumem, že dlouhodobý horizont blaha národa je v *.....*, to víme všichni"
. :(
 

DeletedUser

Guest
[YOUTUBE]Ub7POFOsf5g[/YOUTUBE]
Je toho sice víc, co má vláda "na triku", ale to video je vcelku dobře udělané.

A ještě příklad toho, jak se shánějí podpisy pro prezidentské kandidáty. Třešničkou na dortu byla moje známá, která se vychloubala jak si pěkně přividělala, sama si vyplnila pět petičních archů smyšlenými jmény, za jeden podpis dostala 30Kč. Vcelku síla...
 

DeletedUser9371

Guest
Já to stejně čekal, že z kandidatur na prezidenta bude klasická česká "Švejkovina".
Poslouchal jsem v týdnu v noci rádio, už nevím co to bylo za stanici, ale ze záznamu tam kecal borec, co chodil k těm podpisovým listinám. Prý to vůbec nekontrolovali a podepisoval se tam jako Santa Klaus, Pepa Vomáčka, Josef Švejk a podobně. Takže ono to v naší milé vlasti zase tak horké nebude s referendem, po kterém se volá.
:D
 

DeletedUser9371

Guest
Teď to rozsekli v rádiu Impuls. Běží tam pořad, kam lidi volají své názory na volby prezidenta, referendum a podpisové hlasy na těch slavných 8 kandidátů. Samozřejmě že prasklo, že s tím švindlovali.
Borec tam volal, že v ve světě se to nekontroluje (podpisové listiny). A MY jsme Češi, banda zlodějů, tunelářů, intrikánů, písečkářů (myšleno na politiky) a "Švejků". Nás prý musí hlídat u petic, podpisových listin, referend a poctivosti "trestný prapor".
lol :72:
 
Jakkoliv jim nic nevěřím,tak doufám,že Kačena Píka už po včerejšku ví,že svazák Peťule ji z ruky zobat nebude.Je totiž odhlasováno a svojeho náměstka si může strčit do řiti a ne mu hledat ministerskej post.
Blbě to načasovala,tuším,že před 14 dny by prošel bez potíží.
Situace je vážná,ale mám radost.Vím ,že někoho tam budou muset nanominovat,ale podstatný je,že hned dostala přes prsty.
 

DeletedUser9371

Guest
Mě se na tom líbí to, když svazák Nečas potřeboval každý hlas na balíček ? Mlčel. Teď ? Zase kope.
Nehledě ? To jim snad mělo být jasné, ne
? :D
 

DeletedUser

Guest
Skupina Ztohoven udělala zajímavou protestní akci a na své výstavě zveřejnili mobilní čísla našich politiků a k tomu pověsili anonymní telefon, kde si každý může dotyčným cokoliv napsat.
Pokud byste si i vy chtěli vylét srdce napsat jim, co si myslíte, zde jsou zmiňovaná čísla:
http://www.indymedia.cz/telefonni-cisla-poslancu-cr/
 
Toto je akorát trapárna! Co udělají příště, provedou akci "zahrada"? Zveřejní adresy politiků a půjdou se jim vytentovat na pozemek? Však ty údaje jsou dávno známé, kdo by chctěl kontaktovat politiky, tak má možnost. Tady jde akorát o aféry.
 

DeletedUser

Guest
McBracey: Ano, je to trochu traprána a je mi jasné, že většina SMS bude něco ve smyslu "zdechni Kalousku ty k*k**e!!!!!", ale věřím že se mezi tímto "balastem" najdou i smysluplné a podmětné textovky. Ostatně stačí si prolést dnešní Novinky, iDnes aj. Kde je plno zpráv typu "Kalousek si stěžuje, že mu píšou vulgární zprávy, Gazdíkovi napsali...", no aspoň mají novináři "o čem" psát...
A čísla se sice většinou daly zjistit, to máš pravdu, ale je fajn, že tady je to pěkně pohromadě a člověk to nemusí pracně vyhledávat.
 

DeletedUser9371

Guest
Sprosté sms Kalouskovi ? Jedině dobře. Vem si, jak se ON chová na veřejnosti. Fackuje oponenta v názoru na chodníku (nejen on, Topolánek fotografy, Macek Ratha ... ). Anebo před vládou ? Kdysi ? Jak byl sprostý na dav, který stávkoval (zemědělci s balíky slámy) ?
U mě to není politik, vzdělání mu neberu. Je to hulvát.
:(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Jo chemik ? Tak proto ta alchymie v našem finančniství státu. :D
 
Nahoru