• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

MUDr Rath a další tuneláři

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9371
  • Vytvořeno

Jaký je Tvůj názor ?


  • Celkový počet hlasujících
    60

DeletedUser

Guest
Tak jsem koukal...Rath se ve vazbě nudí a tak se snaží....již prý vytvořil 4 pozměňovací návrhy zákonů a ty se budou projednávat asi v únoru. Je vidět, že vazba politikům prospívá a tak by měl každý politik strávit pár měsíců v base, aby přestali vymýšlet různý paskvily a ptákoviny.
Jinak EU po povinných normách o zaměstnávání žen ve velkých firmách zase vymyslela další ptákovinu - chce, aby státy zaručily 50ti procentní zaměstnanost mladistvých ve věku 25 let a výše....
 

DeletedUser

Guest
101. hlas vlády, Pekárek, skončil ve vězení, na 5 let...

Já jsem byl vždycky proti korupci, byl jsem vždy proti klientelismu, byl jsem proti zneužívání moci. (Roman Pekárek):)

„Člověk, který je odsouzen, tady nemá co dělat. Je to ostuda celé Poslanecké sněmovny. Bohužel není síla, která by ho zbavila mandátu, on jediný se může vzdát mandátu. Já ho k tomu vyzývám, aby neprohluboval agonii a nedělal ostudu,“ (Petr Gazdík) Zajímavé, bude ve vězení, ale mandát si možná ponechá, musí se ho totiž vzdát sám... To jako bude hlasovat s Pankráce?:)

http://www.novinky.cz/domaci/288119...korupci-definitivne-na-pet-let-do-vezeni.html

A ještě detail, jak může Nečas teď vládnout se 100 hlasy, menšinově s podporou nestraníků (třeba Bém...ehm), nebo půjdou od válu, či kolik poslanců Nečas vlastně má? Nějak se v tom už asi ztrácím.

no a poslanecký plat mu bude chodit až do vězeňské cely.... http://zpravy.idnes.cz/poslanec-pek...-pdx-/domaci.aspx?c=A121218_142832_domaci_jav
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Ač jsem krutý ateista (čili neznaboh), rád prohlásí, že : "Boží mlýny melou, pomalu, ale jistě". Takže na každého jednou dojde a je to jedině dobře.
Teď jdu otevřít bohem zapomenuté téma "Havel" :
http://forum.the-west.cz/showthread.php?p=247801#post247801

Mám toho zase po roce plné zuby, dnes jsem vypnul i rádio v autě i v práci. :zed:
 

DeletedUser9371

Guest
Sice tento příspěvek není o Rathovi, ale je to o tunelování.

Tato osoba ? Ta normálně tuneluje státní kasu, neplatí za energie na topení. Tím okrádá stát na daních, protože dokonale v domácnosti ušetří a nenechá se okrádat od RWE. Od 17 let jsem topenář, od asi 22 let revizák na plyn. Tak tohle je bomba, síla a tak podobně. Moc nehledám na Youtube, na tohle jsem narazil náhodou.
Asi ho zaměstnám, jako vývojáře levných, topných technologií s minimálními finančními náklady na vstupní energie.
lol

[youtube]gzOFEo9EkW8[/youtube]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16557

Guest
Ježiši dal jsem NE, na žádnou kauci bych ho nepustil a chtěl jsem ještě dát V Čechách se kradlo, krade a krást bude. Jsem nespokojený s politikou státu. To jsem to zase pokoňil
 

DeletedUser9371

Guest
Alespoň zatím jedna dobrá věc na amnestii a jediná. Že ho nepustili, zloděje ve velkém. A jeho nářky ? Že je ve vězení, bez rodiny, že tam má trauma a podobně ? Je v base a tam to tak chodí už od středověku.
Má smůlu, že ta krabice od bot mu přitížila a nevěřím, že by to někdo zfalšoval, že by bylo rok 30 lidí střídajících se u odposlechu zkourumpovaných.
:)
 

DeletedUser11063

Guest
Já po pravdě můžu říci že už jsem na kauzu rath alergický. Stále se mluví o Ráthovi a jeho krabici s "desítkou". Z něho dělají pomalu kriminálníka tisíciletí ale že tu další bez problémů na různých zakázkách rozkradli stovky milionů či miliardy to je jedno. Mě osobně by mnohem mnohem více zajímaly tyhle zlodějiny. Ale chápu že současná vláda ods a topky tohle vyšetřovat nebude - přece by si nezačali zatýkat členy své vlastní vlády
 

DeletedUser9371

Guest
Nechci se Ratha zastávat, souhlasím s tím že sedí, ale rypák do opozice ODS to byl zdatný. Třeba tomu opozice trochu pomohla a tím zakryla další levárny ve vlastních řadách. Kdo se v tom má vůbec už dnes vyznat. :)
 
Zase mě dneska vytočil Jakl,když ohajoval Šlohpérovu amnestii.,,Nemohl zkoumat případ od případu,,apod. Jeho je rozhodnutí,jakou amnestii uděli,tak podle mě stačilo vložit bod,,vyjma případů jakkoli související s korupcí nebo finančním typem kriminality,,. Jistě by to šlo 100x líp sestylizovat a upřesnit,je to jen můj nástřel,ale bylo by jasný.
 

DeletedUser9371

Guest
Nemůžu se a nezbavím se pocitu, jak jsem tady psal vícekrát, že amnestie byla cílená. Právě proto, aby byli zproštěni viny tuneláři a jim podobní.
V každém případě mi to připadá, že prostě Klaus úmyslně kopl do naší zkorumpované justice (soudů). Stejně tak, jako kopal vždy do EU a globalizace. V tom jediném jsem s ním souhlasil.
Sleduješ ? Jakou má radost EU v médiích, že Klaus končí ? EU bude tancovat radostí a doufám, že nová hlava státu nebude tancovat tak, jak EU píská. V takovém případě opravdu skončíme definitivně v * ....*
:(
 

DeletedUser2682

Guest
Myslím si, že jim nynejší nástupci , nevím ještě kdo, opravdu polezou až do ... :-(
 

DeletedUser

Guest
ano, oba jsou proevropští, a to velmi. Kníže třeba strašně lamentoval jen nad takovou krávovinou, že se Nečas s Klausem neúčastnili to cirkusu s přebíráním nobelovky. Nebo prohlásil o Nečasovi, že má plný gaťata, když nepodepsal te fiskální pakt.
 

DeletedUser9371

Guest
Tak nějak, jak tu píšete. Oba jsou krutě pro EU a její politiku. A Ta ? Jak nás co nejvíce byrokraticky "orvat" do naha.
Vezměte si té radosti v zahraničních médiích, že mizí Klaus z politické scény, jediný oponent EU. :(
 

DeletedUser9371

Guest
No to brzo. :(
Tohle byl úlet a následky poneseme všichni, jako společnost.
 
Zdaleka nejsem vyznavačem EU,ale ve finále se v tom ani prase nevyzná.Co si myslet o takovým euroskeptikovi,jakým je britskej min.předseda,když teď vyrukuje s tím,že v současnosti je pro Britanii paktování se s EU výhodný.
A potom ten veletoč B.Šťastnýho )ODS),že bude volit Miloše.Tam bych to tipoval na cílenou provokaci ze strany jeho partaje. Tu vidím v tom,že prohlásil,,Zeman je pravicovější než kníže,,. Mediální pokus o odklon voličů od Zemana.
 

DeletedUser9371

Guest
Zemana a "socany" nemusím. Ale kdyby, jak se píše v tisku ? Že by Zeman rozvracel sociální demokraty ? Budu mu tleskat. Ono je to stejně u nich jedno. Oni jsou stejní jako za první republiky či za Gottwalda v roce 1948. Jednou v pravo, jednou v levo. :)
 
Nahoru